121

Odp: Dopłaty

tak tylko zapytałem może się coś zmieniło bo jak kupowałem forszaja 3 lata temu to też chciałem skorzystać z PROW na zakup 5 letniego ciągnika doradca w gminie  powiedział że się załapie ale w agencji powiedzieli że mam za mało ziemi i niestety nie sad

122

Odp: Dopłaty

Tak jak pisał Wojtas 40h na 80- 100 km. coś koło tego

123

Odp: Dopłaty

dlatego przez te  wszystkie wymogi Polscy rolnicy są daleko w dupie poza innymi krajami smile
no chyab że wexmiesz ich na sposób i załatwisz sobie fikcyjnie dzierżawe na 30ha  i masz ciagnik big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

124

Odp: Dopłaty

Dla zakupu zemsty Łukaszenki, warto się pakować w dzierżawy ??

125

Odp: Dopłaty

Dario czy to taka zemsta to   teraz mam mieszane uczucia  ... mając tą zemste z małej kabinie i forszaja to przy tych samych robotach szło z taką samą predkością  przez co zemsta ma zaledwie 80kucy  więc   njie taka zemsta a prostota czyni ten ciągnik przyzwoitym

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

126

Odp: Dopłaty

Dario tak robia znam u nas przypadki gdzie ojciec miał 120 h i poskładali 3 wnioski na na każde dziecko i teraz ma park maszynowy jak ,ały PGR DF 150 km. i do tego 3 lub 2 zetory 4x4

127

Odp: Dopłaty

Mnie tylko chodzi o to, że krzychu chce się pakować w dopłaty i pewnie kredyty na zakup antycznego dziadostwa zwanego Belarus. Jest XXI wiek i cofanie się w rozwoju do tego na kredyt to szaleństwo.

128

Odp: Dopłaty

No to panowie dotacje będą liczone po kursie Euro 3,9870 a rok temu było 4,226 czyli 5,65% mniej

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

129

Odp: Dopłaty

Zwracam się do tych co mają ONW ,czy ktoś już dostał decyzję??? Mój ulubiony minister powiedział że agencja będzie wypłacać od 15 tego miesiąca. Z tąd to moje pytanie do was :-)

130

Odp: Dopłaty

Ja jeszcze decyzji nie dostałem ale po niedzieli może przyjdzie smile

131

Odp: Dopłaty

Już z dwa tygodnie temu jak przyszła decyzja.

132

Odp: Dopłaty

ja nie ale brat dostał dwa tygodnie temu

133

Odp: Dopłaty

A brat też jest z pow. nidzica? bo na gminie kozłowo na razie cisza z decyzjami.

134

Odp: Dopłaty

mieszka w NIDZICY a ziemie ma w gminie JANOWIEC

135

Odp: Dopłaty

ja tez dwa tygodnie jak dostalem decyzje

136

Odp: Dopłaty

Czyli Nidzica wzięła się za robotę ,tylko ciekawe kiedy na kozłowo zaczną wysyłać?

137

Odp: Dopłaty

http://finanse.wp.pl/kat,104128,title,Z … omosc.html

138

Odp: Dopłaty

ja na onw dostalem chyba juz z miesiac temu. na poczatku bylem zaskoczony skad to sie wzielo ze tak szybko. moze niedlugo kasa bedzie smile

139

Odp: Dopłaty

Bombay zobacz to taki jak masz na avatarze smile

http://www.youtube.com/watch?v=umOjYeIR … re=related

GG-11131606 Spokojny ze mnie chłopak weź podejdź pogadaj looknij !!
Nie szukam awantury, powodu do kłótni !! Lecz męczę atmosferę jaka jest tu między ludźmi
http://koleso.topof.ru/logos/pneumant_logo.gif
błędów nie popełnia tylko ten kto nic nie robi smile

140

Odp: Dopłaty

Panowie poczytajcie opinie ludzi pod tym tekstem co wstawił blazej.