301

Odp: 303, 300

Myślę, że 12,4/11-24 lub 14,9/13-24.

302 Ostatnio edytowany przez Rafik (2010-11-22 21:34:18)

Odp: 303, 300

Czesc po krotkiej przerwie. Niestety zakup ciagnika troche mi sie przesunął, musze kase przeznaczyć na co innego. Ale nie ma tego złego jak to mówia, nie teraz to w przyszłym roku. Myslałem, że kupię traktor i zimą będe go sobie remontował a teraz pozostał mi tylko remont junaka który czeka juz z 10 lat smile Pietia gdzie mieszkasz ? Ja mam do Góry 16 km od strony Jemielna, takie małe zadupie.

303

Odp: 303, 300

próbował ktoś montować do 303 kabinę od ursusa 385,902...?

304

Odp: 303, 300

to zły pomysł przednia szyba za duża musiałbyś kombinować i dzielić

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

305

Odp: 303, 300

nie wiem ona weszła by w zbiornik paliwa,dzielić co masz na myśli.

306

Odp: 303, 300

W c385 maska nie wchodzi do kabiny i masz dużą przednia szybę nie dzieloną a w 303 maska wchodzi do kabiny i w kabinie masz wycięcie na maskę i zbiornik oleju
jak chcesz mieć ciszej skorzystaj z mojego pomysłu i se wycisz oryginalna od 303 big_smile

307

Odp: 303, 300

z maską nie byłoby problemu przecinasz w odpowiednim miejscu i gotowe gorzej ze zbiornikami oleju czy paliwa.

308

Odp: 303, 300

Rafik mieszkam w Rawiczu

309

Odp: 303, 300

No to niedaleko, 25 km mam do Rawicza przez Wąsosz. Ładną obwodnice Wam robia smile

310

Odp: 303, 300

rafik wąsosz  hmm to  gdzie dokładnie mieszkasz??

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

311

Odp: 303, 300

Tak i bardzo ładnie będa płacic za aiemie pod nią .

312

Odp: 303, 300

Hej.
Do Wojtasa: mieszkam w trakim miejscu, że nawet Ben Laden powiedzial iż bomby nie spuści bo mu się nie opłaca:)
Poaza tym u nas za ziemie pod most i obwodnice w Ciechanowie płacili jak za budowlanke.
Pozdrawiam wszystkich i Wesołych Swiąt życzę.

313

Odp: 303, 300

hehe jednym słowem  psy dupą szczekają i na noc asfalt zwijają big_smile :dance: nie przejmuj się  przynajmniej masz ciszę big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

314

Odp: 303, 300

Witam po przerwie. Widze, że temat lekko przycichł. Ja w międzyczasie troche pojechałem po bandzie i złożyłem wspólnie z ojcem wniosek na modernizacje do ARiMR na JD 6930 i opryskiwacz. Na razie czekamy czy przejdzie weryfikacje bo pierszeństwo dla producentow mleka w dolnosląskim jest.
Pozdrawiam wszystkich.

315

Odp: 303, 300

to z zakupu forsza nici?

316 Ostatnio edytowany przez Rafik (2011-02-21 10:19:46)

Odp: 303, 300

Na razie odpuszczam, zależy czy wniosek przejdzie. Jakby się okazało, że nie przeszedł to wrócimy do pierwotnego planu bo tak czy tak muszę coś większego kupić. Najlepsze,  że już miałem kilka "Forszajów" oblukane, felgi na przód pod większe koła, przeliczone średnice kół coby się zgrywało i turbawkę do silnika hehe. A tu panie przyszedł koleś i zamącił mi w głowie z tym wnioskiem.

317

Odp: 303, 300

Więc ja zadam kilka pytań o podstawowe różnice pomiędzy zt 30* a zt 32*.
Jaka jest różnica, jak działa uls ,sprzęgło, czy może działać ono bez sprężarki, wszystkie wskazówki mile widziane wink

318

Odp: 303, 300

O mamo Scorpion czyś ty się z ch  oinki zerwał?. Zadałeś temat jakbyś wczoraj się zalogował na naszym forum. Szukaj i czytaj, a ja w imieniu całej reszty społeczności życzę Ci wytrwałości.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

319

Odp: 303, 300

Urwał urwał. Po prostu facet nr 1 mówi że musi przerobić sprzęgło na hydrauliczne bo szarpie,ble ble, pęknie jeden wężyk i koniec, nie wysprzęgli. Facet nr 2 twierdził iż ciągnik bez sprężarki odpalali i było ok, poza tym przeczytałem sporo wątków na temat 303 ale wszystkiego i tak nie rozumiem więc grzecznie pytam, chyba nie tylko nowi użytkownicy mają do tego prawo.Jeśli tak to pora założyć nowe konto

320

Odp: 303, 300

scorpion   gdzieś były odpowiedź na twoje pytania na tym forum  ale gdzie hmmm  nie pamiętam działu ... a jak nie znajdziesz to załóż temat i po krótce się wszystko wyjaśni

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile