1

Temat: Kwestia Żydowska

wiem że są wśrod nas forumowicze nie pałający sympatią do starszych braci w wierze wink chciałbym wiedzieć dlaczego. czasami mam wrażenie że to nienawiść, ja jej nie rozumiem. chciałbym aby żydzi funkcjonowali w społeczeństwie myślę żę żyłoby się nam lepiej. moja Polska ich potrzebuje, lubię szanuje i podziwiam ten maleńki kraj nad morzem środziemnym w którem tak wielu ludzi włąda językiem polskim mam nadzieję że kiedyś wrócą smile
a Wy nie? so why?

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

2

Odp: Kwestia Żydowska

Przydało by się paru porządnych  Polska bez żydów to jak wóz bez kół...

3

Odp: Kwestia Żydowska

Fenol nie prowokuj katolików, oczywiście każda mniejszośc może wnieśc dużo także żydowska osobiście żadnego nie znam ale pewnie jest takim samym człowiekiem jak każdy inny z innej wiary.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

4 Ostatnio edytowany przez Dario (2010-07-06 14:31:52)

Odp: Kwestia Żydowska

Ja mam w głębszym poważaniu Żydów, w Polsce są choć mniej widoczni niż przed wojną, co do ich małego pięknego państewka zbudowanego przez Niemców za karę, to radzę zauważyć że oni są od początku istnienia tego państewka w stanie wojny ze wszystkimi na około. Trochę dziwny/fałszywy to naród, który tak nie lubi przemocy a sam ją stosuje. Ich wiara podobnie jak katolików doprowadziła do schizofrenii. Krzywo na nich spójrz, już jesteś antysemitom ale oni mogą wszystko w imię swojej choroby psychicznej.

5

Odp: Kwestia Żydowska

Dario katolicy też maja chorobę psychiczną czyli wszystko mieści się w normie przecież czubek z czubkiem zawsze się dogada.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

6

Odp: Kwestia Żydowska

Dokładnie big_smile

7

Odp: Kwestia Żydowska

to podobno naród wybrany przez Boga coś 5 tyś. lat temu tak,że historię mają ciekawą.

8

Odp: Kwestia Żydowska

no i stać ich na prowadzenie wojen. Ja może za nimi nie przepadam, jak słyszę że znowu się tłuką to mam puścić im tam wszystkim wkoło kilka atomówek. Ale generalnie podziwiam i szanuje. Polska prowadziła by wojnę przez 3 dni potem by brakło paliwa .... A oni tłuką się......
W 1939 broniliśmy się dłużej bo w Polsce było więcej żydów... ;-)

9

Odp: Kwestia Żydowska

Kolego zamieszkaj w Palestynie przez tydzień a jak wrócisz pogadamy o nowym getcie które powstało na oczach świata.Naród który był tak niszczony powinien inaczej traktować innych. Ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

10

Odp: Kwestia Żydowska

Widocznie taka jest mentalnośc żydowska że muszą byc nękani wtedy doceniają pomoc innych ludzi a może to już mają we krwi bo przecież człowiek ciągle nękany w końcu nie będzie mógł zyc bez tego i może Oni tak już mają.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

11

Odp: Kwestia Żydowska

to racja palestynczycy maja getto jak zydzi za hitlera ale oni hyba zapomnieli o tym

12 Ostatnio edytowany przez Fenol (2010-07-07 00:15:18)

Odp: Kwestia Żydowska

tia tylko izrael proponował nie raz pokój a nawet wycofanie się ze strefy gazy. palestyńczycy nie potrafią pójść na kompromis. gdybym bombardował Toje pola rakietami bo jesteś be to też byś mi mur postawił, w izraelu mieszka wielu arabów którzy są obywatelami tego państwa. postępowanie państwa izrael dziś to normalna polityka silnego państwa, i bardzo dobrze to przyczółek zachodniej cywilizacji na tym zdziczałym zadupiu i całe szczęście żę Żydzi mają na tę część świata oko bo może być gorąco jak iran doczeka się atomówki. mam nadzieję że izrael elegancko zbombarduje ich robotę. szkoda żę nie ma ich w polsce, produkty maktheshin agan byłyby tańsze, może nasze wojsko strzelało by z x9 albo tavora, spike produkowany byłby w całości u nas a zamiast marnej modernizacji t72 mielibyśmy merkave. ehhh pomarzyć można...

do tego dochodzi paranoiczna nagoka z torunia czy z każdej innej ambony a do cholery wyznajemy ten sam dekalog, katolicy są tak zakłamani że wstyd, a przecież poniekąd ja też jestem katolem.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

13

Odp: Kwestia Żydowska

jestem katolikiem i wcale nie czuję do żydów nie chęci więcej podziwiam,że potrafią trwać w swojej wierze już przez 5 tyś. lat , jeśli chodzi o dzisiejszy Izrael to się zgadzam z Fenolem być otoczonym z każdej strony przez arabów i to jeszcze wrogo nastawionych to muszą się bronić.

14

Odp: Kwestia Żydowska

W  Żydach  może  nie  byłoby  nic  złego  gdyby  nie  to  że  się  uważają  za  naród  wybrany  przez  boga  a  najgorsze  w  tym  to jest  to  że  oni  chyba  w  to  naprawdę  wierzą .


To  takie  moje  skromne  trzy  grosze  do  wątku  smile

15

Odp: Kwestia Żydowska

Nikt ich nie zmuszał do napadania na sąsiadów zapoznaj się z historią państwa Izrael a potem ich tak żałuj poza tym to Izrael zajął siłą tereny arabskie.Arabowie ich nie kochają za całokształt ciekawe czy jak po twoich ulicach jeździły by  niemieckie lub ruskie czołgi to byś walczył?

16 Ostatnio edytowany przez tomek1974 (2010-07-21 20:08:05)

Odp: Kwestia Żydowska

http://www.youtube.com/watch?v=lgZE5158 … re=related Ostatnich minut nie słuchajcie .

17

Odp: Kwestia Żydowska

coś w tym jest na rzeczy

18 Ostatnio edytowany przez Fenol (2010-07-21 21:54:20)

Odp: Kwestia Żydowska

nie znacie tego profesorka? nie żartujcie, ten gość to "naukowy" filar radia z torunia.
Wyjątkowo zajadły żydożerca, wolałbym posłuchać Bartoszewskiego. Warto posłuchać do końca dawno takiego pierd_lenia nie słyszałem.

"alleluja i do przodu" lol

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

19

Odp: Kwestia Żydowska

Tutaj  powstaje  temat  na  dłuższą  rozmowę   Czekam  na  wpis  kogoś  kto  nazwie  wszystko  ładnie  i  po  imieniu

20

Odp: Kwestia Żydowska

no właśnie Dragonku jak widzisz nikt nie chce gówna ruszyć, lecz wczoraj obejrzałem teatr telewizji "Ostateczne rozwiązanie" powiedzieć że niesamowite to za mało, spektakl produkcji USA lub UK na podstawie stenogramu rozmowy kilku urzędników i oficerów SS którzy zdecydowali jak tego zrobią i gdzie. Stenogram znaleziony w 47 po wojnie. Każdy zanim zapała dziką nienawiścią do Żydów powinien zobaczyć ten obraz, zero krwi tylko wymiana zdań, rozmowa uczonych ludzi, elity. Pokazało więcej niż wszytki książki które przeczytałem i filmy które obejrzałem. Sama zagłada jest bezsprzecznie zła, niezależnie kim są żydzi jeżeli można w ogóle mówić o ich przywarach, złych cechach etc.

Nawiązując do tego o czym wcześniej rozmawialiśmy to nie wiem czy widzieliście okładkę angory z dwoma żydami prawdopodobnie ojcem i synem na tle PKIN, żyd mówi do syna że pewnego dnia to wszystko będzie jego. Smutne jest to że Żydzi/ Izrael gra na zysk na Holokauście jak Kaczyński  na Smoleńsku. Każdy kto publicznie potępi za coś Izrael z miejsca jest nazwany antysemitą, Edgar Keret jest żydem zamierza zamieszkać w Polsce całe szczęście że on jest normalny, W koninie gmina żydowska(niby) chce odzyskać dawną synagogę i  przyległe tereny, zdaje się że już coś tam odzyskali z tym że ponoć ma tam wistać jakiś dom handlowy czy coś. Smutne, W Ślesinie po cmentarzu żydowkim nie zostało nic, niemcy wpakowali nagrobki w drogi. Obawiam się że żyjemy stereotypami, po wojnie też Zrobiliśmy pogromy, w imię czego? za co? Wiecoe kto jest za to odpowiedzialny? Kościół,  kościół nie powstrzymywał pogromów, kościół sączył przez lata nienawiść do żydów. Pewnie z zazdrości. Pewien starszy pan, ponoć mój wujek opowiadał mi o żydach w Ślesinie, nie było mowy aby Żyd nie chodził do szkoły, a nasi owszem mieli w dupie.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]