Temat: Jakie Oleje Stosujecie

Witam Serdecznie Zakładam ten wątek z czystej ciekawości . Powiedzcie mi Chłopcy jakie Oleje lejecie do swoich Ciągników Marki Fortschritt . I ile kosztuje  w Waszych stronach olej którego używacie ????

GG 16238418

2

Odp: Jakie Oleje Stosujecie

Titan Truck 15W-40 20L 269zł.

3

Odp: Jakie Oleje Stosujecie

superol cc i hydrauliczny. Ceny narazie nie wiem bo jeszcze wymiany nie robiłem.

4

Odp: Jakie Oleje Stosujecie

ja leje TURDUS   jaka cena to nie wiem bo dawno nie kupowałem smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

5

Odp: Jakie Oleje Stosujecie

Do skrzyni zamawiałem HLP 68 w orlenie, cena za 90 litry coś ok 500 zł

6

Odp: Jakie Oleje Stosujecie

Poprzedni właściciel mówił że lał w silnik superol CC lub CB, hydrauliczny-wiadomo, a do skrzyni lux.

7

Odp: Jakie Oleje Stosujecie

Ja wszystkimi dizlami w gospodarstwie pykam na Falco i Hipolu.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

8

Odp: Jakie Oleje Stosujecie

Ja używam Superol CC i Hipol a do kombajnu Turdus

9

Odp: Jakie Oleje Stosujecie

U nas wszystko chodzi na oleju DIESEL z orlenu, a w układ hydrauliczny lejemy HIPOL.

10

Odp: Jakie Oleje Stosujecie

a co myślicie o oleju z Agromy 15 50 sprzedawany jest luzem cena 9.50 za litr . gęściejszy ale czy lepszy?

11

Odp: Jakie Oleje Stosujecie

W kombajnie bezkonkurencyjny jest RG TRANS 20W50 250zł/30litrów, a do traktorów leję superol CC i wymieniam co 100 godzin.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

12

Odp: Jakie Oleje Stosujecie

Ja wczoraj zalałem Ciągnik olejem Diesel 2 20w50 20 litrów koszt 198 zł Gratis dostałem filtr oleju

GG 16238418

13

Odp: Jakie Oleje Stosujecie

Ja wszystkie maszyny zalewam Falco i hipolem

14

Odp: Jakie Oleje Stosujecie

Silniki-Turdus, skrzynia Hipol , hydraulika LH 68.

15

Odp: Jakie Oleje Stosujecie

witam mam ciagnik fortschnitt zt 303 ktory ma tylko 70 moto godzin przebiegu...chcial bym wymienic olej ..jaki mi proponujecie chodzi mi o najlepsze...czy moge wlac olej do diesla do somochodow 15w40 bo mam 20 ltr nowego! castrola

16

Odp: Jakie Oleje Stosujecie

silnik - turdus 15/W40, dobry i tani jest superol CC , skrzynia i most Hipol przekładniowy 80/W140 - strasznie gesty ale bardzo dobry. hydraulika HL-46

17

Odp: Jakie Oleje Stosujecie

ile motogodzin?
Licznik, silnik czy cały ciągnik ma tyle motogodzin??
Jezeli masz takie cacko to nikt nie powinien Ci udzielić żadnej rady przed wrzuceniem zdjęć tego rodzynka na forum a może juz są???
O olejach najlepiej pogadaj z PiotremK ten castrol nie koniecznie bedzie ok

18 Ostatnio edytowany przez PiotrK (2010-09-04 00:56:37)

Odp: Jakie Oleje Stosujecie

Używa ktoś do silników oleju AGROL MOTO PLUS 15W40? Jest to nowy olej z rodziny Agroli z Lotos'u, zrobiony na bazie Turdusa SHPD, ale o całą klasę lepszy i co najważniejsze, tańszy od niego!

http://www.lotos.pl/handlowy/produkty/o … plus_15w40

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

19

Odp: Jakie Oleje Stosujecie

ja mam wlany olej pensson 15w40 shpd  skazówka czy gorący czy zimny stoi jak wryta przy 5 atm Jestem w szoku nic nie opada po rozgrzaniu!!. wlałem ten olej bo hurtownik mi go polecił ale google nic o nim nie wiedzą. Napisane made in germany

20

Odp: Jakie Oleje Stosujecie

Pensson czy Pennasol ?