1

Temat: Problem Z C330

Problem polega na tym ze dziś jeździłem talapkiem używałem pompy i wszystko grało   później ją wyłączyłem   ale podczepiłem przyczepę nie mogłem z nią ruszyć chciałem się dociążyć pompom ale nie  włączyła się  co może być przyczyna  po prostu jest taki objaw jakby spadły te widełki załączające pompę czy jest to możliwe ??  jeśli tak to czy można je założyć nie odjeżdżając skrzynia od mostu ??

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

2

Odp: Problem Z C330

wojtas odkręć plecak i wszystko zobaczysz moim zdaniem to odkręciła się śrubka co blokuje widełki.

3

Odp: Problem Z C330

Swojego Czasu Padł U Mnie Oring Na Rozdzielaczu (jeszcze Na Gwarancji)20minut Roboty - Podobne Objawy. Moja Prpozycja Zacznij Od Sprawdzenia Rozdzielacza.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

4

Odp: Problem Z C330

temat na inne forum przenoszę

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

5

Odp: Problem Z C330

ok

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

6

Odp: Problem Z C330

cześć
mam podobny problem ciapek podnosi ramiona a nie chce napędzić owijarki, co może być przyczyną? Rozkręciłem rozdzielacz i nic tam nie znalazłem, eh szkoda gadać.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

7

Odp: Problem Z C330

zbyt małe ciśnienie ?  moze zawór za słaby ? mierzyłeś ciśnienie?

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

8

Odp: Problem Z C330

nic tylko rozkręciłem rozdzielacz ale owijarkę podnosi na małych obrotach, czy idzie podpiąć owijakę w jakiś inny sposób z pominięciem rozdzielacza?

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

9

Odp: Problem Z C330

Rozumiem że masz ten dodatkowy rozdzielacz na błotniku? Może bezpośrednio z tego rozdzielacza od podnośnika i zasilania zewnętrznego?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

10

Odp: Problem Z C330

A może na szybkozłączu nie puszcza ciśnienia. Kulki się wzajemnie nie odepchnęły. U nas tak było jak cały dzień pracowaliśmy 3p z wywrotką a na koniec roboty nie chciało wywrócić ostatniej przyczepy. Okazało się że złącze się rozkręciło, i nie puszczało oleju. Ale to raczej rozdzielacz by buczał.

11

Odp: Problem Z C330

jak podłączyć bezpośrednio pod rozdzielacz podnośnika? pod te dwa węże które idą na błotnik?  jak tym sterować?

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

12

Odp: Problem Z C330

Wymieniałeś szybkozłącza ? mój śmiga na tym rozdzielaczu.

13

Odp: Problem Z C330

no wtedy to musiał by być dodatkowy rozdzielacz na owijarce żeby pominąć ten co jest na błorniku

E 516 na części
Telefon 695 076 269

14

Odp: Problem Z C330

Możesz podłaczyć pod rozdzielacz od podnosnika ale owijarka bedzie sie krecic w jedna strone,nie ma duzo kombinowania a dziala,gdzies na agrofoto bylo jak to zrobic,jak chcesz to zadzwon to ci powiem co i jak 506 127 972.

15

Odp: Problem Z C330

FENOL a w jakim położeniu masz dżwignię tę którą podnosisz cięgła,bo mój ciapek puszcza olej na hydraulikę zewnętrzną tylko w położeniu opuszczony,tak że na nic plądrowanie rozdzielacza...

16

Odp: Problem Z C330

Prawidłowo to olej tak biegnie ,pompa >rozdzielacz pod siedzeniem (ale on tylko przez niego przepływa)>rozdzielacz na błotniku>rozdzielacz pod siedzeniem(teraz olej idzie na podnoszenie)