21

Odp: witam numery pasów

Ja unikam polskich pasów jak coś to czeskie są ok lub niemieckie.

22

Odp: witam numery pasów

Sebastian do Szerominka nie masz daleko. zamówisz czy to czeski czy niemiecki... nr jak chcesz 602643423

23

Odp: witam numery pasów

Dziękować  za podpowiedzi . No jak tak dalej  pójdzie  to chyba tak  zrobię hmm

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

24

Odp: witam numery pasów

polskie pasy nie są złe na pewno lepsze od tych czeskich (szmat z guwnolitu) ,ja jak już wymieniam to na niemiecki firmy : Opti...... te pasy są suche bez smoły .

25

Odp: witam numery pasów

Pewnie tak gadasz bo nie lubisz Czechów.

26

Odp: witam numery pasów

niema czeskich pasów, ja biorę pasy tagex optibelt  a gdzie lżej to polskie. Gufero, i inne wynalazki to jest china, dla przykładu dwa paski pracujące obok siebie ten sam wymiar a różna długość. przykład polski pasek od napędu alternatora kosztuje 20pln a tagex niemiecki kosztuje 23 pln i u mnie chodzą już po 2lata bez oznak zużycia Tak samo jest z łożyskami jeździłem na sieczkarni na polskich sezon poleciały założyłem chinę acor to samo wkoncu dałem faga z luzem c3 nawet nie słychać sieczkarni tanie mięso psy jedzą potrzebujecie dobre pasy i łożyska oraz uszczelniacze siłowników i nie tylko piszcie

27

Odp: witam numery pasów

W Czechach w fabryce pasów Rubena byłem to mi nikt nie powie, że nie ma czeskich pasów, Gufero to też Czeska świnia, może już przeniosła się do Chin, ale kiedyś była w Czechach. Miałem jeszcze pasy Barum i to też czeska fabryka.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

28

Odp: witam numery pasów

No i kogo tu słuchać ? big_smile

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

29

Odp: witam numery pasów

A ja słyszałem że są jeszcze Węgierskie .Tak coś mówił facet co handluje częściami

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

30

Odp: witam numery pasów

ja używam tagex są droższe ale jakość jest bardzo dobra, Rubena daje na wysyp czyli tam gdzie niema obciążeń, tam gdzie pasy idą dwa obok siebie się nie nadają ze względu na brak tolerancji w wymiarze, czyli ten sam numer na pasie a inny rzeczywisty, jeden dłuższy od drugiego.

31

Odp: witam numery pasów

Ludzie rozumiem że jakość  jet ważna . Ale te czeskie ile wytrzymają sezon , dwa  czy więcej ?  Ja raczej nie będę  100 ha obcinał w sezonie .   Bo może nie warto przepłacać ?

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

32

Odp: witam numery pasów

U mnie SPC 4400 od Rubeny do napędu jazdy mam już 6 lat i jeszcze nawet napinacza nie używam. Poza tym cały kombajn jest u mnie na czeskich pasach i za często to ich się nie wymienia.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

33

Odp: witam numery pasów

Koledzy potrzebuje pas jezdny do E514. ma ktoś namiary na kogos kto ma dobre . gdzieś w moich okolicach.??

34

Odp: witam numery pasów

narzekacie na polskie hmmm. jak ktoś kupi ten najtańszy z białymi napisami to się nie ma co dziwić. To nadaje się do wiertarki stołowej żeby leciał pasek a nie aluminiowe koło.
Ja kupuje paski z napisami zielonymi lub czerwonymi i spokój. Co do pasów z za zachodniej granicy to prawda jest taka że część z nich nie będę mówił jakiej marki, robiona jest gdzie?
nie nie w Chinach tylko w Polsce.

35

Odp: witam numery pasów

Witam jaki jest numer pasa do wysypu ziarna do 514 kiedyś była tabela i jej nie ma chyba ...dzięki .

36

Odp: witam numery pasów

2HB 2750

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

37

Odp: witam numery pasów

dzięki wielkie

38

Odp: witam numery pasów

W środę spróbuje wrzuci nowy link z polskimi odpowiednikami pasków do forsza 512

39

Odp: witam numery pasów

Ja osobiscie juz unikam polskich pasów,po pierwsze sa słabe po drugie maja inny klin.Jak sa nowe to chodza po zewnatrz kola pasowego a jak sie juz dotrą to az je w kolo wciska.

40

Odp: witam numery pasów

Sebastian napisał - Andrzej612b Popraw linka bo  nie działa
Ja też potrzebuje  jakiś namiarów na pasy Bliżej mnie  . To są jakieś polskie odpowiedniki tych  pasów - proszę już jest , kiedyś spisałem to w agromie .