21

Odp: Kwestia Żydowska

Ta kwestia  jest   dosyć  drażliwa ja  też  nie  będę  się zbytnio  wypowiadał na  ten  temat bo  jeszcze  wyjdę  na antysemitę ,  faszystę  i  jeszcze  komunistę .  Powiem  tylko  tyle  że  każdy  sobie  na taki  los zasłużył  jaki  sobie  sam  zgotował .  My  Polacy  też .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

22

Odp: Kwestia Żydowska

żydzi swoim kultem handlu i pieniądza zapracowali sobie na nienawiść reszty i 2 wojna światowa nic ich nie nauczyła więc nie długo znowu pójdą z dymem.

23

Odp: Kwestia Żydowska

Żydzi są byli i będą .Jest to naród chłonny wiedzy i trudny do zaje.....nia nawet Hitler się otym przekonał .Osobiście uważam że to w większości oni rządzą tym swiatem .Potrafią zrobić interes z każdym bez wyjątku i na dodatek jeden drugiemu pomoże bo u nas to jest nie  za ciekawie .Krzysiek a 1939r broniliśmy się dłużej bo polak był głupi i ciemny walczyli dziadowie o POLSKĘ oddawali życie swoje i swoich rodzin .Szkopy zniszczyli kraj dokładnie ,a póżniej amerykańce i angole  sprzedali nas za czapke gruszek następnemu okupantowi rosyjskiemu.Inne kraje poddały się bez walki i miały z górki .I dla tego uratowaliśmy tyle żydów bo oni też by chcieli walczyć tylko może wiara im przeskadzała ale teraz nie będą mieli skrupułów i chcą pokazać całemu światu na co ich stać

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

24

Odp: Kwestia Żydowska

co do walki  o polske żydzi w powstaniu styczniowym stanowili duża część partyzantki
to prawda nikt ich nie lubiał ale tak samoa żyli jedli i tak dalej muj dziadek jeżdził z towarem koniami z konina do łodzi a towar czesto sprzedawał żyd niemcowi i tak z lewej mieszkał żyd a z prawej niemiec
żyd zginoł w obozie a niemca zabili ruskie gdzieś na ukrainie
a co do interesów mają głowe jak każda firma za co ich podziwiam u mnie mają kupić kopalnie wegla brunatnego i myśle i wiem z doświadczenia ze oni to robia dla interesu a nie do zamkniecia

25

Odp: Kwestia Żydowska

Dzisiaj w dzienniku pokazywali gościa z Indii co dostał nagrodę nobla i ja popieram taką filozofię życia jak on ,wiara w ludzi a nie w pieniądz.Dlatego wszystkim żydom życzę aby polecieli z wiatrem.

26

Odp: Kwestia Żydowska

w ciemności A HOLLAND luknijcie to se pogadamy???

27

Odp: Kwestia Żydowska

No cóz jest to temat  drazliwy ale Zydzi w polsce byli i sa  i dobrze się czuja ;mentalnośc  Slowian im odpowiada. Antysemityzm jest wyrazany tylko przez ludzi  starszych. Młodziez  nasza jest wyksztalcona;i nie czuje zadnego zagrozenia ze strony Żydów -i dobrze

28

Odp: Kwestia Żydowska

W dzisiejszych  czasach młodzież jest wykształcona  i  bezrobotna,  i prawie  w  niczym nie widzi zagrożenia lol Ale  nie oto się rozchodzi tongue

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

29

Odp: Kwestia Żydowska

No to wytłumaczcie mi jedną rzecz ,dla czego miałbym żałować żydów jakby Hitler miał więcej czasu to i tak samo by wykończył Polaków i czy jakiegoś żyda mieszkającego w Ameryce  obchodził by nasz los.

30

Odp: Kwestia Żydowska

Tomek  rób  co chcesz to podobno  wolny  kraj . Mi tylko  żal   dobrych  ludzi  nie ważne  jakiego pochodzenia by
byli .  A  reszta  no  cóż  ...

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

31

Odp: Kwestia Żydowska

Ja nie jestem rasistą ani antysemitą , ale Polska dla polaków , księżyc dla księży a asfalt dla murzynów .

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

32

Odp: Kwestia Żydowska

A co to jest  jak nie wypowiedzi  rasistowskie  JA tez mam poglądy prawicowe- ale nie az takie

33

Odp: Kwestia Żydowska

Polska powinna być wolna

34

Odp: Kwestia Żydowska

Ale wolna od czego? Bo od wszystkiego to się nie da...

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

35

Odp: Kwestia Żydowska

Przede wszystkim od głupoty i bezmyślności - wszystko bym za to oddał.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

36

Odp: Kwestia Żydowska

O tak, tego trzeba nam najbardziej!

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

37

Odp: Kwestia Żydowska

Może i jestem utracjużem ale przynajmniej nie jestem obłudny i nie udaje że kocham murzynów , żydów i pedałów których ostatnio nawet tv promuje  , i podejrzewam że całkiem sporo ludzi zgodzi się ze mną tylko nikt publiczne nie przyzna się do takich poglądów  zeby nie narazić się innym "tolerancyjnym" bo dziś takie poglądy nie są w modzie , i żeby było jasne nie jestem skinem ani innym zamotem , nie przeprowadzam krucjat przeciwko ww , ja tylko wyrażam swoją opinię w tym temacie i nie oczekuję że wszyscy się z nią zgodzą.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

38

Odp: Kwestia Żydowska

Pewnie nie których dziwi mój rasizm ale teraz podam ostateczny mój argument to znaczy wybiegam poglądami w przyszłość i wiem czym się kończą wielonarodowe społeczeństwa ,wystarczy iskra i wszyscy wszystkich nienawidzą i rzeż gotowa i nie trzeba daleko szukać typu Afryka co się działo w Jugosławii i całkiem nie dawna.Po to są państwa żeby każdy sobie w nim siedział i pilnował swojego podwórka ,Polacy o swoje nie dbają i tego są efekty "emigracja " i niech się nie dziwią że za granicą nazywają ich "Polskie świnie"

39

Odp: Kwestia Żydowska

I tu się mylisz  POLACY w Niemczech ciesza sie  dobra opinia   bylem tam nieraz  i uwierz mi ze w Angli  tez tak jest. Polacy zdobyli sobie uznanie w calej Europie za swoja pracowitość i kulturę  Ale w Niemczech problem rasizmu jest niemiłosiernie zwalczany Europa staje się spoleczenstwem wielokulturowym i Polska nie  jest wyjątkiem -;a ze tam są polacy  mozemy dziękowac   wszystkim rzadaom po kolei

40

Odp: Kwestia Żydowska

traktor cieszą mnie twoje słowa bo ja nigdzie nie byłem(i dyskutował nie będę) ale mam jedno marzenie jak będzie troszkę wolnej kasy to kupię sobie domek gdzieś w ciepłych krajach i na zimę wyjechać bo strasznie nie cierpię zimy.Podobno w Kuwejcie obywatelom płacą za bycie w kraju,taka dywidenda za ropę.