1 Ostatnio edytowany przez krzychu (2010-08-03 19:48:44)

Temat: pług ruski

witam posiadam do forszaja pług 4 skibowy wiem tylko tyle, że jest on produkcji radzieckiej
i nic więcej o nim nie wiem może wy coś będziecie wiedzieli czekam na odpowiedź pozdro:http://www.fotoload.pl/123aa39/313c9d47302a685fe9feec542bde350912542_min.jpg
sorry za 2 posty  coś mi się popiepszyło:D

2 Ostatnio edytowany przez Fenol (2010-08-03 19:53:13)

Odp: pług ruski

chyba wiem o czym mówisz rama z profilu o przekroju kwadratowym z przykęcanymi odlewanymi ciężkimi  korpusami, odkładnia jednoczęściowa, odlewane koło podporowe, pług absolutnie segmentowy można z łatwością powiększyć. to nawet dobry pług a z pewnością lepszy niż unia, ładnie kryje, moja 4skibówka latała z 385 jak w tańcu, brakuje jeszcze 2 skibek aby w forszaju chodził.

tak to jest dokładnie to mam 2 takie pługi, ta 4 do forszaja za mała, musisz go powiększyć.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

3 Ostatnio edytowany przez krzychu (2010-08-03 20:03:24)

Odp: pług ruski

myślę na jesień dołożyć 5 skibę ale z tą 4 jeżdżę 2 -3 na 1200

4

Odp: pług ruski

mam taką 4 i 3 mam tez 3 i 2 z unii, polki jest gorszy kiepsko odkłada, i ciągnik idzię jakbym mu flaki wyrywał. moja 4 też jest powiększana, zrób to bardzo precyzyjnie, wycięcie otworów czy innych sprawa. no chyba że dorwiesz tak długi profil to byłby super. rozumiem że właśnie kupiłeś ten pług?

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

5

Odp: pług ruski

mam zamiar kupić taki kształtownik na składzie metalu a korpus spasować od polskiego.Pług mam już 2 lata jak kupiłem zt 300 to kupiłem i pług do niego

6

Odp: pług ruski

jak wsadzisz korpus z polskiego to będizesz miał ładny bigos na polu  ... a nie orkę

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

7

Odp: pług ruski

mam taki plug i jakos nie jestem z niego zadowolony... cale szczescie ze mam juz 4 obrotowa:D

8

Odp: pług ruski

ja na niego nie narzekam dobrze kryje i lekko orze smile

9

Odp: pług ruski

a u mnie wrecz odwrotnie...;/

10

Odp: pług ruski

Sąsiad ma taki pług i jest mi go naprawdę szkoda.

11

Odp: pług ruski

Szkoda ci sąsiada który ten plug ma czy szkoda ci ze ty go nie masz smile

12

Odp: pług ruski

Meder napisał/a:

a u mnie wrecz odwrotnie...;/

pobaw się polskim heheheheh

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

13 Ostatnio edytowany przez tomek1974 (2010-08-08 13:28:41)

Odp: pług ruski

http://www.fotoload.pl/123aa3/8a44018a4df588444d20108609b4dde38212_min.jpg trochę go przerobiłem ale orze się świetnie bierze 180cm a ciągnik nie czuje że go ciągnie a dałem za niego 500zł

14

Odp: pług ruski

Ja wczoraj kupiłem polski grudziądzki 5 co bierze 2m zobaczymy co forszaj powie w pracy z nim

Rolnik z powołania:-)

15

Odp: pług ruski

Pajej napisał/a:

Ja wczoraj kupiłem polski grudziądzki 5 co bierze 2m zobaczymy co forszaj powie w pracy z nim

Ile dałeś za tą 5.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

16

Odp: pług ruski

ten ruski pług to był produkowany do deta ruskiego. tam ktoś już przerobił wieżyczkie bo jest obniżona i przesunięte są zamocowania miałem taki pług kiedyś i męczyłem sie tym ze 5 lat i rok temu pociełem go a słupice na złom poszły zabardzo to mi sie on nie podobał

17

Odp: pług ruski

Marcino masz +

18

Odp: pług ruski

kurcze no ja tak powiedzieć nie mogę, chyba nie powiecie ż epolskie lepiej kryją i lepiej idą w ziemi? dla mnie bez porównania na korzyść ruskiego. gładko zaorane, łatwiej się wbija, lżej się orze. no takie moje zdanie mam 2 pługi 3 skibowe ruski i polski, polski nie ma szans wink
Marcino co było nie tak z Twoim pługiem bo mi się wierzyć nie chce że tak źle go oceniasz. ja do polskiego pługa nie wrócę nie ma opcji.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

19

Odp: pług ruski

nie szła orka płynie dość szybko krzywiło sie bruzda. teraz orze 4obrotówką overumem i niebo a ziemia krył dość dobrze ale kosztem siły dość ciężko sie tym orało

20

Odp: pług ruski

mam overum więc wiem jak to orze równo i bez problemów