41

Odp: Podajnik zbożowy i kłosowy E-512

no przeciez mam obrotomierz na wale od mlocarni i wskazuje tyle

42

Odp: Podajnik zbożowy i kłosowy E-512

ja miałem claasa i tam nawet tyle nie ma na tym zegarze od młocarni to jest od dominatora

http://img08.allegroimg.pl/photos/orygi … 49595147_4

43

Odp: Podajnik zbożowy i kłosowy E-512

to jest nierealne po co takie obroty

44

Odp: Podajnik zbożowy i kłosowy E-512

Marian to pewnie amsz te same zegary co pokazuje lukasz więc  na pierwszym od  prawej tym do 15  to jest obrotomierz mocarni  a ten pierwszy od lewej to jest   wydajnośc pompy (prędkośc)

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

45

Odp: Podajnik zbożowy i kłosowy E-512

ludzie kombajn  to nie śrutownik 1500 to max na młocarni koledze się zegarki pomyliły
Śrutownik silnik 1360 obr na min przekładnia  x2 i mamy 2720 idealne do śrutowania ziarna........
Ja na maxa jadę 1100 pod obciążeniem  zazwyczaj 1000

46

Odp: Podajnik zbożowy i kłosowy E-512

zegar oryginalny ma do 15 a TERAZ mam inny elektroniczny pokazujacy 25 max a przelozenie mam jak najwieksze i idzie jak przecinak teraz biegiem trzeba za nim wszystko na fakcie:D

47

Odp: Podajnik zbożowy i kłosowy E-512

mam taki problem ze duzo ziarna idzie podajnikiem klosowym gorne sito mam juz mocno otwarte a dolne mam stale o otworach 5,5 na 250 mm co mozna jeszcze zrobic w tym kierunku

48

Odp: Podajnik zbożowy i kłosowy E-512

nie 250mm tylko 2,5 cm mialo byc

49

Odp: Podajnik zbożowy i kłosowy E-512

Możesz mieć dziurawy zbiornik i zboże się mocno cofa i co zdąży to poleci zbożowym, a co nie to wali na kłosowy

GG 7727942 Pisać nawet jak niedostępny

50

Odp: Podajnik zbożowy i kłosowy E-512

to też morze być przyczyna

51

Odp: Podajnik zbożowy i kłosowy E-512

nie jest dzirawy przejrzlem caly tez o tym myslalem juz

52

Odp: Podajnik zbożowy i kłosowy E-512

Otwórz żaluzję na ostro.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

53

Odp: Podajnik zbożowy i kłosowy E-512

no otwarte na maxa sa i pomoglo a na dolnych sitach sie nic nie osadza

54

Odp: Podajnik zbożowy i kłosowy E-512

panowie od czego pasują łopatki podajnika kłosowego do 514 te gumowe mam nowy łańcuch ale bez gum znalazłem od claasa ale chyba za wąskie wym szer. 109 wys 80

55

Odp: Podajnik zbożowy i kłosowy E-512

bizon ?

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

56

Odp: Podajnik zbożowy i kłosowy E-512

ja kupiłem zwykły pas dwuprzekładkowy, pociąłem przykręciłem na śrubki.

57

Odp: Podajnik zbożowy i kłosowy E-512

W Pankowie sprzedają na sztuki, ale zawsze można dorobić z pasa transmisyjnego.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

58

Odp: Podajnik zbożowy i kłosowy E-512

Panowie takie  pytanko: mam do wymiany łancuch na podajniku zbozowym i zastanawiam sie czy załozyc ten od bizona skoro pasuje czy ten co sprzedaja do fortschritta w pankowie.Jak cena ma sie do jakosci?? Bo powiedzmy ten od bizona mozna na byc za 400zł a do 512 za 600zł.

59

Odp: Podajnik zbożowy i kłosowy E-512

co co za różnica jest do mojego za oryginał wołali 1500 hmm

60

Odp: Podajnik zbożowy i kłosowy E-512

Nie byłem w temacie łancuchow przyznaje koledze racje pożadne łancuchy kosztują powyzej tyśka.Apropo tych łancuchow z bizona,przyjrzałem sie im dobrze i pomałym tuningu tj po przycieciu gum załozył by go z tym ze on sie nie nadaje do podajnika zbozowego bo bedzie szpara koło samego ogniwa tak z 13mm i ziarno sie bedzie zsuwac tak na oko niby to samo ale jak sie to mowi prawie robi dużą różnice.Wydajnośc podajnikla zmaleje i jescze moze make bedzie z ziarna robić.Do kłosowego to mozna go zastosowac tam wiadomo wiekszy smietnik to nie zaszkodzi.