21

Odp: Koparko -ładowarka Fortschritt T-174

tadzik w Strzegomiu na złomie dolnośląskie ale nie łudź się już w hucie żyletki klepią z nich .....

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

22

Odp: Koparko -ładowarka Fortschritt T-174

Ma może ktoś na sprzedaż takom koparkę
albo wie gdzie jest

23

Odp: Koparko -ładowarka Fortschritt T-174

witam mam do kupienia koparkę T-174/2 bez papierów do transportu potrzebne są mi dane waga ,długość ,szerokość ,wysokość ? Proszę o pomoc ?

24

Odp: Koparko -ładowarka Fortschritt T-174

kolego dł. 6,8m,  wys. 3,6m, szerokość 2,5m, waga 8,5t sama koparka bez wysięgnika ma długość 4m a wysokości 2,8m     powodzenia w zakupie

25

Odp: Koparko -ładowarka Fortschritt T-174

maniek516b napisał/a:

witam.Czy ktoś ma maszyne FORTSCHRITT T 174:

Czy wie ktoś jakie ma ta maszyna hamulce i jak one działają??

czy ktoś posiada tego typu maszyne w swoim gospodarstwie i jak się ona spisuje??

Mam jeszcze jeden problem. Czy ktoś może wie jak włożyć półośkę do przedniego napędu do koparki FORTSCHRITT T 174

26

Odp: Koparko -ładowarka Fortschritt T-174

w koparce MF to chcąc włożyć półoś to trzeba było most wymontować i postawić do pionu ,dopiero wtedy można było trafić w mechanizm różnicowy .

27

Odp: Koparko -ładowarka Fortschritt T-174

Koses w koparce mf bez wyjmowania mostu wlozenie poloski zajmuje 20 minut .Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic zadzwon tel 604597701.

28

Odp: Koparko -ładowarka Fortschritt T-174

już nie trzeba bo kolega ją sprzedał  kupił w zeszłym tygodniu 3CX a normalnie nie szło włożyć bo tokarz spieprzył tulejki i półośka nie trafiała w frez tylko szła pod skosem

29

Odp: Koparko -ładowarka Fortschritt T-174

Poloś wchodzi na frez a potem w tulejke.Kolega wkladal 2dni naoryginalnych tulejkach i nie wlożyl bo nie wiedzial jak .

30

Odp: Koparko -ładowarka Fortschritt T-174

Marcin K napisał/a:

Poloś wchodzi na frez a potem w tulejke.Kolega wkladal 2dni naoryginalnych tulejkach i nie wlożyl bo nie wiedzial jak .

dobra a moze ktoś wie jak to włożyć bo ja próbowałem i nic... proszę pomuszcie bo bez przedniego napędu to nic ta półos jest oryginalna od fortschritta t 174 bo ją kupiłem bez tej półośki i tzeba jakoś włożyć, ale się nieudaje. Bardzo proszę!!!!!!!::stu:

31

Odp: Koparko -ładowarka Fortschritt T-174

Kolego maniek516b zadzwoń do mnie to ci pomogę tel 604597701 czynny calą dobe.

32

Odp: Koparko -ładowarka Fortschritt T-174

Marcin K napisał/a:

Kolego maniek516b zadzwoń do mnie to ci pomogę tel 604597701 czynny calą dobe.

mam jeszcze jedno pytanie? Czy może ktoś załatwić zęby do szypy do koparki FORTSCHRITT T 174 osiem sztók wraz z śrubami

33

Odp: Koparko -ładowarka Fortschritt T-174

potrzebuję kłuw do  łychy do koparki FORTSCHRITT T 174 bo bez zębów niemogę ukopać ziemi. Moze ktoś by miał na sprzedasz bo bym bardzo chętnie kupił!!!!!!!

34

Odp: Koparko -ładowarka Fortschritt T-174

Dorobić nie możesz ? to chyba prostsze niż szukać oryginału

35

Odp: Koparko -ładowarka Fortschritt T-174

Maniek jak tak czytam twoje posty to rodzi mi się pytanie GDZIE CHODZIŁEŚ DO SZKOŁY ???

36

Odp: Koparko -ładowarka Fortschritt T-174

Maniek pokombinuj troszkę sam, może dopasujesz od innej maszyny a jak byś chciał dorobic to dobry i twardy materiał to są kły w sitach maszyny do płukaniu żwiru tego zwykła ziemia za bardzo nie ruszy. Tylko nie zadawaj pytania jak wyglądają kły i maszyna bo to jest zbyt banalne pytanie.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

37

Odp: Koparko -ładowarka Fortschritt T-174

już znalazłem. Orginalne niemieckie, prosto z niemiec gościu liczy sobie 7 dych za jednego zęba. Ale opłacało się, z mocnego materiału są zrobione. Jednak FORTSCHRITT umiał coś dobrze zrobić. Skoda że go już niema:(

38

Odp: Koparko -ładowarka Fortschritt T-174

za te 7 dych miałbym dwa komplety z pięknej stali od chłopaków z mostostalu, dziwię się że zdecydowałeś się wydać takie pieniądze.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

39

Odp: Koparko -ładowarka Fortschritt T-174

ale może inny materiał. słabszy

40

Odp: Koparko -ładowarka Fortschritt T-174

Może tak. A może zdarli tylko kase z Ciebie. Ile zębów kupiłeś ?