Temat: Wskaźnik bagnetowy

Witam. Ostatnio przekładałem silnik do mojego kombajnu od samochodu i okazało się że nie ma bagnetu. Gdy chciałem włożyć ten co miałem oryginalnie to miałem mały problem. W tym bloku jest jeszcze jakaś tulejka która przeszkadza mi. Czy można ją jakąś wyjąć? Gdzie mogę dostać taki bagnet?

GG 7727942 Pisać nawet jak niedostępny

2

Odp: Wskaźnik bagnetowy

wlasnie silnik samochodowy rozni sie od rolniczego bagnetem ale nie jestem pewien smile

3 Ostatnio edytowany przez PiotrK (2010-08-04 10:10:58)

Odp: Wskaźnik bagnetowy

Wyjmij tą tulejkę i załóż stary bagnet. Powinno być O.K. Potem jeszcze sprawdź znaki na bagnecie, czy odpowiadają właściwej ilości oleju.

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

4

Odp: Wskaźnik bagnetowy

ale problem w tym że nie mogę jej w żaden sposób wyjąć

GG 7727942 Pisać nawet jak niedostępny

5

Odp: Wskaźnik bagnetowy

Witam, moje pytanie też dotyczy bagnetu, czy można gdzieś go kupić i ile oleju mieści się w silniku? dziękuję z góry i pozdrawiam

6

Odp: Wskaźnik bagnetowy

kupisz go najpewniej  w sklepie adres znajdziesz na górny pasku forum... a jeśli by nie mieli to poszukaj na składnicach używanych części do ify... na pytanie dotyczące oleju znajdziesz odpowiedź w odpowiednim dziale poszukaj.