41

Odp: przedni napęd do zt 300

Pajej ma 303 to w nich też bywały instalacje częściowo jak w 323?

42

Odp: przedni napęd do zt 300

Ale babola strzeliłem... Że Pajej ma ZT303 to wiem od zawsze, a tu takie coś.... No ale mniejsza z tym. Tu schemat postępowanie jest dalej taki sam, tylko sterowanie blokadą jest inne. W ZT303, zamiast włącznika, bezpiecznika, przewodów i elektrozaworu pneumatycznego (czyli mnóstwa rzeczy, które mogą przysporzyć kłopotów), jest tylko jeden zawór ręczny, którego niezawodność jest znacznie większa i w nim raczej bym się takiej usterki nie spodziewał. No ale tak czy inaczej nie zaszkodzi go sprawdzić. W tym przypadku bardziej stawiam na sam siłownik blokady. Czyszczenie i wymiana uszczelnień powinna załatwić sprawę.

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

43

Odp: przedni napęd do zt 300

Nie zawodność, i mimo wszystko nie jest to jakieś uciążliwe przy włączaniu. Moim zdaniem lepsze rozwiązanie, ale guzikiem to zawsze się można pochwalić tongue

44 Ostatnio edytowany przez Scorpion (2014-02-13 11:44:28)

Odp: przedni napęd do zt 300

borys23455 rozglądałeś się za tymi zaworami ? skrzynkę masz pełną.
Potrzebuję też osłonę wału,mocowanie prawego błotnika i felgi lub całe przednie koła do 303(sprzęgi do bliźniaków też mile widziane) . Jak najbliżej kuj-pom

45

Odp: przedni napęd do zt 300

Sprzęgi mogę załatwić ale komplet kosztuje 500.

46

Odp: przedni napęd do zt 300

mocowanie prawego błotnika i felgi lub całe przednie koła do 303

Mam ale za daleko

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

47

Odp: przedni napęd do zt 300

ja jak napisałem taką cene to zamarło a miałem gdzieś jeden na przód

48 Ostatnio edytowany przez Scorpion (2014-02-13 23:52:59)

Odp: przedni napęd do zt 300

A przednie są takie same jak na tył tzn rozstaw dziur i szerokość? Dopiero przemyślam w co uzbroić przodek a jak na razie nie mam żadnych kół na przód więc bliźniaki trochę poczekają wink

49

Odp: przedni napęd do zt 300

Scorpion napisał/a:

borys23455 rozglądałeś się za tymi zaworami ? skrzynkę masz pełną.
Potrzebuję też osłonę wału,mocowanie prawego błotnika i felgi lub całe przednie koła do 303(sprzęgi do bliźniaków też mile widziane) . Jak najbliżej kuj-pom

Scorpion jak sprzęgi na tył to tu masz za 250zł http://tablica.pl/oferta/fortschritt-cz … 0403862c16

50

Odp: przedni napęd do zt 300

Do przodu to powinny iść takie jak w sieczkarnie e281 ?

51

Odp: przedni napęd do zt 300

Właśnie nie jestem pewien bo tam przychodzi wąskie koło a ja planuje skręcic dwie takie same, chociaż nie wiem jakie się trafią.

0812 napisał/a:

ja jak napisałem taką cene to zamarło a miałem gdzieś jeden na przód

Gdybyś mógł zmierzyć długość tego przedniego sprzęgu i tylnego był bym wdzięczny. No i skąd jesteś bo w profilu nie widzę ?