61

Odp: Pompka Hamulcowa

Na pewno kupiłeś pompę do 323 czy tylko tak sprzedawca Ci powiedział ?

62

Odp: Pompka Hamulcowa

Lukasz887 napisał/a:

kupilem nowa pompe chamulcowa niech ktos powie co zrobic mimo odpowietrzania nie mam chamulcow

ile razy mam powtarzać nowe pompki na tłoczku maja dziurkę i trzeba ja zaślepić tak aby tłoczek był równy

63

Odp: Pompka Hamulcowa

Napisz czy były przed i co robiłeś żeby były. Np masz zastane cylinderki a piszesz ze kupileś nową pompke i nie ma hamulcy. ...

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

64

Odp: Pompka Hamulcowa

numery na pompce sa takie same jak na oryginale faktycznie oryginalna pompka miala plaski tloczek z tym,sprobuje zaslepic ten otwor

65

Odp: Pompka Hamulcowa

kiedy go kupilem nie bylo chamulcow,samam pompka nie jest w stanie rozepchnac zastalych cylinderkow???

66

Odp: Pompka Hamulcowa

nie
sama pompka ci nic nie poradzi
zapraszam tutaj: http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=3965 poczytaj bo nie obejdzie ci się bez sciagania zwolnic wymiany albo naprawy cylinderków poczytaj jak coś zadzwoń jak bedziesz robił chętnie podpowiem

Nie ma to jak FORTSCHRITT

67

Odp: Pompka Hamulcowa

Lukasz887 napisał/a:

kiedy go kupilem nie bylo chamulcow,samam pompka nie jest w stanie rozepchnac zastalych cylinderkow???

wszystkie cylinderki nie mogą być zapieczone

68 Ostatnio edytowany przez tomek 323 (2016-10-12 20:07:59)

Odp: Pompka Hamulcowa

tomek1974 napisał/a:
Lukasz887 napisał/a:

kiedy go kupilem nie bylo chamulcow,samam pompka nie jest w stanie rozepchnac zastalych cylinderkow???

wszystkie cylinderki nie mogą być zapieczone

mogą u mnie oba ciekły na raz a przednie robiłem wcześniej bo się zastały

Nie ma to jak FORTSCHRITT

69

Odp: Pompka Hamulcowa

tomek 323 napisał/a:
tomek1974 napisał/a:
Lukasz887 napisał/a:

kiedy go kupilem nie bylo chamulcow,samam pompka nie jest w stanie rozepchnac zastalych cylinderkow???

wszystkie cylinderki nie mogą być zapieczone

mogą u mnie oba ciekły na raz a przednie robiłem wcześniej bo się zastały

masakra smile

70 Ostatnio edytowany przez tomek 323 (2016-10-12 21:26:10)

Odp: Pompka Hamulcowa

tomek1974 napisał/a:
tomek 323 napisał/a:
tomek1974 napisał/a:

wszystkie cylinderki nie mogą być zapieczone

mogą u mnie oba ciekły na raz a przednie robiłem wcześniej bo się zastały

masakra smile

to są skutki tego jak się leje gówniane płyny albo się wogóle ich nie wlewa i ciagnika mało używa ciagnik stoi zapoci się woda się odstaje skrapla rdzewieje a tam nie dosć ze płyn żre to jeszcze zero zabezpieczenia przed korozją czysty goły metal gumki przywrą do metalu i gotowe potem odpowietrzasz a pod ciagnikeim kałuża robiłem oba tylne koła widziałem jak to wygląda z reszta nie tylko we forszu to sie dzieje

Nie ma to jak FORTSCHRITT

71

Odp: Pompka Hamulcowa

panowie mam takie pytanie czy mial ktos problemy z orka fortstchritem na 4 grudziadzkie?Mam na mysli ze przednie kolo idzie bruzna tak jak powinno a tylne idzie obok bruzny ma ktos pomysl dlaczego?zle ustawienie podnosnika czy moze krzywa rama traktoru???

72

Odp: Pompka Hamulcowa

nie ten wątek to raz
jak ci ciagnik wychodzi z bruzdy tylnym kołem to musisz ustawić pług może być tak że ci ciagnie któres ciegno boczne masz źle ustawione muszisz wyregulować pług
zgięta ramę wyklucz odrazu to po mojemu jest nie realne aby on miał pogiętą ramę prędzej zobacz czy masz wszystkie sróby w mocowaniu przedniego napędu do głównej ramy jest przykręcony przedni most na śróby m16 na klucz 24 moze być ze amsz tam po 2 sróby i ci koła fiksują to na początek

Nie ma to jak FORTSCHRITT

73

Odp: Pompka Hamulcowa

jak dla mnie to wina ustawienia pługa,

74 Ostatnio edytowany przez androl (2016-10-19 20:16:30)

Odp: Pompka Hamulcowa

http://www.tinypic.pl/sn67o78h5vxo

to zgubiłem w tym roku i pług też mi zeskosował

75

Odp: Pompka Hamulcowa

przepraszam ze zasmiecam frm swoimi wpisami ale zglupialem,caly dzien meczylem to ustawianie i jest lipa,jak popuszcze mu prawy lancuch to nie zakrywa mi poprzedniego przejazdu i nie za bardzo to wyglada a jak sciagne na lancuchu to traktor sciaga w prawo i wlasnie to tylne kolo...taka glupia mysl z ta rama bo poprzedni wlasciciel mial go z plugiem do sniegu ponad tona wagi....

76

Odp: Pompka Hamulcowa

Pług ma iść swobodnie, a nie na łańcuchach.

77

Odp: Pompka Hamulcowa

prosilbym jeszcze o pomoc doo czego sa te wszystkie dzwignie  na tej prawej konsoli

78

Odp: Pompka Hamulcowa

Lukasz887 napisał/a:

przepraszam ze zasmiecam frm swoimi wpisami ale zglupialem,caly dzien meczylem to ustawianie i jest lipa,jak popuszcze mu prawy lancuch to nie zakrywa mi poprzedniego przejazdu i nie za bardzo to wyglada a jak sciagne na lancuchu to traktor sciaga w prawo i wlasnie to tylne kolo...taka glupia mysl z ta rama bo poprzedni wlasciciel mial go z plugiem do sniegu ponad tona wagi....

Zmień na inny pług i problem zniknie. Też tak miałem przy grudziądzu, zmieniłem na zawieszanego fortschritta i wszystko jest cacy big_smile

79

Odp: Pompka Hamulcowa

Tez dopiero po zmianie pluga zobaczyłem co to prawdziwa orka i jak lekko moze iść plug.

80

Odp: Pompka Hamulcowa

może być rama w pługu krzywa i to najprędzej a te ustawienia te dźwignie gdzies to już wstawiałem

Nie ma to jak FORTSCHRITT