201

Odp: [Sprzedam] Części Fortschritt- nowe i używane!!

Bendek napisał/a:

te wentylatorki są ale ja nie mam zbytnio czasu zeby je wyciągnąć.... sad

jak będziesz miał już czas to daj znać bo jestem chętny smile

202

Odp: [Sprzedam] Części Fortschritt- nowe i używane!!

Jeśli Wam nie odpalają te wentylatory to wystarczy im zmienić szczotki, bo już się skończyły neutral
Przerabiałem to w zimę. Inne nie znaczy lepsze, chyba że nie ma wcale. To trzeba zakupić i zremontować (szczotki + łożyska).

203

Odp: [Sprzedam] Części Fortschritt- nowe i używane!!

a no właśnie nie ma hmm dlatego chcę kupić

204

Odp: [Sprzedam] Części Fortschritt- nowe i używane!!

U mnie spaliły się uzwojenia i kicha. Zatem też takich szukam - 2 sztuki mi są potrzebne.

205

Odp: [Sprzedam] Części Fortschritt- nowe i używane!!

Kolego Bendek dałoby się  już wymontować te wentylatorki? Tak jak gully_foyle potrzebuje 2szt.

206

Odp: [Sprzedam] Części Fortschritt- nowe i używane!!

bendek a nie maszkoła wariatora młocarnii do fortschmita 524 albo może ktoś wie szrot w niemczech albo polsce z częściami do 524 bo w polsce nie ma

207

Odp: [Sprzedam] Części Fortschritt- nowe i używane!!

Helmut napisał/a:

Jeśli Wam nie odpalają te wentylatory to wystarczy im zmienić szczotki, bo już się skończyły neutral
Przerabiałem to w zimę. Inne nie znaczy lepsze, chyba że nie ma wcale. To trzeba zakupić i zremontować (szczotki + łożyska).

Jak tam nie ma łożysk tylko tulejki . A u mnie są one wyciachane właśnie . Gdzie można takie tulejki dobrać ?

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

208

Odp: [Sprzedam] Części Fortschritt- nowe i używane!!

Dobrać nie ma od czego. Osobiście dorabiałem je z poliamidu. Trochę zachodu jest, ale warto.

209

Odp: [Sprzedam] Części Fortschritt- nowe i używane!!

Co do tych wentylatorków to koncze siać poplony i jest szansa że je niebawem wyciągne....

Joker- do 524 chyba tylko pasy mam, może wejdę w temat części od innych Forszów ale to dopiero po sezonie rolnym.... smile

Posiadam części do sieczkarni, kombajnów i traktorów Fortschritt, silników IFA 6 i 4- cyl. Kom- 505857445
http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=1726

210

Odp: [Sprzedam] Części Fortschritt- nowe i używane!!

to ja czekam na info w sprawie tych wentylatorów smile

211

Odp: [Sprzedam] Części Fortschritt- nowe i używane!!

Kolego Bendek to jak z tymi wentylatorkami smile ?

212

Odp: [Sprzedam] Części Fortschritt- nowe i używane!!

Witam mam do sprzedania części do sieczkarni wszystko oryginał niemieckie dwa hedery do trawy i kukurydzy . Pasy targańce kosy pompy koła pasowe silowniki noże silnik skrzynia biegów i inne . Województwo podlaskie tel 512245566

213

Odp: [Sprzedam] Części Fortschritt- nowe i używane!!

Sprzedam-

-skrzynia biegów ZT-303
-tylny most
-przedni napęd
i inne części z rozbiórki

Posiadam części do sieczkarni, kombajnów i traktorów Fortschritt, silników IFA 6 i 4- cyl. Kom- 505857445
http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=1726

214

Odp: [Sprzedam] Części Fortschritt- nowe i używane!!

Mam wyciągnięte te wentylatorki sprawne wszystkie 4 szt. Chłopaki dzwońcie jak coś- 505857445.

Całą kabinę rozsprzedaje na poszczególne części- orbitrol, szyby, drzwi, tylne drzwi, zamek i inne jak coś potrzeba to piszcie lub dzwońcie.

Posiadam części do sieczkarni, kombajnów i traktorów Fortschritt, silników IFA 6 i 4- cyl. Kom- 505857445
http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=1726

215

Odp: [Sprzedam] Części Fortschritt- nowe i używane!!

Bendek ile za te wentylatorki smile ?

216

Odp: [Sprzedam] Części Fortschritt- nowe i używane!!

prawa dolna przednia szybka po ile? zamki z drzwi?

217

Odp: [Sprzedam] Części Fortschritt- nowe i używane!!

szybkę kupisz na allegro jest firma ktora robi wszystkie do fortschritta

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

218

Odp: [Sprzedam] Części Fortschritt- nowe i używane!!

thx

219

Odp: [Sprzedam] Części Fortschritt- nowe i używane!!

Poszły pw

Posiadam części do sieczkarni, kombajnów i traktorów Fortschritt, silników IFA 6 i 4- cyl. Kom- 505857445
http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=1726

220

Odp: [Sprzedam] Części Fortschritt- nowe i używane!!

kolego Bendek do Ciebie również poszedł PW smile