Temat: Życzenia Noworoczne !!!!!

Wszystkim pracującym na roli życzę: suszy za granicą, setek telefonów od handlarzy chcących kupić zboże, niepsujących się gratów, na czas dopłaty najlepiej takiej wysokości żeby starczyło na zatrudnienie niemców, francuzów i innych pracusiów żeby my polscy rolnicy mogli w końcu wypoczywać na kanarach i innych podobnych miejscach przez większość roku i nie zawracać sobie głowę jakąś tam robotą w polu. :dance:
A przede wszystkim życzę zdrowia, pogody ducha i poczucia humoru.
    :beer:

2

Odp: Życzenia Noworoczne !!!!!

również dołączam się do życzń

3

Odp: Życzenia Noworoczne !!!!!

Dosiego Roku koledzy!

R E S P E C T ! ! !

<a href="http://forum.atnel.pl" >ATNEL tech-forum</a>

4

Odp: Życzenia Noworoczne !!!!!

Szzęśiiwego nowego roku;DQQQ

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

5

Odp: Życzenia Noworoczne !!!!!

Wszystkiego najlepszego Koledzy big_smile

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.&#8221;
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

6

Odp: Życzenia Noworoczne !!!!!

no widze na czasie big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

7

Odp: Życzenia Noworoczne !!!!!

Fenol z jaki paki teraz? big_smile

8

Odp: Życzenia Noworoczne !!!!!

Fenol nie wiem co zażywasz ale odstaw to!!!

9

Odp: Życzenia Noworoczne !!!!!

bolek46 napisał/a:

Wszystkim pracującym na roli życzę: suszy za granicą, setek telefonów od handlarzy chcących kupić zboże, niepsujących się gratów, na czas dopłaty najlepiej takiej wysokości żeby starczyło na zatrudnienie niemców, francuzów i innych pracusiów żeby my polscy rolnicy mogli w końcu wypoczywać na kanarach i innych podobnych miejscach przez większość roku i nie zawracać sobie głowę jakąś tam robotą w polu. :dance:
A przede wszystkim życzę zdrowia, pogody ducha i poczucia humoru.
    :beer:

Nic dodać nic ując,ze zbożem to się chyba sprawdziło życzę wszystkim  żeby  reszta również się sprawdziła.

10 Ostatnio edytowany przez tomcio83 (2010-12-31 22:58:35)

Odp: Życzenia Noworoczne !!!!!

Wszystkiego najlepszego w nadchodzącym nowym roku oby ten nowy rok nie był  taki trudny jak ten bo bardzo dał w tyłek rolnikom :beer:

Masz problem z Claasem Mecatorem, pisz na pewno pomogę tel  790-555-450 zmiana nr GG 35541292

11

Odp: Życzenia Noworoczne !!!!!

życzę Wam Koledzy braku trosk, zdrowia, sukcesów, spokoju, wolnego czasu, realizacji wszystkiego tego na co nigdy go nie ma smile

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.&#8221;
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

12

Odp: Życzenia Noworoczne !!!!!

Wszystkiego naj naj i oczywiście mocnej wątroby wink

13

Odp: Życzenia Noworoczne !!!!!

Do siego roku :smiley:
Oby 2011 był nudnym i spokojnym rokiem w porównaniu do 2010.

14

Odp: Życzenia Noworoczne !!!!!

A ja tradycyjnie życzę Wam wszystkim: zdrowia i pieniędzy - resztę sobie kupicie...

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

15

Odp: Życzenia Noworoczne !!!!!

również wszystkiego najlepszego przede wszystkim zdrowia a resztę samo przyjdzie

16

Odp: Życzenia Noworoczne !!!!!

Ydabej zabawy sylwestrowej u Szczęśliwego Nowego Roku 2011

17

Odp: Życzenia Noworoczne !!!!!

Szczęśliwego Nowego Roku dużo zdrowia, pieniędzy, mało problemów i czego sobie życzycie smile

Sprzedam U-4514

18

Odp: Życzenia Noworoczne !!!!!

Zyczę  pozytywnych  zmian , żeby życie  nabrało barw , szczęścia ,zdrowia, i pieniąchów.

19

Odp: Życzenia Noworoczne !!!!!

DOSIEGO  ROKU 2011 wszystkim forumowiczom i ich rodzinom oby szczęściło się w domu i zagrodzie.

20

Odp: Życzenia Noworoczne !!!!!

siema siema siema ta  ta to ja fortschritt 323 smile smile Podejdź do tego na luzie, Nie bądź tak jak ci pospinani zawistni ludzie , Mogę nie mieć przekazu jaki byś chciał usłyszeć, a więć tak do rzeczy dużo forsy, ropy, szczęścia, zdrowia, i co tam kto chce . smile

GG-11131606 Spokojny ze mnie chłopak weź podejdź pogadaj looknij !!
Nie szukam awantury, powodu do kłótni !! Lecz męczę atmosferę jaka jest tu między ludźmi
http://koleso.topof.ru/logos/pneumant_logo.gif
błędów nie popełnia tylko ten kto nic nie robi smile