101

Odp: jaki kupić kombajn?

sarast napisał/a:

meg aII  fajne kombajny były ale dla tego nie zmęczonego i wyrobionego  ZNALEZIENIE GRANICZY Z CUDEM .bo hektarów nacharatały i też jak inne wady miały jak ktoś miał mege to w komplecie osie tylne posiadał na zapasie bo pękały jak zapałki .  w cenie megi kupisz lexiona t.

a lexy to stały może?
Znajomy miał mege i zmienił na lexiona, niby nie żałuje ale zanim doprowadził elektryke w lexie do porządku to megi nie sprzedawał. Lexion ma tyle fajniej ze wbijesz w kompa co kosisz a on sam sie przestawi do załozonych wczesniej wartości. w medze kazdy parametr ustawia sie niejako ręcznie, ale bez wychodzenia z kabiny więc to nie problem

Rolnik z powołania:-)

102

Odp: jaki kupić kombajn?

Prawda taka że ten lexion co w cenie megi to i tak więcej ma od niej przelatane

E 516 na części
Telefon 695 076 269

103

Odp: jaki kupić kombajn?

Megi tyle się naoglądałem i kupić dobrą to masakra... Chcę  też coś powyżej 2003 roku

104

Odp: jaki kupić kombajn?

No to jak takie wymagania to tylko brać nowego a jak ktoś ma w idealnym stanie no to raczej nie będzie go się pozbywać...

E 516 na części
Telefon 695 076 269

105

Odp: jaki kupić kombajn?

Jak albo ma coś z silnikiem albo hydro walnięte albo porwany to ja dziękuję za taki kombajn. Jak mam się przy nim pieprzyć to wolę nie mieć wcale.

106

Odp: jaki kupić kombajn?

No najgorsze jak gdzieś spawany i jest coś krzywo.

E 516 na części
Telefon 695 076 269

107

Odp: jaki kupić kombajn?

Panowie użytkował ktoś Bizona 5056 hydrostatic lub zna kogoś kto taki kombajn użytkuje?

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

108

Odp: jaki kupić kombajn?

Panowie krótka piłka, pozycja 1 czy 2 ? różnica w cenie niecała stówa, areał ok 100ha.

https://www.otomoto.pl/oferta/fendt-522 … VRCq.html?

https://www.otomoto.pl/oferta/new-holla … D7FLN.html

gg 5118068

109

Odp: jaki kupić kombajn?

a nie lepiej cos normalnego typu dominator czy jakis JD?

Rolnik z powołania:-)

110

Odp: jaki kupić kombajn?

Bierz 2.

111

Odp: jaki kupić kombajn?

New Holland bez hydrostatu ?

112

Odp: jaki kupić kombajn?

tak bez hydrostatu, nie przeszkadza mi to.
normalnego tzn. ? konkretne ogłoszenie

gg 5118068

113

Odp: jaki kupić kombajn?

Fendta 5220 ma tu od nowości ziomek 3km ode mnie. Kośić kosi. Hydrostat głośniejszy niż w moim MDW.  Zboże ogólnie brudne. Ale jakoś zbytnio się nie psuje.

Siły na zamiary zmierz....

114

Odp: jaki kupić kombajn?

bierz fendta, kuzyn ma juz 10 lat i w sezonie potrafił 400 ha połozyc aby tylko było co.

mdw

115

Odp: jaki kupić kombajn?

rozważam tego fendta lub NH. Obydwa w fajnym stanie i patrząc na ceny to średnia rynkowa. Konkretnie te dwa bo korbanek proponuje mi fajną ofertę finansowania pomijając banki więc bez prowizji i %.
Fendt młodszy, wydajniejszy ale trzeba dokupić stół i wózek
NH sporo tańszy, starszy ale ze stołem i wózkiem.

gg 5118068

116

Odp: jaki kupić kombajn?

Ja wybrałbym Fendta

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

117

Odp: jaki kupić kombajn?

mam już drugiegi tc i jest to prosty i fajny kombajn, jeśli ci nie przeszkadza brak hydrostatu to brać.

118

Odp: jaki kupić kombajn?

Ja słyszę w swoim rejonie że, fendt to ciągniki, kombajny bee........, czyli odwrotnie jak w forszach wink

119

Odp: jaki kupić kombajn?

mpopis napisał/a:

mam już drugiegi tc i jest to prosty i fajny kombajn, jeśli ci nie przeszkadza brak hydrostatu to brać.

Ja kupiłem w tym roku poprzednika TC z serii ZO i na razie jestem zadowolony. Prosta budowa i dostępność części super. :dance:

120

Odp: jaki kupić kombajn?

u nas classy chodzą a o forszach też mówią że blee tylko tacy innowacyjni rozwojowi rolnicy kupują fortschritty reszta z klapkami na ursusach bizonach i john deerach

Nie ma to jak FORTSCHRITT