Temat: schemat instalacji

Potrzebuję schemat instalacji do 323 może ktoś ma możliwość zamieszczenia schematu w formie zdjęcia lub skanu ?

GG 309772

2 Ostatnio edytowany przez maxi900 (2008-01-12 00:33:15)

Odp: schemat instalacji

Spełniam marzenia smile Oto instalacja. Zrobiłem skana z wersji którą dorwałem. Jest to sporawy obrazek.... Jak rozszyfruje co jest co to podpisze i wstawie zaktualizowaną wersję

http://orion.zshare.net/thumb/6420082/thumb.jpg

Klikamy na ten obrazek.. a potem na obrazek na nowej stronie.. i potem ten wielki zapisujemy na dysk. Chyba każdy sobie poradzi smile Jak coś to pytać smile

Póki co.. macherr tyś elektryk... to próbuj tongue

3

Odp: schemat instalacji

dzięki maxi za skana ja już mam schemat ale na pewno komuś się przyda

GG 309772

4

Odp: schemat instalacji

Mam takie małe pytanko bo zapomniałem jak to było: jak podłączyć akumulatory w forszaju? co idzie na mase ? + czy - ?

5

Odp: schemat instalacji

minus

6

Odp: schemat instalacji

Minus lewego akumulatora (tego od strony pompy paliwowej).....

7

Odp: schemat instalacji

opis schematu instalacji elektrycznej do 323  http://img223.imageshack.us/img223/2130/skanuj0001wa0.png

GG 309772

8

Odp: schemat instalacji

Plusior jak nic wink

P.s. Wiesz może gdzie taką instrukcję po polsku można kupić?? Bo u pantery niestety nie ma sad

9

Odp: schemat instalacji

kiedyś bywały na allegro przynajmniej ja tam kupiłem ale jakość obrazków tragiczna

[you] nie zaśmiecaj forum zanim napiszesz pomyśl[you]

10

Odp: schemat instalacji

maxi900 napisał/a:

P.s. Wiesz może gdzie taką instrukcję po polsku można kupić?? Bo u pantery niestety nie ma sad

pogadaj z Mariuszem może ci coś pomoże w tym temacie smile

GG 309772

11

Odp: schemat instalacji

Ja też kupiłem instrukcje od mariusza

12

Odp: schemat instalacji

Chodzi wam o użytkownika MariuszP ? Już do niego na Wiadomość wysłałem....

13

Odp: schemat instalacji

ten do którego wysłałeś może być zdziwiony chodzi o Maryush

GG 309772

14

Odp: schemat instalacji

takie proste pytanko co powinno być podłączone do dwuch górnych zkońcówek stacyjki bo u mnie nie ma tam nic

[you] nie zaśmiecaj forum zanim napiszesz pomyśl[you]

15

Odp: schemat instalacji

Witam.A ma może ktoś schemat instalacji do 303?

16

Odp: schemat instalacji

a czy mógł by ktoś opisać kable wychodzące ze stacyjki co do czego jest i wogóle bo u mnie jest nieoryginalna a mam oryginalną to bym sobie wrzucił..

17

Odp: schemat instalacji

Proszę bardzo! Wprawdzie u mnie prawdopodobnie nie jest oryginalnie ale mniej więcej rozpisze jak mam i działa. Tak to wygląda:

http://img210.imageshack.us/img210/5210/dsc00262dw0.jpg

http://img210.imageshack.us/img210/4105/dsc00263xl7.jpg

Ten czerwony przewód dochodzi do styku 30 i doprowadza prąd po włączeniu hebla.
Czarny z białym paskiem to przewód na którym pojawia się prąd po przekręceniu kluczyka. Natomiast czarny z zielonym paskiem to ten od rozruchu (doprowadza prąd do przekaźnika rozrusznika). Tam jest jeszcze jeden przewód doprowadzony do styku 12V-BIS i prawdopodobnie on załączał w oryginale napięcie 12V na listwie bezpieczników od obsługi tylnego gniazda przyczepy. Teraz listwa bezpieczników jest u mnie na sztywno podłączona a ten przewód nie wiem gdzie idzie... nie sprawdzałem... nie jest mi aktualnie do szczęścia potrzebny

18

Odp: schemat instalacji

Niedawno miałem stacyjkę w ręcach. Z tego co pamiętam, było pięć kabli. Dwa cienkie czarne, po załączeniu stacyjki miały prąd 24 V do zasilania odbiorników. Dwa grube (chyba czerwone) i jeden na elektromagnes rozrusznika. Wg. schematu wychodzi trochę inaczej.
To nie stacyjka tylko zamek kierownicy i włączanie zapłonu i rozrusznika poz.60 schematu połączeń elektrycznych.
Ze stacyjki przewody idą do:
poz. 20 przekaźnik dla ryglowania rozruchu
poz. 37 przełącznik świateł błyskowych
poz. 56 skrzynka bezpieczników (trzeci od dołu)
poz. 57 skrzynka bezpieczników (też trzeci od dołu)

19

Odp: schemat instalacji

dzięki za pomoc wink

20

Odp: schemat instalacji

Panowie mam gorącą prośbę do użytkowników 323. Czy jest ktoś w stanie naszkicować/napisać schemat jak połączyć elektrozawory z włącznikami. Mam coś napieprzone i nie mogę dojść za bardzo co z czym. Najlepiej jak byłby to opis jak dla laika gdyż elektryka to jest jedyne czego w gospodarstwie nie robię bo po prostu nie mam o tym zielonego pojęcia. Sądzę że taki schemat byłby przydatny nie tylko mi ale innym użytkownikom też.
Opis na zasadzie: przewód od pierwszego zaworu od silnika podłączyć do 3 zaworu a następnie do prawego przełącznika w kabinie wink nom taki opis byłby super a poparty szkicem fiufiu to już wypas.
Jeśli ktoś się podejmie tego zadania to proszę o odp.

gg 5118068