Temat: witam numery pasów

czy ktoś morze przesłać tabliczke ,rysunek z numerami pasów które znajdują się z obu stron kombajnu do 514z góry dzięki

2

Odp: witam numery pasów

Jak chcesz konkretnie tabliczki w oryginalnym wyglądzie to ja cię nie poratuje, ale jak chcesz katalog pasów tylko że po czesku to proszę:

http://soko.cz/katalogy/Kombajny_MOC/E% … remeny.pdf

3

Odp: witam numery pasów

potrzebuję rozmiaru pasa podwójnego do mdw 524 ernte meister  na sieczkarnię słomy

4

Odp: witam numery pasów

Witamy na naszym forum ,przywitać się można w odpowiednim dziale.

5

Odp: witam numery pasów

Witam, chciałbym się zapytać o paski do 512. Kupuje takie jak w katalogu albo takie co są narysowane z boku i są albo za długie albo za krótkie. Kupuje polskie, może jakąś inna numeracja?. Ostatnio wymieniałem pasek od napędu koła z zębatką co idzie łańcuch na heder i jest za krótki, o ile pamiętam to długość to 3350. Nie powinien być dłuższy bo jest bardzo naciągnięty nawet jak nie jest włączny. Nie wiem co z tymi paskami jest, rzadko mi się zdarza żebym trafił z wymiarem. Ostatnio kupiłem pasek do przenośnika pochyłego na ziarno 2650 i za długi. Jakie kupować najlepiej paski? Mam 2 co mają takie same oznaczenie a różnią się długością. Pozdrawiam

6

Odp: witam numery pasów

Nie wiem skąd te problemy z wymiarami u ciebie, masz katalog wymiary podane, ja to muszę się trochę najeździć bo ani katalogu, pasy (większość) ma oznaczenia liczone inaczej niż polskie także nie jest łatwo... Najczęściej zdejmuje pas albo jeśli jest gdzieś głęboko to mierze sznurkiem. Wczoraj kupiłem pas taki dwustronny i odziwo koleś znalazł pas o oznaczeniu identycznym jak stary (prod. case) za niecałe 250 zł.

7

Odp: witam numery pasów

jaro twój problem tkwi ze kupujesz polskie paski a one maja mniejszy klin od paskow niemieckiich czy czeskich. ja jak kupilem 514 to ten 3350 miala polski pasek i heder wlaczal sie z mlocarnia ajk kupilem w pankowie jest ok.

8

Odp: witam numery pasów

Właśnie muszę zadzwonić do Pankowa bo zamówiłem komplet wkładek i obejmek i przywiozą mi w poniedziałek to może sobie jeszcze dobiore te paski. Własnie mniejszy klin - polski bardziej wpada w rowek na kole.

9

Odp: witam numery pasów

mniejszy to znaczy krotszy klin w polskim pasku nie dojdzie do samego konca w kole pasowym a niemiecki dojdzie. nie wiem czy dobrze jest to zrozumiale. chodzi mi o glebokosc paska, polski pasek ma mniejsza glebokosc i ni ewchodzi w dno kolla tak jak oryginalny. ja zamowilem w pankowie i jest to pasek 25*3350

10

Odp: witam numery pasów

tutaj sanok wyszedł do nas http://www.harvestbelts.biz/   i katalog tylko 512 brakuje ale można zadzwonić na darmową info http://www.harvestbelts.biz/gfx/harvest … st_www.pdf

11

Odp: witam numery pasów

Bomabaj rozumiem Cię. Pasek ma wpaść do końca w spód koła bo będzie trzymał po bokach i nie będzie się ślizgał przy odchylonym napinaczu. Szkoda że w Pankowie nie pracują w sezonie w niedzielę a moim zdaniem powinni

12

Odp: witam numery pasów

witam , dziś zakładałem pas 3350  ten z lewej strony w katalogu nr 4 i nie w chodzi , sprzedawca mówił że biorą te 3390 , jak wy sobie z tym radzicie ,  czy niemiaszki inaczej to mierzą ?

13

Odp: witam numery pasów

andrzej612b a gdzie kupowałeś pas? Polski nie pasuje bo ma inny klin i nie wchodzi do końca. Ja kupiłem polski 3350 i też nie chciał mi wejść. Bombay mi poradził żebym kupił w Pankowie oryginalny, przed wczoraj mi przysłali i pasuje i wszystko działa. A stary pasek chyba nie oryginalny miał długość 3,47 po zewnętrznej stronie

14

Odp: witam numery pasów

Koledzy , jaki jest rozmiar pasów jezdnych w 512 tych dwóch od silnika?

R E S P E C T ! ! !

<a href="http://forum.atnel.pl" >ATNEL tech-forum</a>

15

Odp: witam numery pasów

Spc 4400

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

16

Odp: witam numery pasów

Dzięki jaro , zmówiłem w Pankowie już założony i jest OK dostarczyli kurierem w ciągu 23godzin ,polski oddałem do sklepu , myślę że ta firma jest godna polecenia .

17 Ostatnio edytowany przez andrzej612b (2012-07-25 16:19:56)

Odp: witam numery pasów

Polskie odpowiedniki pasków Fortschritt 512

PASKI FORTSCHRITT 512

Napęd na podajnik SPC-2500   1szt.
Podajnik zbożowy SPC-2650   1 szt.
Podajnik kłosowy SPC-3150  1szt.
Wysyp zboża SPC-2500  1 szt.
Paski jezdne  SPC-4405 & SPC-3980     2 szt.
Paski wialni i motowideł  36x14  1140   2szt.
Pasek napędu chedera 25x3411 &  25x3480   1szt.
Pasek napędu wialni  SPB-1800   1szt.
Pasek napedu wytrząsaczy   SPB-2500  1szt.
Pasek napędu hydrauliki SPA 1500 & SPA 1600  2szt.
Pasek jezdny  50x21 & 20 2865  1szt.
Pasek młocarni  50x21 & 20 2150   1szt.
Pas płaski  150x5x3925   1szt.

Filtr paliwa  PM 808 
Filtr oleju  OM 524
Filtr powietrza  A.B.W.FP-4712

18 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2012-06-25 17:45:37)

Odp: witam numery pasów

Andrzej612b Popraw linka bo  nie działa sad
Ja też potrzebuje  jakiś namiarów na pasy Bliżej mnie  . To są jakieś polskie odpowiedniki tych  pasów ? Mam  jakiś angielski na podajniku zbożowym  i jest za krótki hmm

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

19

Odp: witam numery pasów

A polski będzie miał za ostry klin i przeprosisz czeską Rubenę albo niemieckiego Optibelta.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

20

Odp: witam numery pasów

dzisiaj zaczepił mnie gość sprzedajacy oryginalne niemieckie pasy opti to jego telefon 48603094547

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty