201

Odp: koła

ja znalazłem dwie od koparki w Lubaszczu, stan bdb,  DUNLOP 16/70-20 ale  cena o ile sie nie mylę 400...

202

Odp: koła

400 za sztuke czy komplet ?

203

Odp: koła

misiek napisał/a:

bo sytuacja wygląda tak:

Mam prawie nową opone 16/20 od koparki bardzo mocną ale nie moge znaleść drugiem tak żeby miała zbliżony bieżnik, a mam możliwość kupienia dwóch opon 12,5/20 za łączną cene 300zł i tu tkwi dylemat:/

Eeee no to masz już połowe sukcesu, szukaj drugiej takiej samej i już, a nie trać kasy na wąskie opony.
Proszę, oto opony:
http://www.allegro.pl/item333279046_opo … udeal.html

tel: 605107385  czynny non stop
ZT 323 A 89`
E 512 77`
B 200/5 83`
Brakuje mi Trabanta   http://img77.imageshack.us/img77/6011/fzt303nb5.gifhttp://img519.imageshack.us/img519/7425/cccp.jpghttp://img148.imageshack.us/img148/4215/trolex.jpg

204 Ostatnio edytowany przez domas17 (2008-03-24 21:10:16)

Odp: koła

za sztukę

205 Ostatnio edytowany przez misiek (2008-03-25 20:21:11)

Odp: koła

tatamarty.323a napisał/a:

Eeee no to masz już połowe sukcesu, szukaj drugiej takiej samej i już, a nie trać kasy na wąskie opony.
Proszę, oto opony:
http://www.allegro.pl/item333279046_opo … udeal.html

mam całkiem inny bieżnik a po za tym za drogo jak dla mnie hmm

W moim mieście znalazłem identyczną opone tej samej firmy co mam za 250zł. Tyle że była założona w koparce i jest lekko podrapana. Bierznik ma ok 2,5 - 3cm

206

Odp: koła

misiek  napisał/a:

Poza tym spaw to spaw... może rypnąć w najmniej oczekiwanym momencie....

Witam, już od dawna przeglądam to forum i w końcu zdecydowałem się napisac pirwszego posta i z tego miejca serdecznie wszyskich pozdrawiam

a co do cytowanej przeze mnie wypowiedzi, to nie moge się z kolegą zgodzić (pod warunkiem, że spaw jest dobrze zrobiony), gdyż ja przy swoim 323a mam tylne felgi spawane i juz 2 lata jeżdżą jak nówki z ciężkim sprzętem i trzymają idealnie:)

207

Odp: koła

Cześć Sylwek !
Dzięki za zdecydowanie !
Dzięki za pozdrowienia !
Za to zdecydowanie i pozdrowienia masz plusa !

208

Odp: koła

co trzeba rozłączyć żeby w czasie jazdy do tyłu nie ciągły się przednie koła w 323 a

209 Ostatnio edytowany przez sławek 42 (2008-08-24 10:44:51)

Odp: koła

Przedni wał napędowy.
Żartowałem !

210

Odp: koła

Jak rozumiem to nie tyle żeby się koła nie ciągły, tylko żeby wyłączyć przedni napęd do tyłu tongue

Przycisk na desce rozdzielczej po prostu wyłącz (trzeci od prawej z tego co pamiętam)...

Jeśli to nie pomoże to zajrzyj pod ciągnik, przy wale napędu przedniego masz przystawkę (po lewej patrząc od przodu ciągnika), od niej odchodzi wąż w stalowej plecionce, idąc nim dojdziesz do jednego z elektrozaworów będących pod kabiną po prawej (patrząc od przodu) obok pompki sprzęgła. Od tego zaworu odłącz przewód prądowy i wtedy sprawdź (w tym momencie wykluczymy wszelkie problemy z elektryką, ponieważ może być włącznik zepsuty bądź pomieszana elektryka..... )

Jeśli i to nie pomaga to może być albo elektrozawór zepsuty albo przystawka. Odkręć przewód powietrzny od przystawki i jeśli ustąpi to elektrozawór masz cały czas otwarty, jeśli nie to przystawka cały czas sprzęga....

Myśle że wszystkie możliwości rozpatrzyłem... tylko szukać tongue

211

Odp: koła

chodzi mi oto żeby nie włączał sie samoczynnie przdni nadęd w czasie cofania

212

Odp: koła

przedni napęd włącza się automatycznie  tylko i wyłącznie do przodu !ponieważ konstrukcyjnie inaczej nie jest  to możliwe a jeśli ci chodzi o ślady jakie zostawiają przednie opony na ziemii podczas cofania to każdy foaszaj tak ma pozdr.

213

Odp: koła

sasiada białorus 920 tez zostawia ślady w czasie cofania

214

Odp: koła

chodzi o to że podczas cofania na skręcie zostawia głębokie ślady? przednie napędy mają dość dużą tzw. szperę i np w białorusie nie ma blokady przodu tylko tyłu a i tak nie spotkasz sytuacji żeby z przodu jedno koło ciągnęło. Amigo jak chcesz sprawdzić czy przód ciągnie zawiąż linę wokół solidnego drzewa (powtarzam: solidnego tongue )podczep z przodu i rura do tyłu... jak zamieli to będzie pewniak że załączony smile

215

Odp: koła

planuje zmienić przednie koła na takie jak miał Romek i on rozłanczał wolne koło

216

Odp: koła

Powyciągaj wałki z wolnego koła, jak w starym rowerze i nie będzie się załączał napęd sam przy poślizgu tylnych kół.

217

Odp: koła

Za nim to zrobisz najpierw załóż te koła i przejedź się po asfalcie na max biegu z jakimś obciążeniem. Jak będziesz czuł szarpanie (drgania) to wybebesz te tryby.... a jak będzie szedł gładko to odpuść sobie .. takie moje zdanie  wink

218

Odp: koła

ja tak ma jak jadę po asfalcie 323 to tak szarpie przód dodam ze mam 30 koła z tyłu przód norma

219

Odp: koła

no to sam sobie odpowiedziałeś z tym szarpaniem tylne koła ze względu na miejszą średnicę tylne boracają się szybciej i mechanizm (myśli) że się ślizgasz więc przód zostaje załączony najlepsze wyjście to koła tylne oryginalne albo przednie mniejsze pozdr.

220

Odp: koła

niedawno co zakupilem tego wielkoluda i nie wiem ktura wajcha jest od przedniego napedu??? POMOCY!!!!!!!!!!!!!