Temat: Jak sciagnac koło pasowe od młocarni 524

Witam. Jak w tytule , moze ktos wie i to juz robił.
Trzeba jakis specjalny sciagacz?
Prosze o szybką pomoc.:uuuu:

2

Odp: Jak sciagnac koło pasowe od młocarni 524

W zrób to sam jest wszystko opisane :szukaj!:

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

3

Odp: Jak sciagnac koło pasowe od młocarni 524

trzeba specjalny ściągacz sam to rozebrałem a też muszę dorobić ściągacz bo sprężyna jest mocna a chciałem zapytać czy robił ktoś z forum koło od młocarni u mnie ma lekki luz na tulei a tuleja droga szło by to zregenerować

4

Odp: Jak sciagnac koło pasowe od młocarni 524

Znajomy w 514 zregenerował to na wzór claasa , W kole wytoczył szerokie rowki i w te miejsca wpasował wytoczone pierścienie z tekstolitu ( przewiercili kanał i założył  kalamitkę aby co jakiś czas to posmarować )Przepracowało to około 150 ha i sprawuje się dobrze.Dodam że po rozebraniu tulei i koło nadawało się jedynie do wymiany .

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

5

Odp: Jak sciagnac koło pasowe od młocarni 524

o to fajnie masz  plusa to musze to do zakladu zawiez wielkie dzieki za odp. poxdro

6

Odp: Jak sciagnac koło pasowe od młocarni 524

Mojm skromnym zdaniem trudno jest zregenerować tuleje ponieważ trzeba ją spasować prawie na styk z kołem które też może być wybite . Tuleja do 512 cena ok.400 zł a za koło coś ok 1200 zł

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

7

Odp: Jak sciagnac koło pasowe od młocarni 524

a jak posmarować to kolo mlocarni bo nie ma kalamitki czy sie niesmaruje ma ktoś z tym doświadczenie

8

Odp: Jak sciagnac koło pasowe od młocarni 524

u mnie tez nie ma smarowania na kole tego raczej się nie smaruje co kilka sezonów