281

Odp: WOM

No to odkręć dolny dekiel w skrzyni i zobaczysz czy się coś przesuwa

282

Odp: WOM

koledzy mam taki problem w 323 wyskakiwal mi wom czy na 1000 czy na 500 gdy przytrzymywalem wajche reka bylo dobrze az wkoncu wom przestal dzialac w ogóle przesowam wajche lekki zgrzyt a walek stoi koncowka idzie doisc lekko krecic doradzcie cos

Fortschritt zt 423 a razy 2

283

Odp: WOM

Szlak trafił widełki (albo mają nadmierny luz)  od przesuwu i tryby w robotę nie wchodzą

284

Odp: WOM

to co jest za przyczyna?krótko i na temat.a,że nie działa to końcówka sie ukręciła.

Fortschritt zt 423 a razy 2

285 Ostatnio edytowany przez tive (2014-11-18 21:56:46)

Odp: WOM

Czy wałek przekaźnika jest takie same w zt320/3 jak w zt 300/3 ????????

286

Odp: WOM

Nie

287

Odp: WOM

Witam Panów  mam do was bardzo banalne pytanie wstyd pytać A mianowicie chodzi o to jakie obroty silnika muszą być aby uzyskać 540 wom

288

Odp: WOM

Kojarzy mi się że 1800 obr, ale mogę się mylić

289

Odp: WOM

1800 - 540 lub 1000 - 1000

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

290

Odp: WOM

Witam mam pytanie posiadam 323a przerobionego z silnikiem sw 400 uzywag go tylko do transportu chciałbym wyjąc caly walek wom i zaslepic go pokrywką  ponieważ pękła mi ta żeliwna tuleja i cieknie olej womu nie używam wcale   pompe do wywrotu mam na silniku czy gdy wyjme cały wałek to skrzynia będzie dzialac poprawnie dodam ze silnik posiada sprzęglo ze stara i jest polączone ze skzynią kardanem ? proszę o szybką odp  z góry dziękuje

291

Odp: WOM

Spadnie ci sprężyna która jest na końcu wałka i będzie leżała na dnie skrzyni trzeba będzie ja wyjąć żeby nie narobila bigosu  ...
Ja swoją wyciągnąłem przez dolny dekiel w skrzyni.  Tyle mogę podpowiedzieć 😉

292

Odp: WOM

Chyba ze trzy lata jeździłem z sprężyną na dnie .......... i nic się nie stało .

293

Odp: WOM

Sprężynę wyjołem  nie ma problemu więc mogę zaślepić otwor blachą i tak sobie jezdzic ?

294

Odp: WOM

Nie masz drugiego stopnia sprzęgła więc Ci tylko zawalał.

295

Odp: WOM

pt91twardy napisał/a:

Sprężynę wyjołem  nie ma problemu więc mogę zaślepić otwor blachą i tak sobie jezdzic ?

możesz spokojnie zaślepić i jeździć

296

Odp: WOM

Tylko zastnawiam

297

Odp: WOM

Tylko zastanawiam się jeszcze czy jakiś tryb nie spadnie bo ja ma walek 1 i 2 stopnia razem zespawane i wom i caly czas się kręci ?

298

Odp: WOM

a czemu takie kombinacje są porobione?

Nie ma to jak FORTSCHRITT

299

Odp: WOM

To traktor do transportu ma silnik leylanda i napęd skrzyni na kardan wogule ten forsz to jest inna bajka ale jedzie 55 km/h długa historia nazywamy go Baśka
smile kiedyś dam foty

300

Odp: WOM

pt91twardy napisał/a:

Tylko zastanawiam się jeszcze czy jakiś tryb nie spadnie bo ja ma walek 1 i 2 stopnia razem zespawane i wom i caly czas się kręci ?

pospawany pewnie żeby nie grechotał na wolnych obrotach i jak wcześniej pisałem możesz spokojnie jeździć