21

Odp: Pompka Hamulcowa

może ktos przeniesie te pytania i odpowiedzi do odpowiedniego wątku bo lekki bałagan

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

22

Odp: Pompka Hamulcowa

.... I od nowa impreza z pompką od hamulców  normalnie czasami mam dośc  takich niespodzianek ... wsiadam i hamulców brak ... dolweam płynu  odpowietrzam pompke wszystko gra po chwili  z ciekawości zaglądam  z boku na pompke a tam lekkim ciurkiem płyn ucieka .......     to istny szok

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

23

Odp: Pompka Hamulcowa

.... I od nowa impreza z pompką od hamulców :uuuu: normalnie czasami mam dość  takich niespodzianek ... wsiadam i hamulców brak ... dolewam płynu  odpowietrzam pompkę wszystko gra po chwili  z ciekawości zaglądam  z boku na pompkę a tam lekkim ciurkiem płyn ucieka .......     to istny szok

co z tym fantem zrobić  czy może już szukać innej pompki a może  inną próbować wsadzić :uuuu:

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

24

Odp: Pompka Hamulcowa

Na allegro widziałem nową za 200zł a co do przeróbki to możesz wsadzić od czegokolwiek tylko żeby wydajność płynu miała zbliżoną a najlepiej większą.

25

Odp: Pompka Hamulcowa

A dokładnie to skąd ten płyn ciurkiem wycieka? Może jakieś foto...?

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

26

Odp: Pompka Hamulcowa

zrobie foto i pokaże  bo   zaczyna mnie denerwowac to

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

27

Odp: Pompka Hamulcowa

pomocy!!! panowie taka dolegliwość w zt 323A : oczywiście chodzi o hamulce wszystko odpowietrzone przy odpowietrzaniu pedał zachowuje sie jak powiniem naciskam pare razy i pedeł jest bardzo wysoki i twardy jak...... czy to moze być wina wspomagania hamulca??

28

Odp: Pompka Hamulcowa

A hamują  chociaż ?

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

29

Odp: Pompka Hamulcowa

odpowietrzaniu pedał zachowuje sie jak powiniem naciskam pare razy i pedeł jest bardzo wysoki i twardy jak...... czy to moze być wina wspomagania hamulca??

Jakieś konkrety? Powinien być wysoki jaki masz problem?

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

30

Odp: Pompka Hamulcowa

hamuja ale baardzo słabo, pedał jest taki twardy jk by był zablokowany, a ciśnienie do samego cylinderka dochodzi cały tył rozkrecony wiec nawet widac

31

Odp: Pompka Hamulcowa

zapomniałem napisać ze sprzęgło i kierownica działaja poprawnie

32

Odp: Pompka Hamulcowa

Może  być gdzieś przytkany jakiś przewód  albo pompka siada .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

33

Odp: Pompka Hamulcowa

ale gdyby pompka siadła nie było by przecież hamulca na przyczepe a był... pedał mozna wcisnac tak ok 1/3  a potem to jak by w beton naciskał

34 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2012-03-01 22:27:19)

Odp: Pompka Hamulcowa

Instalację przyczep to Ty lepiej  zostaw w spokoju smile Możliwe że przewód  wspomagania się przytkał albo inne cuda  nie widy . Rozkręć wszystko i sprawdzaj  po kolei .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

35

Odp: Pompka Hamulcowa

No więc kolego rolniczek21 dobrze by było wiedzieć czy problem jest z pompką czy z wspomaganiem.Na początek to na zgaszonym i podlewarowanych kołach sprawdź czy można zahamować i czy jak odpowietrzasz pedał opada do końca.Jak to sprawdzisz to weżniemy się za wspomaganie.

36

Odp: Pompka Hamulcowa

dzieki panowie za porady, okazało sie ze "padł" zawór bezpieczeństwa ten co jest nad zbiornikiem oleju, chwilowe podłączenie na stałe i pieknie hamuje:)

37

Odp: Pompka Hamulcowa

opisz dalej co zrobiłeś i jak funkcjonuje

38

Odp: Pompka Hamulcowa

zaślepiłem wąż spływowy co idzie do zbiornika oleju dwa korki za jakieś 20zł a hamulce idealne no musza sie jeszcze troszeczke dotrzeć ale hamuje jak nowy:D czyli krótko mówiąc zawór jest teraz całkowicie odcięty

39

Odp: Pompka Hamulcowa

No to najstarsi na forum pewnie o tym nie wiedzieli dlatego taka cisza

40

Odp: Pompka Hamulcowa

nawet sprzędło działa trozeczke lepiej, tylko jeszcze pytanie jak długo pociągnie pompa i czy cos przy okazji szlak nie trafi