21 Ostatnio edytowany przez PiotrK (2014-02-07 01:05:37)

Odp: Swieca Płomieniowa.

Paliwo idzie od filtra przez elektrozawór świecy płomieniowej do przelewu z wtryskiwaczy. Skoro to ktoś już "wyeliminował" to pewnie elektrozaworek już nie "trzyma" i puszcza paliwo na świecę i dalej do kolektora. Najlepiej zlikwiduj to całkowicie i załóż świecę od MF'a, a paliwo podaj jej z jakiegoś małego zbiorniczka przymocowanego powyżej.

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

22

Odp: Swieca Płomieniowa.

u mnie do tego zaworka nie dochodzą żadne przewody elektryczne,a paliwowe są dwa,jeden od przelewu wtryskiwaczy a drugi cieniutki wężyk na świece,który mam odłaczony od swiecy i zaślepiony,odblokowałem ten cienki wężyk,żeby zobaczyć co sie dzieje,i okazało się że puszcza kilka kropel podczas pracy silnika.
Czy u was dochodzi jeszcze 3 przewód do tego zaworka?
czy moge tak mieć zaślepione ten cienki,czy wywalić całkiem ten zaworek,ale co wtedy z przelewem od wtryskiwaczy?Czy on nie powinien wracać do zbiornika??

23

Odp: Swieca Płomieniowa.

Ja  nie używam ciągnika w zimie i zawor mam wywalony a przewody od przelewu połączyłem tulejką nagwintowaną w środku.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

24 Ostatnio edytowany przez PiotrK (2014-02-19 17:27:11)

Odp: Swieca Płomieniowa.

Ale po co ta tulejka szefie? Przecież powrót idzie w drugą stronę, do pompy wtryskowej lub bezpośrednio do zbiornika. Jak wywala się świecę, to trzeba tylko zaślepić śrubę w filtrze paliwa i zaślepić przewód powrotny właśnie od strony tego zaworka elektromagnetycznego od świecy. Resztę można wywalić, tyko jeszcze trzeba zaślepić samą świecę, żeby pyłu przez nią silnik nie wciągał.

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

25

Odp: Swieca Płomieniowa.

No wlaśnie po to żeby tyle nie zaślepiać :dance:

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

26

Odp: Swieca Płomieniowa.

a więc wyrzuciłem zawór,reszte zaślepiłem,jak założyć świece od mf?czy gwint pasuje ??jest tu ktoś kto to już przerabiał?

27

Odp: Swieca Płomieniowa.

gwint nie pasuje musisz troche pokombinowac

Rolnik z powołania:-)

28

Odp: Swieca Płomieniowa.

Takich przeróbek już było wiele... Wykręć nakrętkę mocującą oryginalną świecę płomieniową w kolektorze i od wewnątrz przegwintuj ją gwintownikiem calowym do świec od MF'a. Tylko uważaj z tymi calami, bo jest ich od cholery. Potem podaj jej paliwo np. ze zbiorniczka od płynu hamulcowego od Ursusa i będzie git.

Piotrfire napisał/a:

Ja  nie używam ciągnika w zimie i zawor mam wywalony a przewody od przelewu połączyłem tulejką nagwintowaną w środku.

Szefie, czyli rozumiem, że zamiast zaworka świecy, w obwód filtr paliwa-przelew wtryskiwaczy, włożyłeś tulejkę i teraz paliwo pod pełnym ciśnieniem ucieka Ci z filtra paliwa na przelew i dalej poza zaworek ciśnieniowy pompy wtryskowej?

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

29

Odp: Swieca Płomieniowa.

sprawdzę ale chyba tak

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

30

Odp: Swieca Płomieniowa.

I co szeryfie, jak to tam u Ciebie wygląda?

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.