Temat: Plusy i minusy

witam denerwują mnie te minusy i plusy chce wiedzieć dlaczego ktoś mi dał 3 minusy.
Niech mi napisze na pw ta osoba

2

Odp: Plusy i minusy

Że tak powiem  i tak się nie dowiesz wiec szkoda  nerwów

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

3

Odp: Plusy i minusy

Ja Ci nic nie dałem - niestety. Nadrobię to.
Ciesz się, wzbudzasz emocje - każdy by chciał pozytywne, ale nie zawsze się da.

4

Odp: Plusy i minusy

Nie przejmuj się, ja mam już kilkadziesiąt minusów z czego tylko dwa z celem a reszta bo ktoś miał fantazje;D
dostawałem chyba po 10 dziennie;D

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

5

Odp: Plusy i minusy

to moze zróbmy tak zeby minus był zatwierdzany przez administratora i opisana adnotacja dlaczego a nie bo tak sie komuś podoba to nie fer

6

Odp: Plusy i minusy

ja tam się na stronach www za bardzo nie znam ale to trochę zachodu by takie zmiany wprowadzić, a przecież nie ma nic za darmo. Cieszmy sie tym co mamy i nie ma na myśli  + i -  tylko FORUM

7

Odp: Plusy i minusy

Panowie temat +i- był nie dawno wałkowany , było nawet głosowanie i wolą ogółu zostały + i - na forum , druga sprawa my fortschriitowcy jesteśmy wybrańcami losu i powinniśmy po męsku przyjmować to co los nam przyniesie + lub - , w końcu to nie przedszkole tylko forum twardych ludzi .

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

8

Odp: Plusy i minusy

to moze zróbmy tak zeby minus był zatwierdzany przez administratora i opisana adnotacja dlaczego a nie bo tak sie komuś podoba to nie fer

Nie da się , wszystko co jest mozliwe jest na forum niestety na niektóre rzeczy nie mamy po prostu wpływu. A tak na marginesie to pomyśl jakby to forum miało kilka tysięcy userów to admin całymi dniami musiałby czytać i weryfikować opinie , a ja niestety mam tyle samo czasu co wy.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

9

Odp: Plusy i minusy

No proszę popatrzec miałem wczoraj jeszcze -66 a dziś już sami widzicie;D

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

10

Odp: Plusy i minusy

ktoś widocznie nie ma zajęcia ;/

11

Odp: Plusy i minusy

Ale nie przejmuje się tym za bardzo;D
ma chłopak fantazje, tchórz jakiś bo przez neta każdy  jest cwany^^

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

12

Odp: Plusy i minusy

Damian przyjmij to na klate , i olewaj ciepłym moczem.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

13

Odp: Plusy i minusy

Biorę, na gołą klatę.
Chyba temat do zamknięcia;D

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

14

Odp: Plusy i minusy

żeby utrudnić życie dowcipnisiom wydłużam czas pomiedzy dawaniem plusów i minusów teraz złosliwcy trochę poczekają

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

15

Odp: Plusy i minusy

big_smile No i gitara:)

16

Odp: Plusy i minusy

Ej  karierowicze  !  To  nie  macie  się  czym  zajmować  na  forum  tylko  słodzeniem? Ja  na  poprzednim  niku  mialem  150  minusów  z  czego  115  od  Fenola  i  wcale  się  nie  przejąłem  tym.  Rozmawiajcie  raczej  o  pozytywach tzn  wątek  powinien  dotyczyć  plusów a wtedy  nie  będzie  powodów  do dawania   minusów  bo  wszyscy  będą  myśleli  o  plusach smile  ;p  big_smile

17

Odp: Plusy i minusy

No to masz odemnie - za całokształt.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

18

Odp: Plusy i minusy

Ojj ja mam już -79 <lol2>
Żal mi tego kto to daje, ale rób tak dalej jak Cie Matka z procy karmiła.

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

19

Odp: Plusy i minusy

Damian Wyluzuj!!!

20

Odp: Plusy i minusy

pawelg napisał/a:

No to masz odemnie - za całokształt.

bez  wzajemności  smile