Temat: płyn hamulcowy

witam mam do was takie pytanie może ktoś będzie wiedział jaki płyn hamulcowy lać do e 512
bo mam mało i wypadało by dolać. Dodam że jest on biały jakby ktoś wiedział symbol , nazwę
to proszę o odpowiedź pozdrawiam wszystkich

2

Odp: płyn hamulcowy

najlepiej dolej dot 4 można go mieszać ze wszystkimi rodzajami płynów hamulcowych smile

3

Odp: płyn hamulcowy

Ja gardząc cenami i całą resztą logiki leję wszędzie i do wszystkiego (czytaj: hydrauliczne układy hamulcowe)  DOT-4 i mam wszystkie zagadki rozwiązane. Życzę wszystkim podobnych pomysłów.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

4

Odp: płyn hamulcowy

DOT4 można mieszać ale raczej ze starym DA-1 nic nie można mieszać, więc jak nie wiesz co masz to spuść stary i zalej nowym DOT3 wystarczy, to nie wyścigówka.

5

Odp: płyn hamulcowy

dzięki chłopaki jednak spuszczę stary i zaleje se nowym, będzie najpewniej smile

6

Odp: płyn hamulcowy

Oryginalnie jest zalany płyn DA1, ale to nie jest najlepszy płyn. Najlepiej zalać DOT4, po uprzednim zlaniu starego i przepłukaniu układu płynem DOT4.

R E S P E C T ! ! !

<a href="http://forum.atnel.pl" >ATNEL tech-forum</a>