Odp: Radio ;p

ja z telefonu muzyki słuchałem podczas orki,i ładnie było słychać ,Tomek jak filmik to dawaj na youtuba smile , musisz mieć założone konto google potem bierzesz "mój kanał" i klikasz u góry prześlj i wybierasz z komputera filmik.No chyba że nie masz jak na kompa wysłać.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

Odp: Radio ;p

marian 323 napisał/a:

jak podniosles dach pytam tak z ciekawosci bo bede musial przy swoimbo zaczayna mi buczec jeden z wiatrakow

zwalasz tą kratke z przodu,pote ujrzysz chyba 4 śruby imbusowe,odkręcasz i podnosisz bez obaw,bo z tyłu jest na zawiasach.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

43

Odp: Radio ;p

marian 323 napisał/a:

jak podniosles dach pytam tak z ciekawosci bo bede musial przy swoimbo zaczayna mi buczec jeden z wiatrakow

też tak  mam, że jeden wyje

44 Ostatnio edytowany przez tomek 323 (2015-07-22 21:34:17)

Odp: Radio ;p

tak jak napisał forszaj303marek a jak wyje to weź je rozbierz wyczyść i dobrze olejejm nasmaruj ja tak zrobiłem i spokój

marek ja mam filmik na kompie zaraz spróbuje go wbić na yt i zobaczę czy wypali mi to.

Nie ma to jak FORTSCHRITT

45 Ostatnio edytowany przez tomek 323 (2015-07-22 22:13:42)

Odp: Radio ;p

udało się go wrzucić i jest
https://youtu.be/saEAFutx0Uo

Nie ma to jak FORTSCHRITT

Odp: Radio ;p

ładnie łupie,a te głośniki chyba ze 120 wat co?

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

47

Odp: Radio ;p

tak 120 watt i trój drożne

Nie ma to jak FORTSCHRITT

48

Odp: Radio ;p

mam problem z radyjkiem podłączone pod lewe aku i od tej pory co podłączyłem cały czas jest aku rozładowane, wcześniej przed montażem audio zegar od wody był na zero a teraz jak jest radio to zegar jest cały czas na maxa i to rozładowuje aku, jak można to przerobić aby tak się nie działo?

49

Odp: Radio ;p

darus tez to miałem tylko mi zegary nie szalały a wyjście jest jedno taka sama rzecz się dzieje w samochodach jak masz pobudzanie radia (żółty kabelek) musisz mu zrobić włącznik jak złączysz te dwa kable czerwony i żółty radio jest cały czas na czuwaniu i prąd ciągnie a jak zrobisz odcinanie pobudzania problem zniknie

Nie ma to jak FORTSCHRITT

50

Odp: Radio ;p

Razem z pamięcią radia.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

51 Ostatnio edytowany przez tomek 323 (2015-07-25 22:26:50)

Odp: Radio ;p

jak z pamięcią radia jeżeli podłączysz sterowanie to pamięć jest chyba że radio samo w sobie nie ma pamięci to inna beczka
tu jest to dobrze pokazane jak to ma być zrobione
http://images66.fotosik.pl/1068/876a07ff09bfd545m.jpg
tylko kolory żółty z czerwonym zależy od radia na którym jest sterowanie wtedy należy zamienić tylko kolejność i nie będzie żadnych problemow ja mam tak w forszaju i nie żre mi już baterii a wcześniej tydzień i pusta bateria

Nie ma to jak FORTSCHRITT

Odp: Radio ;p

A jakby podłączyć ze stacyjki przez przekażnik,to wtedy by rozłączało zasilanie.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

53 Ostatnio edytowany przez tomek 323 (2015-07-26 21:56:59)

Odp: Radio ;p

hmm niby tak ale zawsze to ryzykowne ze się pomylisz bum radio poszło

Nie ma to jak FORTSCHRITT

Odp: Radio ;p

czemu niby miało pójść?
jak coś, to daje bezpiecznik przed radiem mi tyle.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

55

Odp: Radio ;p

no fakt zapomniałem o tym też było by fajnie na kluczyku jak w samochodzie
ja mam koło radia taki włącznik i to mi czyni funkcje stacyjki do radia

Nie ma to jak FORTSCHRITT

56

Odp: Radio ;p

Założyłem włącznik i teraz jest ok

57

Odp: Radio ;p

no i git a w jakim miejscu tak z ciekawości spytam?

Nie ma to jak FORTSCHRITT

58

Odp: Radio ;p

Siema chłopaki, mam pytanie. Spalił mi sie jeden silniczek od wentylatora u góry(są w sumie 4 i jeden mi nie działa) w forszaju zt323 i nie moge nigdzie znaleść nowego może ktos wie skąd takie coś wziąść wink

59

Odp: Radio ;p

wstawiaj cos takiego http://allegro.pl/wentylator-50x50x10mm … 25429.html ktoś juz to zakladał i działa ja bylem o krok od zalożenia ale moje udalo sie uruchomić bo piszczały ale jak sie spalą odrazu zamawiam 4 takie i wsadzam

Nie ma to jak FORTSCHRITT

60

Odp: Radio ;p

Ok dzięki za radę wink