1

Temat: TRĄBIĄCY SYGNAŁ W 512

Witam wszystkich dzis podczas smarowania i szykowanie kombajnu do jutrzejszego koszenia jak 512 pracowała sobie na wolnych obrotach zaczął nagle trąbić sygnał popiero po odłączeniu kabelka przestał..

Mam pytanie do znawców tematu czy pod sygnał jest podłączony jeszcze jakiś czujnik jak w bizonie, dodam jeszcze że cisnienie na silniku cały czas na zielonym polu.

2

Odp: TRĄBIĄCY SYGNAŁ W 512

Pietja jak masz sieczkarnie to może być podpięty czujnik od zapchania słomy , mógł "zadrzymać' po zimie .

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

3

Odp: TRĄBIĄCY SYGNAŁ W 512

Pietia napisał/a:

Witam wszystkich dzis podczas smarowania i szykowanie kombajnu do jutrzejszego koszenia jak 512 pracowała sobie na wolnych obrotach zaczął nagle trąbić sygnał popiero po odłączeniu kabelka przestał..

Mam pytanie do znawców tematu czy pod sygnał jest podłączony jeszcze jakiś czujnik jak w bizonie, dodam jeszcze że cisnienie na silniku cały czas na zielonym polu.

A ten sygnał to nie jest przypadkiem podpiety jeszcze do recznego hamulca

4

Odp: TRĄBIĄCY SYGNAŁ W 512

Zmieniłem kabel od masy na nowy i dzis było OK.

5

Odp: TRĄBIĄCY SYGNAŁ W 512

U mnie podlączony jest również do czujnika w zbiorniku zbozowym

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

6

Odp: TRĄBIĄCY SYGNAŁ W 512

Piotrze jakiego czójnika u mnie nic nie ma oprócz lamki w zbiorniku

7

Odp: TRĄBIĄCY SYGNAŁ W 512

Normalny czujnik który włącza koguta i sygnał gdy jest pełny zbiornik. Zamontowany jest na klapie

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

8

Odp: TRĄBIĄCY SYGNAŁ W 512

Dzieki u mnie niczego takiego nie ma może dlatego że nie było klapy

9

Odp: TRĄBIĄCY SYGNAŁ W 512

Oto czujnik w zbiorniku
http://www.fotoload.pl/index.php?id=07d … ab17e09298
http://www.fotoload.pl/index.php?id=320 … d3202fc313

10

Odp: TRĄBIĄCY SYGNAŁ W 512

u mnie to było młotkiem rozwalone

11

Odp: TRĄBIĄCY SYGNAŁ W 512

Ja w 514 podłączony pod sygnał mam czujnik filtra powietrza w silniku.Poprzednie lata był odłączony a teraz jest podłączony i co jakiś czas wyje jak szalony.Wskażnik ciśnienia oleju dostaje wibracji w zakresie 5-8 bar ,woda wariuje na czerwonym a jak wyłączę silnik to jest na białym.Czyżby z racji wieku "menopauza" a ja jutro zaczynam u siebie żniwa.

12

Odp: TRĄBIĄCY SYGNAŁ W 512

To może być brak masy albo + łapie przez inny obwód .

13

Odp: TRĄBIĄCY SYGNAŁ W 512

a nie masz czujnika poziomu oleju hydraulicznego na zbiorniku, bo ja tak to czasem przy podniesionym hederze poziom oleju spadnie na minimum i wtedy trombi jak oszalały...