Temat: Koparka T188

Ktos sie moze spotkał z taką maszyna,jak one chodza ,sa awaryjne,za info bede wdzieczny

2

Odp: Koparka T188

cześć Przemek ja się z taką maszyna spotkałem i muszę ci powiedzieć ze chodzi to bardzo dobrze ok 15 km ode mnie gość ma 2 szt. takie i robią robią i robią a kiedyś rozmawiałem z jednym operatorem to mówił ze praktycznie si nie psuje jak to Fortschritt nie? a ja ci coś powiem mam T 185 ale jeszcze nie zrobiłem muszę wstawić silnik a nie mam na razie czasu .co do T 188 jak w dobrym stanie do ceny 17000 to warto jak więcej to chyba nie bo koparki spadły cenowo i Atlasa czy liebhhera kupisz ładnego za 20 000 pozdrawiam

3

Odp: Koparka T188

dzieki wielkie za info a co sądzisz o T174 2A bo na chwile obecna niewiem jeszcze ile kasy bede mógł przeznaczyc  bo albo 12 albo prawie 20 tys. bede mugł wydac,wiec poradzcie.koparka bedzie mi sluzyla do nawozów do drobnych robyt ziemnych no i w przyszlosci bede chciał sobie wykopac stawy bo mam fajny teren

4

Odp: Koparka T188

popatrzcie z tyłu
http://www.allegro.pl/item1062459337_ko … t_188.html
i tu
http://www.allegro.pl/item1054812669_ko … _1000.html

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

5

Odp: Koparka T188

u nas sa dwie takie koparki na złomie może ktoś cos potrzebuje ??
http://allegro.pl/item1054143877_kopark … 4_2_a.html

w pełni sprawne

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

6 Ostatnio edytowany przez RadekZly (2011-02-24 20:37:22)

Odp: Koparka T188

Czy ktoś może orientuje się teraz w cenach koparek, czy za 15 tys opłaca się kupić T-188 w pełni sprawną (spych, 2 łychy, zadbany, OC) ?? Przyjechać nią można do mnie w 30 min.

gg 2215972

7

Odp: Koparka T188

cześć Radek dawno Cie nie było, też obserwuję ceny koparek i myślę że to dobra cena.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

8 Ostatnio edytowany przez RadekZly (2011-02-24 20:37:48)

Odp: Koparka T188

Dawno nie było ale nie próżnowałem tongue
Jadę w tyg zobaczyć jak sprawuje się w akcji.

gg 2215972

9

Odp: Koparka T188

A wiecie może co może być po  popsute w koparce T-188 jeśli nie jedzie

10

Odp: Koparka T188

a jest kierownica?

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

11

Odp: Koparka T188

A masz olej w napędzie bo pewnie jest napęd hydrauliczny, może też byc brak silnika i kół.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

12

Odp: Koparka T188

najszybciej pompa hydrauliczna, jak silnik odpala...

gg 2215972

13

Odp: Koparka T188

Radek jak kopara nic nie wspominasz nabyłeś ją?

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

14

Odp: Koparka T188

a wie ktoś gdzie kupie takom koparę za rozsądne pieniądze

15 Ostatnio edytowany przez RadekZly (2011-02-24 20:38:55)

Odp: Koparka T188

Jakoś na początku marca będzie, ten od którego kupuje musi nią jeszcze coś zrobić.... jak tylko kupię na pewno się pochwale smile

gg 2215972

16

Odp: Koparka T188

Koledzy przepraszam że odkopuję stary temat ale, nie wiecie możę kto ma na sprzedaż siłownik do łyżki podsiębiernej do T188? bo poszukuję takowego : )

A co do tego jęśli silnik chodzi a nie chce jechać to powinno pomóc poczyszczenie, przedmuchanie tych zaworków czy pompek pod maszyną powinno to pomóc bynajmniej mi pomogło : )
W razie problemów zapraszam na PW, służę pomocą bo mam taką big_smile

Pozdrawiam

17

Odp: Koparka T188

I znowu wypadało by się przedstawić w naszej społeczności, chociaż i tak lepiej zacząłeś...
Opisz trochę jak to pioruństwo chodzi

18

Odp: Koparka T188

Uuups na początku wtopa  przepraszam big_smile
Koparkę mam już prawie 3 lata, i nie mogę na nią narzekać jedyne co mi w niej brakuje to łyżki podsiębiernej, dlatego pytanie o siłownik bo resztę już mam.
Koparka pracuje u mnie sporadycznie przy załadunku, i poza wymianą łożyska obrotu to nic poważnego się nie stało <odpukać> .
Pytajcie co chcecie wiedzieć chętnie odpowiem.

19

Odp: Koparka T188

Masz jakieś porównanie jak pracuje twoja a t174 ?

20

Odp: Koparka T188

hmm co prawda miałem t174 ok. 10 lat temu.
Różnica jest i to znaczna, pierwsze co t188 ma już joysticki, a t174 jeszcze wajchy, mam wersję z podporami i pługiem niebo a ziemia, w t174 nie ma nic : ).
I silnik t174 mamy 2 cylidrowy ify chłodzony powietrzem i wydający charakterystyczny dla dwucylindrowców terkot jak ktoś widział kiedyś jak pracuje wie o co chodzi : ) nie powiem żeby to były złe silniki.
A w t188 jest 4 cylindrowy chłodzony cieczą silnik koparka pracuje równo.
Ogólnie warto dopłacić i wziąć t188 jest znaczna różnica.
A znaczny +  łyżki i chwytaki pasują z t174 do t188.