Temat: Witam

Witajcie mam problem od czego są te pourywane kabelki na silniku?

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7d2 … 890d0.html

2

Odp: Witam

Od świecy elektropłomieniowej.

3

Odp: Witam

mam to podłączyć?

4

Odp: Witam

Pewnie tak, co mają tak wisieć i dryndać.

5

Odp: Witam

Do świecy to tylko jeden przewód idzie, a na fotce to kilka sobie dynda. Gdzieś obok powinien być czujnik temperatury, ale do niego też tylko jeden kabelek jest potrzebny. To są jakieś bardzo tajemnicze kable big_smile

6

Odp: Witam

Oo proszę sytuacja mojego traktorka się powtarza.
Też miałem obok świecy kilka kabli a co się okazało pociągłem jeden wychodzi, to wyciągłem był do niczego nie podłączony i tak było z kilkoma kablami aż zostały bodajże dwa, które szły do świecy.
A na końcu kabli które wyciągałem były brudne i widac było że ucięte a dawnym czasie wstecz bo zaśniedziały.

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

7

Odp: Witam

Mam pytanie do właścicieli E-514 ,którym przyciskiem włącza sieczkernie?Wiadomo, chodzi dokładnie o jej załączanie elektromagnetyczne.

8

Odp: Witam

Fazi to zależy jak ktoś założył sieczkarnie . Ja jak zakładałem sieczkarnie to dostałem w zestawie nowy włącznik który zamontowałem na desce z bezpiecznikami .

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

9

Odp: Witam

Ja mam fabryczną (rekord kliper sie nazywa albo podobnie),próbowałem dojść po kablach no ale gubie "ślad" bo idą w jakieś zakamarki ,niech sie wypowie ktoś kto ma fabryczną, bo to musi mi działać.

10

Odp: Witam

Fazi nie wychodziły Fortschritty z fabryki z sieczkarniami. Wszystkie były potem dokładane. Musisz więc dojść po kablach.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

11

Odp: Witam

Spoko, w weekend jeszcze popatrze bo na tygodniu szkoła.

12

Odp: Witam

Prosze o schemat elektryki do e514 jeśli ktoś ma.

13 Ostatnio edytowany przez rudemenes (2010-04-11 22:11:53)

Odp: Witam

ja mam w 512 założoną sieczkarnię rekorda. Włącznik jest na tablicy rozdzielczej obok bezpieczników (dokładniej - między włącznikiem koguta a dźwignią przyspieszacza). Jest dużo większy od pozostałych. Żeby włączyć, trzeba go pociągnąć do góry

Odp: Witam

Witam, mam dziwny problem ,bo po włączeniu prądu w e514 kontrolka ładowania sie nie zapala ani nie kręci rozrusznik a światła i podgrzewanie świecy działają,raz już tak miał ale sie samo naprawiło,a teraz już amen.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

15 Ostatnio edytowany przez ojanusz (2014-10-10 19:54:58)

Odp: Witam

A na krotko kręci?Bo jak tak to masz uszkodzony alternator lub kable do niego.U mnie tak jest że jak odłączysz kable od alternatora to są takie objawy i jak alternator ładuje (kontrolka zgaśnie) toteż są takie objawy.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

Odp: Witam

No wiesz , bo na styk gwoździem to zakręci normalnie a włącznikiem ani drgnie , a ta lampka przy wyłączonym silniku powinna sie palić bo wtedy nie ma ładowania,a tu nic.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

17

Odp: Witam

To sprawdź alternator i jego podłączenie.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

18

Odp: Witam

U mnie podobny problem jak u kolegi, po dłuższym przestoju ledwo kreci, obróci raz i koniec, podlacze tylko prostownik i pali od strzala. Każde następne odpalenie bez prostownika również pali jak szalony. Co to może być? Dodam ze aku nowe nie są, ale prąd trzymają, jutro planowałem przejrzeć instalscje, może cos gdzies zasniedzialo i stad takie objawy? Podpowiedzcie cos Panowie

19

Odp: Witam

kabel akumulator-rozrusznik jest aluminiowy?

20

Odp: Witam

Nie