21

Odp: siłownik-rura

Witam też bym tak obstawiał kiedyś u mnie na polu bizon z SKR-u nie mógł hedera opuścić. Po odkręceniu węży okazało się, że w dławiku przy rozdzielaczu siedzi kawałek gumy.

22

Odp: siłownik-rura

U nas też tak było że woln podnosił okazało się że zawór ciśnieniowy zacięty przy bizonie ale przyczyn może być dużo trzeba wszystko sprawdzić

23

Odp: siłownik-rura

Koledzy , mam niby siłownik  B1-32-20x400.  Jednak główne manszety nie pasują . Bo są  na 20x32x8   a nie na 32x27x6   jak mi przysłali . Wie ktoś czy takie dostanie ? Mowa o E 512 rura wysypu .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

24

Odp: siłownik-rura

Ło matko, dzwoń do Piotra K nie będzie tanio, ale z problemem rozstaniesz się na długo big_smile

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

25

Odp: siłownik-rura

Witam wszystkich
Potrzebuje zdjęć na których widać gdzie i jak umiejscowiony jest siłownik od rury.. Zamierzam przerobić swoją 512 na hydrauliczną rure wysypu i potrzebuje pomocy. Ma ktoś może jakies fotki ?

26

Odp: siłownik-rura

Mój jest niestety  pod plandeką . Siłownik  jest przymocowany do dna zbiornika . Do tego musisz załatwić sobie mechanizm blokujący .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

27

Odp: siłownik-rura

Lepiej może zastosować elektryczny.Jak co to jutro ci podeślę.

28

Odp: siłownik-rura

Byłbym wdzięczny za zdjęcia wink

Odp: siłownik-rura

Gdzie są te dławiki od tego siłownika rury? Przy siłowniku nie ma,a rura słabo sie otwiera i nie ma siły sie zatrzasnąć,przy zamykaniu też sie nie chce zatrzasnąć i trzeba ręką pchnąć. Myślałem że dławiki zasyfiałe ale ich tam nie znałazłem

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

30

Odp: siłownik-rura

Może musisz przedmuchać i przesmarować zawiasy?

Siły na zamiary zmierz....

31

Odp: siłownik-rura

Też to mam i wydaje mi się ze to wina uszczelniaczy.  Puszcza z jednej komory do drugiej.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

32

Odp: siłownik-rura

u mnie to samo, rozkłada się pięknie a składa się nie do końca - nie ma siły wciągnąć rury na tą stopkę i trzeba popchać. Nawet nie szukam przyczyny.

gg 5118068

33

Odp: siłownik-rura

To samo z tym, że tam już wszystko było spawane smile Nie dziwię się, że nie składa się idealnie smile Wychodzisz dopychasz i tyle.

34

Odp: siłownik-rura

Ruch to zdrowie 😋

Odp: siłownik-rura

Kellyq,ty na pewno masz dużo tego ruchu,patrząc na typ kombajnu w twoim awatarze big_smile.
A co do rury to przy rozkładaniu też jest problem bo trzeba 2 ludzi,jeden żeby trzymał dźwignie rozdzielacza a drugi dopychał rure, a gdy puszczę dźwignie to samoczynnie rura spada na dół tak powoli,dodam że siłownik z wierzchu jest suchy.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

36

Odp: siłownik-rura

Chciałem tylko wprowadzić trochę humoru. Cepy mi się zachowały po podpaleniu mojej starej stodoły.

37

Odp: siłownik-rura

Kolego forszaj303 marek wymień uszczelniacze wewnątrz siłownika. Może masz pęknięty i Ci olej przepuszcza. Warto zawsze sprawdzić. Koszt kompletu to jakieś 20-30 zł i brudne ręce. W tym roku robiłem bo ciekł wink Ale widzę, że u Ciebie jest anemia z olejem w dwie strony, dziwne hmm