1

Temat: Podsufitka w 303.

Za kilka dni planuje remontować swojego forszaja. Chce  zrobić podpitke sufitu, umieścić tam, radio, włocznik tylnych i przednich halogenów, długich świateł , lampki , koguta, dmuchawy, kontrolke od ręcznego , głośniki . Może ktoś z was już coś takigo zrobił.   I na jaki kolor pomalować w kabinie.:) Od czego pasyje siedzenie?

2

Odp: Podsufitka w 303.

ja bym tam jeszcze nawigacje i iPoda wcisnął wink

3

Odp: Podsufitka w 303.

Ale CB radio to by pasowało.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

4

Odp: Podsufitka w 303.

iPoda niestety już nie mam , nawigacja nie trzeba bo drogi w gm. Wołów znam jak własną kieszeń

5

Odp: Podsufitka w 303.

W 303 nie radzę radia bo w kabinie jest dosyć głośno a i do tego radio to można słuch stracić już lepiej coś ze słuchawkami.Nawiew na pewno by się przydał.Ale poco ci ta kontrolka od ręcznego tam? Nikt jeszcze takich rzeczy nie robił więc jak to zrobisz to pochwal sie i wklej fotki.

6

Odp: Podsufitka w 303.

w sumie rzeczywiście co to samochód że kontrolkę ręcznego potrzebujesz ?? big_smile  przecież jak zaciągniesz ręczny to trudno go będzie nie zauważyć ze jest zaciągnięty big_smile w końcu ta wajcha taka malutka:D

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

7

Odp: Podsufitka w 303.

To może lepiej by było czujnik ręcznego pod klakson podpiąć?

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

8

Odp: Podsufitka w 303.

nie obraź się ale to  jak dla mnie by było wk********e bo wyobraź se taka sytuacje podjeżdżasz pod np pług musisz wyjść z ciągnika a jest lekko z górki a chcesz by ciągnik stał w miejscu zaciągasz ręczny  i zanim zapniesz co potrzeba to ci łeb pęknie

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

9

Odp: Podsufitka w 303.

Kontrolka od ręcznego by się przydała, niestety konstruktorzy zaoszczędzili, dali czujnik do rozdzielacza hamulca, a nie dali do ręcznego.
Podsufitka oryginalnie jest, a jeśli chcesz ją obniżyć i założyć tam jakiś panel z radiem i wyłącznikami to będziesz na kolanach wchodził do ciągnika. 303 to wersja wyścigowa i ma bardzo niską kabinę w środku. Ja nie jestem wysoki, a zawadziłem już głową o tą blachę do której przykręcony jest silnik wycieraczek i lampka oświetlenia kabiny.
Zresztą można w kasku jeździć big_smile

10 Ostatnio edytowany przez tomek1974 (2010-02-08 22:46:13)

Odp: Podsufitka w 303.

Tak sobie myślę że jak 303 ma nisko dach to wszystkie urządzenia można dać na dach i je zabudować jakąś blachą.Można też tam zamontować klimatyzacje.

11

Odp: Podsufitka w 303.

Haha co wy gadacie, ja mam 198cm wzrostu i daje rade w 303;D
Heh i mam siedzenie od Opla Astry albo Vectry, a z tymi bajerami tzn radio nie skutkuje na ten hałas ja już miałem to założyłem tak na szybko i zdemontowałem bo huk niemiłosierny, łeb  200x200 masz później;D

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

12

Odp: Podsufitka w 303.

Jak to zamontuje ,to wstawie fotki, ale najpierw czeka mnie wymiana sprzęgła drogiego stopnia od WOM.

13

Odp: Podsufitka w 303.

DamianBorek napisał/a:

Haha co wy gadacie, ja mam 198cm wzrostu i daje rade w 303;D...

jak siedzisz to tak ale stanąć nie staniesz, możesz przy swoim wzroście co najwyżej klęczeć big_smile

14

Odp: Podsufitka w 303.

no ja jestem 2 cm mniejszy od Damiana i żadnego wypadku z moim ZT 300 nie miałem.
Radia można w tym ciągniku słuchać jak stoi, choć gdybyś zrobił coś żeby wyciszyć kabinę to przy lżejszych pracach Radio Maryja powinno być słychać. No a bez radia spokojnie zmieścisz kilka włączników i kontrolek. A co do kontrolki ręcznego jestem za, kilka razy zdarzyło mi się jechać na ręcznym wystarczy nie zaciągnąć do końca i jedziesz aż poczujesz smród

15

Odp: Podsufitka w 303.

Co do radia to proponuje mp3 i nauszniki ochronne,niweluje hałas i muzyczki miło posłuchać przy pracy.Warto pomyśleć o sprzęcie zasilanym z instalacji elektrycznej ciągnika bo nie wyrobisz na baterie a akumulatorki szybko się wyładują albo zapomnisz naładować przed pracą.Wiem z doświadczenia sam szukam zasilania na gniazdo zapalniczki lub coś podobnego,ale jeśli chodzi o nagłośnienie to według mnie najlepsze rozwiązanie

16

Odp: Podsufitka w 303.

Z tymi nausznikami muszę pomyślec, bo już widziałem ale nie używałem;D

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

17 Ostatnio edytowany przez Andrew89 (2010-05-24 22:39:39)

Odp: Podsufitka w 303.

jeżeli chodzi o nauszniki i sluchafony to jest ok ... wszystko fajnie słychać i bez narażania sie na wczesną głuchotę big_smile sprawdzilem to w pożyczonej 60 tce znajomego z kabiną o pojemności jednego człowieka i tlenu potrzebnego mu na kilka godzin pracy,  która niedośc że nie tlumi to działa jak wzmacniacz ..

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38