Temat: Bardzo dziwne obroty silnika w zt303

Witam wszystkich na forum.Mam taki problem od początku jak go kupiłem z obrotami silnika są wolne obroty a jakbym chciał dodać trochę obrotów po dodaniu na rączce ręcznej sam od siebie  wychodzi  na full obroty.Po prostu mam wolne i full obroty,jedynie pod obciążeniem idzie mu ustawić jakieś obroty ale jak mu zaraz lżej idzie(CIĄGNIE)to zaraz wychodzą mu obroty na full,po prostu non stop trzeba regulować mu gazem.Od czego by to było.Pozdrawiam

2

Odp: Bardzo dziwne obroty silnika w zt303

pompa wtryskowa zdechła .. a raczej regulator w niej znajdź pompę na allegro  ostatnio widziałem taką po 300zł albo  swoją wyremontuj i będziesz wiedział co masz

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

3

Odp: Bardzo dziwne obroty silnika w zt303

Dobrze Wojtas mówisz , regulator na sto procent.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

4

Odp: Bardzo dziwne obroty silnika w zt303

A jak to można naprawić,samemu idzie to naprawić ,czy trzeba dać do regeneracji lub kupić dobrą używaną.

5

Odp: Bardzo dziwne obroty silnika w zt303

raczej samemu nie idzie tego naprawić   najlepsze wyjście to  zawieźć pompę do dobrego pompiarza Ale DOBREGO a nie takiego co robi więcej złego niż pożytku  on to zrobi  poustawia ja jak potrzeba  i zregeneruje to co się zepsuło i będziesz długo z niej zadowolony smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

6

Odp: Bardzo dziwne obroty silnika w zt303

Roger mam pompę na sto procent od silnika który zdechł jeśli chcesz odezwij się mój nr tel 504 592 297

7

Odp: Bardzo dziwne obroty silnika w zt303

OK.Odezwie sie ,Wielkie dzięki POZDRAWIAM

8

Odp: Bardzo dziwne obroty silnika w zt303

Roger może wyda Ci się to banalne , ale sprawdzałeś olej w pompie?

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

9

Odp: Bardzo dziwne obroty silnika w zt303

Nigdy nie sprawdzałem ,bo myślałem że jest smarowane cisnieniem oleju z silnika ,wenżyk wychodzi z korpusu silnika wchodzi do kompresora z kompresora idzie przewód do pompy a z pompy przewód do korpusu silnika ,to sugerowalismy sie tym ze pompa i kompresor sa smarowane cisnieniem z silnika .Kompresor ma swój bagnet a pompa nie ,to poco są  te przewody i wszystko połączone ze sobą.Prosze o pomoc

10

Odp: Bardzo dziwne obroty silnika w zt303

Nic nie kombinuj tylko wymień pompę tylko przykręć tak samo jak było stara ,na zapłonie i na mocowaniach pompy porób znaki.

11

Odp: Bardzo dziwne obroty silnika w zt303

Dzisiaj kosiłem zboże i po pewnym czasie, silnik zaczął szybko pracować, woda i olej zawrzał, a potem już zgasł i nie można go odpalic, jaka może byc przyczyna??

12

Odp: Bardzo dziwne obroty silnika w zt303

pawel05 napisał/a:

Dzisiaj kosiłem zboże i po pewnym czasie, silnik zaczął szybko pracować, woda i olej zawrzał, a potem już zgasł i nie można go odpalic, jaka może byc przyczyna??

Dzień dobry!! Nazywam się...   Jest taki specjalny dział aby się przedstawic!! A tu nie dośc że bez żadnego przywitania, nie w temacie, to jeszcze myślisz że tak od razu pomoc otrzymasz.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

13 Ostatnio edytowany przez PiotrK (2011-07-16 22:05:09)

Odp: Bardzo dziwne obroty silnika w zt303

Roger, a może masz pompę i regulator sprawny, tylko że regulator nie od traktora, co? Traktor powinien mieć regulator wielozakresowy (mały, niewiele szerszy od korpusu pompy), a np. samochody, dźwigi itp. miały kiedyś zakładane regulatory dwuzakresowe (znacznie większe od korpusu pompy), które tak właśnie się zachowują w traktorach. Kto nie miał o tym pojęcia, to przekładając silnik od samochodu, zostawiał pompę samochodową i zaczynały się właśnie takie cyrki. U Ciebie pewnie jest to samo, tym bardziej, że masz tak od początku. Może strzel fotkę i zobaczymy co tam masz...?

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

14

Odp: Bardzo dziwne obroty silnika w zt303

bingo

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

15

Odp: Bardzo dziwne obroty silnika w zt303

Dobrze by było, żeby jeszcze roger to potwierdził, ale to już dawno było....

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.