41

Odp: większy rozmiar kół- wszystkich

No No byczo wygląda smile Zgrywa napęd ??

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

42 Ostatnio edytowany przez PRZYPAŁ (2010-11-28 18:32:06)

Odp: większy rozmiar kół- wszystkich

W tym lesie wygląda jak potwór , kawał dobrej roboty
masz bardzo fajny tłumik +

43 Ostatnio edytowany przez michu23 (2010-11-28 19:33:25)

Odp: większy rozmiar kół- wszystkich

no dolanczam sie do pytania karola zgrywaja ci sie napedy wyglada calkiem inaczej wyglada na takich kolach *** dlaczego niemiecka fabryka nie wstawila mu takich kol w oryginale dali by tylko gdzies ine przelozenie i tyle

Fortschritt zt 423 a razy 2

44

Odp: większy rozmiar kół- wszystkich

Napęd jest teraz nadal załączony,ponieważ jest zmiana obrotu przednie koła k obrotu tylne koła.
Muszę odłączyć automat pro napęd i dołącz tylko ręcznie, w razie potrzeby.

Własności trakcyjne są doskonałe, nieporównywalne z oryginalnego koła,większa przepustowość terenu, nie tonie w błocie, znacznie lepsze zawieszenie, większej stabilności itp.

45

Odp: większy rozmiar kół- wszystkich

Naped pokazuje, że zgrywa,ale nie wiele. Myślałem, że będzie zgrywać znacznie więcej.
Jest on porównywalny jak Zetor12045, on ma również przednie koła szybciej niż  tylne koła, myślę, że około 5%.
Teraz jest bardzo dobre prowadzenia, utrzymuje kierunek i lepiej ciągnie.

46

Odp: większy rozmiar kół- wszystkich

Teraz to wygląda na poważny ciągnik smile
Gdyby jeszcze dało się coś zrobić żeby zgrać napęd, to by było super.

47

Odp: większy rozmiar kół- wszystkich

nie no polum szacunek i wielki plus

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

48

Odp: większy rozmiar kół- wszystkich

Ciężarowki Ifa W50 4x4 mieli w przednie napędu dwóch różnych transfer,transfer 6,07 i 5,36.
Może być niektóre transfery dobre dla napęd ZT i zmiana koła. :nie_wiem:

49

Odp: większy rozmiar kół- wszystkich

Trzeba by to wszystko przeliczać, a najprościej byłoby dorobić koła zębate do skrzyni biegów o właściwym przełożeniu.

50

Odp: większy rozmiar kół- wszystkich

Łatwiej będzie poszukiwać jeszcze większe tylne koła:satan::cool:
20,8-38 lub 680/xx-42 :brawo::brawo::brawo:

51

Odp: większy rozmiar kół- wszystkich

Też prawda tylko miejsca w błotnikach masz już niewiele.

52

Odp: większy rozmiar kół- wszystkich

to się wytnie big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

53

Odp: większy rozmiar kół- wszystkich

W błotnikach mam jeszcze 17cm, myślę, że  pasują.

54

Odp: większy rozmiar kół- wszystkich

Tak, większe kola, to by było coś ; ) wtedy wszystko co żywe uciekało by na drzewo

55

Odp: większy rozmiar kół- wszystkich

O kutwa ale bojowy  forszaj tosz to szok

56

Odp: większy rozmiar kół- wszystkich

Przednie koła są teraz OK, to tylko kwestia czasu i  dostaje wielke tylne koła,następnie  to będzie idealne.:cool:

57

Odp: większy rozmiar kół- wszystkich

jakie kola wejdą przy Forszu ?np. 600/xx R yy
Chodzi mi o to aby felga była ta sama, a opony wyższe, no i szersze. Jestem w tym ciemny ; )

58

Odp: większy rozmiar kół- wszystkich

Nie wiem, poszukaj w internecie,może znajdziesz coś ciekawego, wyobraźnia nie ma granic.
Jakie masz tylne felgi r30 lub r34 lub 26?

http://www.barum-pneu.cz/detail/contine … ke/123237/

http://www.barum-pneu.cz/detail/nokian- … ske/62128/

wszystko jest bardzo drogie, trzeba szukać na bazarach itp., szukaj używany ale w dobrym stanie

:nie_wiem:   :szukaj!:

59

Odp: większy rozmiar kół- wszystkich

ok chlopaki dajmy na to ze do forsia zalozymy do tylu takie kola ze palca juz nie wetkniemy miedzy opone a blotnik do przodu tez takie duze zeby sie wszystko zgrywalo i moje pytanie brzmi czy skrzynia sprzeglo i wszystkie przelozenia wytrzymia taki opor jak zacznie sie grzebac

Fortschritt zt 423 a razy 2

60

Odp: większy rozmiar kół- wszystkich

z tylu felga R34, mam niedaleko na taki 'szrot'  z oponami, ale 800 czy 750 sa za szerokie smile w piątek przybyła Ropa Euro Tiger, miała właśnie takie opony, tyle ze 3 osie, 800/65/R34, nie poszła,za mokro, pól hektara buraków muszę wyciągać ręcznie bo ani wyorywaczem ani z przyczepa się nie wiedzie.
michu23, zawsze jest ryzyko, wiem ze skrzynia w Forszu to średnio wytrzymały element, ale inni na bliźniakach też pracują i idzie