1 Ostatnio edytowany przez lukasz565 (2010-06-04 21:12:21)

Temat: siłownik-rura

Witam panowie może coś mi doradzicie, mam następujący problem: gdy rozkładam rure w e 514 to w jedną strone idzie dobrze w drugą nie chce wracac lub idzie bardzo wolno czym to może być spowodowane? Z góry dzięki!!!

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5a6 … 97f43.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2b3 … e8292.html

2 Ostatnio edytowany przez Fenol (2010-06-04 21:40:26)

Odp: siłownik-rura

linki nie działają.
teraz działają smile

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

3

Odp: siłownik-rura

ale wygląda na to jakby siłownik nie ciągnął ( nie miał siły)

4

Odp: siłownik-rura

wymień manszety   na siłowniku możliwe że nie trzymają

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

5

Odp: siłownik-rura

Ja stawiam na rozdzielacz.

6

Odp: siłownik-rura

Ja też stawiam na manszety. To najłatwiej zregenerować i najniższy koszt. Ja bym zaczął od tego.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

7

Odp: siłownik-rura

tak jak u mnie w sieczkarni na oko siłownik identyczny, moim zdaniem to nie manszety lecz rozdzielacz. Podłącz siłownik pod inne źródło i sprawdź jak idzie, będziesz wiedział.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

8

Odp: siłownik-rura

Rozdzielacz, gdyby siłownik miał słabe uszczelniacze to nie miało by wpływu na powrót rury, u mnie też jest coś nie tak z rozdzielaczem-przy rozkładaniu rury-zanim się wczepi gdyby puścić wajche w położenie neutralne to rura leci powoli w dół wink

9

Odp: siłownik-rura

Manszety sprawdzisz wtedy gdy na zgaszonym silniku będzie rura sama opadać. Jak opada tzn że przepuszczają, tzn ta która ma aktualnie trzymać

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

10 Ostatnio edytowany przez draqon22 (2010-06-05 20:40:11)

Odp: siłownik-rura

w  bizonie  rura  sama  opada  a  jak  pizgnie  to  aż  całym  kombajnem  zatrzesie   big_smile  big_smile  big_smile
gorzej  jest  z  podniesieniem  rury  big_smile  ,  trza  mieć  krzepę  wink

11

Odp: siłownik-rura

dlaczego nie mogę otworzyć rury wysypowej w kombajnie bizon record z058 i co jest przyczyną wymieniłem w siłowniku manszety i dalej nie może się otworzyć

12

Odp: siłownik-rura

no to został rozdzielacz Guciu

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

13

Odp: siłownik-rura

a jak pchniesz ja lekko z miejsca 0   to  się otwiera dalej czy nie??

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

14

Odp: siłownik-rura

u mnie rura roskłada się normalnie ale jeśli chodzi o składanie to jak się odbezpieczy to leci bardzo szybko i udeża w kombajn az go zakołysze czy tak powinno być? powinien być gdzieś dławik?

15

Odp: siłownik-rura

dławik przy siłowniku

16

Odp: siłownik-rura

a mógłby mi ktoś powiedzieć gdzie dokładnie jest ten dławik?

17

Odp: siłownik-rura

między przewodem a siłownikiem

18

Odp: siłownik-rura

ok dzięki

19

Odp: siłownik-rura

panowie mam pytanie, może wiecie co się może dziać? Kombajn (przyspieszacz)strasznie wolno przyspiesza i rura wysypowa otwiera się bardzo powoli . za odp dzięki

20

Odp: siłownik-rura

gdzieś jakiś dławik  jest ,   przypchana rurka  lub nie do końca otwiera się rozdzielacz ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile