201

Odp: zakup kombajnu MDW

Kup sobie będziesz mieć lepszego ode mnie, bo ja będę szukał bizona....

202

Odp: zakup kombajnu MDW

sarast napisał/a:
yokoslaw napisał/a:

no nie kupił jeszcze, ciezko mi podjąć decyzje..

. Nie kupuj.! Bo od ciebie już nikt tego z twego podwórka nie zabierze. Chyba że za grosze. Pozd. 😜

Nie zabierze bo to dobry kombajn więc nie będzie chciał go sprzedawać ;P

Siły na zamiary zmierz....

203

Odp: zakup kombajnu MDW

Jak  na razie nie kupiłem,ale raczej odpuszcze chyba to już nie ta bajka dla mnie, wstrzymam sie chyba jeszcze z  2-3 lata i coś śweższego kupie.

mdw

204

Odp: zakup kombajnu MDW

Co Cię zniechęciło ?

Siły na zamiary zmierz....

205 Ostatnio edytowany przez yokoslaw (2019-12-31 03:42:31)

Odp: zakup kombajnu MDW

Sarast smile facet nie był do końca szczery co do stanu, 80 tys bym dal bez mrugniecia bo dwa chedery , jeden z cf-a ale te 100 tys mimo że zadbana dość maszyna to żadna okazja

mdw

206

Odp: zakup kombajnu MDW

Ta akurat ja , nie pasował ci do reszty !! a to że to jeszcze  DDR  to drugi problem , nie ta epoka prosze smoka ,! młody zdolny z perspektywami a tu takie coś . ludzie !!  kup zdrowego  młodego claasa Lexiona i na pare ładnych lat za kombajnem nie będzie się rozglądał , taka moja rada była ,

Leszek   dla kolegów'

207

Odp: zakup kombajnu MDW

To bym mu zaproponował na Twoim miejscu te 80 i ciekawe co by zrobił

Siły na zamiary zmierz....

208

Odp: zakup kombajnu MDW

było 120 to zaproponowałem 100, na tą chwile nie jest wystawiony nigdzie.

mdw

209

Odp: zakup kombajnu MDW

A. Myślałem że było 100. Widocznie nie doczytałem. A ile masz ha do koszenia?

Siły na zamiary zmierz....

210 Ostatnio edytowany przez yokoslaw (2019-12-31 16:59:14)

Odp: zakup kombajnu MDW

zależy ile mam kuku na biogaz ale miedzy 100-130 u siebie

mdw

211

Odp: zakup kombajnu MDW

To dobrze przygotowanym 525 bez problemu wyciachasz te parę lat. Z tym co Leszek mówi nie do końca się zgodzę. Ale racja. Za parę lat będą zapewne lepsze kombajny w przystępniejszych cenach.  Chociaż patrząc na to ile to tłucze motogodzin... tongue

Siły na zamiary zmierz....

212 Ostatnio edytowany przez yokoslaw (2019-12-31 21:10:04)

Odp: zakup kombajnu MDW

Leszek żadko ma rację wink Hedery igiełki, ale grzebane miał przy wytrzasaczach i przy podsiewaczu spawane , za bardzo tyłem telepie, wizualnie bardzo ładny, coś zaczynam sie rozgladać w strone john deera... ale dopoki 525 stoi nie bede nic kupował chyba że jakas ,,perełka,, sie trafi

mdw

213

Odp: zakup kombajnu MDW

Kup białoruskiego bo to na licencji forsza ale już nowoczesny.

214

Odp: zakup kombajnu MDW

to samo co w case

mdw

215

Odp: zakup kombajnu MDW

Lida?

Siły na zamiary zmierz....

216

Odp: zakup kombajnu MDW

PALESSE  i sprzedaje to agromilka

217

Odp: zakup kombajnu MDW

Pierwszy raz słyszę o takim. Coś nasi wschodni sąsiedzi ostro wzięli się za robienie kombajnów smile ciekawe jak to w praktyce się sprawdza

Siły na zamiary zmierz....

218

Odp: zakup kombajnu MDW

amerykanskie silniki  bardzo zresztą dobre ,  zachodnia hydraulika  , reszta znana z innych kombajnów ,  ogólnie ciekawa alternatywa ,

Leszek   dla kolegów'

219

Odp: zakup kombajnu MDW

Widziałem na targach na żywo i o wiele lepsze wrażenie niż te przez korbanka sprzedawane. Na YouTube jest sporo filmów z pracy tych maszyn.

220

Odp: zakup kombajnu MDW

Na YT nawet korbanek pokazał wyższość Rostselmash nad Claasem . Widać zrozumieli ,że ludzie nie chcą już płacić tylko za znaczek i w przyszłości wschodnie maszyny będą się lepiej sprzedawać. https://www.youtube.com/watch?v=gr8ecqlq23Y

"Żadna dziedzina nauki, nawet medycyna, nie ma tak dużego wpływu na zdrowie człowieka jak rolnictwo". Pier Delbert