41 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2012-03-03 18:52:38)

Odp: Pompka Hamulcowa

No i gites :brawo: U mnie znowu  dosyć lekko  działa ten pedał za to hamuje słabo to potem się  sprawdzi  co i jak  bo wspomaganie sprzęgła ratuję big_smile Pompie nic nie będzie puki  jest gdzieś ujście  oleju .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

42

Odp: Pompka Hamulcowa

Przydała by się fotka aby inni byka nie strzelili

43

Odp: Pompka Hamulcowa

moze zrobie ale to i tak jest bardzo proste, jeśli sie ma  choć troszke pojecia to na pewno sie uda to zrobic bez fotki

44

Odp: Pompka Hamulcowa

rolniczek21 napisał/a:

nawet sprzędło działa trozeczke lepiej, tylko jeszcze pytanie jak długo pociągnie pompa i czy cos przy okazji szlak nie trafi

Orbitrol ma przelew i pompie nic nie grozi, a temat tego wielozaworu, czy jak go nazwać, był rozkminiany na forum do tego stopnia, że są nawet fotki od Piotra jak go rozebrać, poskładać i nie popsuć. Tam nie ma nic poważnego do wymiany, poza sprężynami i oringami, więc może warto by było go zregenerować, zanim coś na prawdę się popsuje. Trzeba przywołać do tablicy PiotraK

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

45

Odp: Pompka Hamulcowa

Ja bym się chętnie pozbył tego wielozaworu . A wspomaganie sprzęgła działa ?

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

46

Odp: Pompka Hamulcowa

wspomaganie sprzegła działa, tylko ze jest po małej przeróbce, z dołu nie mam tego oryginalnego siłownika pneumatycznego tylko założony z auta cięzarowego i berdzo fajnie działa

47

Odp: Pompka Hamulcowa

Ja mam jeszcze ciekawiej  bo u mnie działa tylko wysprzęglik za to  siłownik pneumatyczny nie smile

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

48

Odp: Pompka Hamulcowa

MAREKPE napisał/a:

....Trzeba przywołać do tablicy PiotraK

Już jestem smile

Sebastian napisał/a:

Ja mam jeszcze ciekawiej  bo u mnie działa tylko wysprzęglik za to  siłownik pneumatyczny nie smile

Ale on nie działa dlatego że ten siłownik jest nie sprawny czy powietrze do niego nie dochodzi?

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

49

Odp: Pompka Hamulcowa

Ja tego nie ruszałem na razie ale  ruszę  bo koleś  wydłużył  pręt  od  wysprzęglika tak aby  dało radę i II stopień sprzęgła załączyć  to raczej nie jest dobre dla wysprzęglika . A tego  tłoczka nie sprawdzałem czy działa  nie  miałem czasu . Jednak  powietrze  do niego  dochodzi bo przewód się napręża  .  Rozepnę tłok    i  zobaczę czy tłoczysko się wysunie jak wcisnę pedał ale zauważyłem że już był  naprawiany,  chyba nieudolnie smile

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

50

Odp: Pompka Hamulcowa

Witam a mogli byście wrzucić fote lub opisać o który zawór i przewód żeście zaślepili bo nie ma wspomagania hamulca ,,przed pompką wymieniłem już wszystko ,, i dalej nic.
Sprzęgło działa w miarę lekko

51

Odp: Pompka Hamulcowa

drodzy panowie(bo watpie ze na forum sa panie:D) jakiej grubości powinny być okładziny w tylnych szczekach, i jak sie wam sprawuja hamulce w swoich maszynach chodzi mi o siłe hamowania czy koła po naciśnięciu sie blokuja itp itd....

52

Odp: Pompka Hamulcowa

i jeszcze jedno pytanie mianowicie czy każdy zt 323a miał przednie hamulce??

53

Odp: Pompka Hamulcowa

323 tak, ale trafiają się 320 z dołożonym przednim napędem i te nie mają, bo zazwyczaj miały przedni most od 303 a hamulce na przednią oś miały 305

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

54

Odp: Pompka Hamulcowa

Jak maj być zamontowane zaworki pompy hamulcowej w zt 323 gumka do pompy czy do krocca pro

55

Odp: Pompka Hamulcowa

pt91twardy napisał/a:

Jak maj być zamontowane zaworki pompy hamulcowej w zt 323 gumka do pompy czy do krocca pro

????

56

Odp: Pompka Hamulcowa

Sorry za nieskładnie napisany post ale mi komputer
się zawiesił problem już rozwiązany jeszcze raz przepraszam
smile

57

Odp: Pompka Hamulcowa

kupilem nowa pompe chamulcowa niech ktos powie co zrobic mimo odpowietrzania nie mam chamulcow

58 Ostatnio edytowany przez tomek 323 (2016-10-09 14:49:41)

Odp: Pompka Hamulcowa

a cylinderki nie ciekną?
albo czy nie pomyliłeś przewodów w jakikolwiek sposób?

Nie ma to jak FORTSCHRITT

59

Odp: Pompka Hamulcowa

plynu nie ubywa wyglada jak by bylo za male cisnienie w ukladzie czy moze to byc wina tego korektora ktory rozdziela chamulce prawo lewo???

60

Odp: Pompka Hamulcowa

ma ktos moze instrukcje napraw albo katalog do zt 323A