1 Ostatnio edytowany przez lukasz565 (2010-07-20 17:58:00)

Temat: e 514 ustawienia

Panowie mam taką sprawę nie wiem w którym miejscu ustawia się te rzeczy  z tyłu sita itp
którymi dzwigniami? bo to ustawienie w kabinie młocarnia wiatr to wiem.
Bo dzisiaj wykosiłem 1 ha pszenżyta i mi troche kłosków do zbiornika leciało, a wiatrem nie mogłem tego wyregulować.

Z góry dzięki za pomoc;)

2

Odp: e 514 ustawienia

panowie prosze o pomoc jutro już kosze

3

Odp: e 514 ustawienia

pod sitem dużym i małym końcowym pod spodem masz dzwignie od regulacji sit jak masz za dużo kłosów to przymknij sito w lewo zamykasz tak powinno być a i zależy jakie masz dolne sito czy otworowe czy fasolka najlepiej jak masz 6,3mm lub 9mm

4

Odp: e 514 ustawienia

tylko zamknąć sito chyba że jest zamknięte ale gdzieś jest pęknięte i się nie domyka

5

Odp: e 514 ustawienia

Przeszukałem i nie znalazłem linku do jakiejś strony z instrukcjami ,dlatego w tym miejscu dodaje o 514 do pobrania http://www.zachowajto.pl/xKbWNg8/e514-n … bsluze-pdf
oraz  o silniku  http://www.zachowajto.pl/xv4CLuG/e514-n … -motor-pdf     
Na pewno dużo to wyjaśni

6

Odp: e 514 ustawienia

Jest nowa instrukcja obsługi do E 514 na popularnych aukcjach internetowych, po polsku! Wszystkie dane regulacyjne, silnika też.
Nie wklejam linka, bo nie można, ale dla chcącego nic trudnego.

7 Ostatnio edytowany przez bluedaver (2017-01-04 23:00:02)

Odp: e 514 ustawienia

DoktorB napisał/a:

Jest nowa instrukcja obsługi do E 514 na popularnych aukcjach internetowych, po polsku! Wszystkie dane regulacyjne, silnika też.
Nie wklejam linka, bo nie można, ale dla chcącego nic trudnego.

wiem, że odgrzewam kotleta, ale na aukcjach nigdzie instrukcji do e 514 nie ma, jest jedna w archiwaum olx, ale żadnego kontaktu...
ma ktoś instrukcję i poradnik w naszym języku lub angielskim/niemieckim:stu: do e 514, chetnie kupię

8

Odp: e 514 ustawienia

nikt nie ma...????napisałem kupię... smile

9 Ostatnio edytowany przez andre902 (2017-01-05 22:09:24)

Odp: e 514 ustawienia

mam w formie elektronicznej ale po czesku podaj e-mail to Ci wyślę.
tylko nie zamknij mnie za piractwo bo z policji jesteś smile

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

10

Odp: e 514 ustawienia

Ja mam w PL ale specjalnie za wiele w niej nie ma sad Co inne katalog części!

11

Odp: e 514 ustawienia

andre902 napisał/a:

mam w formie elektronicznej ale po czesku podaj e-mail to Ci wyślę.
tylko nie zamknij mnie za piractwo bo z policji jesteś smile

to nie piractwo... smile to koleżenska pomoc...andre 902 ja czeskiego nie znam ha ha ha ha ha
ale dzięki smile

12

Odp: e 514 ustawienia

Stachu napisał/a:

Ja mam w PL ale specjalnie za wiele w niej nie ma sad Co inne katalog części!

katalog mam smile dostałem z kombajnem:) co do instrukcji dogadamy się...dawaj na priv co i jak... smile

13

Odp: e 514 ustawienia

katalog masz jako książka czy elektronicznej formie?
Stachu pisz ile chcesz za instrukcje

Rolnik z powołania:-)

14 Ostatnio edytowany przez Stachu (2017-01-06 13:20:15)

Odp: e 514 ustawienia

Jeśli chodzi o katalog to jest encyklopedja. Rozebrany na czynniki pierwsze  co do jednej śrubki. instrukcja obsługi zawiera podstawowe informacje dotyczące prawidłowego użytkowania maszyny, tabele smarowania itp Obie mam formie książki więc musiałbym się dowiedzieć ile kosztowałoby Ksero z okładką.  Oddzielnie mam jeszcze tabele ustawień kombajnu przetłumaczone na pl Przez siebie osobiście. piszcie ile kopii i czego chcecie A na spokojnie zrobię wywiad ile by to kosztowało np w kolporterze. Zarobku nie chcę tylko nie naciskajcie bo jestem w trakcie czyszczenia nowo nabytego lasu 2 hektarowego i jak się obrobię to wam zrobię kopie. Cena jak za to będzie to koszt kserokopi, koszt wysyłki do Was i miłe słowo. Piszcie tu kto co chce i ogarnę temat. Z ciekawych Informacji w instrukcji jest np prawidłowe ustawienie hamulca skrzyni biegów, czy tabela smarowania jak by ktoś zapomniał o kalamitce no i chyba schemat instalacji elektrycznej.

15

Odp: e 514 ustawienia

No nic czekam i czekam ale skoro chętnych brak to się nie narzucam!

16

Odp: e 514 ustawienia

witam
jestem zaiteresowany kompletem czyli:
-instrukcja
-katalogiem
-oraz tabelą która ma Stachu:)
:beer:

17

Odp: e 514 ustawienia

Do końca lutego zbieram oferty i będę działał

18

Odp: e 514 ustawienia

a katalog częsci masz po pl czy niemiecku?

Rolnik z powołania:-)

19

Odp: e 514 ustawienia

Po  niemiecku ale są takie ilustracje że nawet nie znając języka można dojść o co chodzi. Do końca lutego czekam na wasze zgłoszenia i ruszę do firmy która to z kseruje.  Potem już po FlakaCh.  Jak coś to piszcie co chcecie już.

20

Odp: e 514 ustawienia

po niemiecku tez mam

Rolnik z powołania:-)