Temat: Bezpieczniki

Czy ten problem jest tylko w moim 323 czy u was też występuje coś takiego jak podtapiające się bezpieczniki ? Szału można dostac, te blaszki podtrzymujące to są tak sprężyste jak babka po 70-tce . Po włożeniu bezp. siedzą za lużno i gżeją się albo iskrza delikatnie w momencie właczania (tylko mi nie piszcie ,że mam zwarcia bo ich nie mam) Czy ktoś ma jakiś patent ? A może tylko  u mnie takie trefne te blaszki założyli? :gun:

2

Odp: Bezpieczniki

u mnie to samo ja je mocno podginam przed a potem delikatnie wkladam

[you] nie zaśmiecaj forum zanim napiszesz pomyśl[you]

3 Ostatnio edytowany przez RadekZly (2007-01-17 21:27:09)

Odp: Bezpieczniki

Miras a nie mozesz  podgiąć tych blaszek ? Mi jedynie sie bespiecznik spalil jak źle podłączylem lampe przednią big_smile to po włączeniu świateł długich zrobiła mi sie dyskoteka i bezpiecznik walnął lol ale reszta bezpieczników jest pokryta zlekka kurzem więc w moim takie cos nie występuje big_smile

gg 2215972

4

Odp: Bezpieczniki

Zauważyłem ,że bezp. z miedzianymi blaszkami zachowują się lepiej a co do ściskania przed to też to robię ale mimo to iskrza (chyba przeloze kostki na takie wsuwane bezp.)

5

Odp: Bezpieczniki

jest taki wynalazek co się nazywa gumka do włosów big_smile

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

6

Odp: Bezpieczniki

to jest jakies rozwiazanie zwlaszcza ze te wsuwane sa latwiej dostepne latwiej je zadrutowac ale w forszajkach to nie konieczne wink tylko pytanie jaki to koszt

[you] nie zaśmiecaj forum zanim napiszesz pomyśl[you]

7

Odp: Bezpieczniki

piotrfire napisał/a:

jest taki wynalazek co się nazywa gumka do włosów big_smile

Gumek już próbowałem big_smile

8

Odp: Bezpieczniki

to jest jakies rozwiazanie zwlaszcza ze te wsuwane sa latwiej dostepne latwiej je zadrutowac ale w forszajkach to nie konieczne wink tylko pytanie jaki to koszt

Sama pucha to ze 20 zł na szrocie ale potem ile zabawy z podłączeniew wszystkich kabli

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

9

Odp: Bezpieczniki

Ale sie dyskusja zrobiła na temat bezpieczników big_smile Jeszcze chwila a nad kolorem tapicerki bedziemy sie zastanawiac lol

gg 2215972

10

Odp: Bezpieczniki

na forum bedziemy rozmawiac o wszystkim co dotyczy forszjkow a kolor tapicerki to sprawa przyszlosciowa wink ale ja uwazam ze bezpieczniki to dobry temat zastanawiam sie nad umieszczeniem opisu ktory od czego jest

[you] nie zaśmiecaj forum zanim napiszesz pomyśl[you]

11

Odp: Bezpieczniki

Ale przecież (przynajmniej u mnie) pod kazdym bezpiecznikiem mam obrazek do czego on jest big_smile a na najbliższy czas i tak bedę musiał sobie w nich pogrzebać zeby dowiedzieć sie po co jest te kilka kabelków które sobie wiszą i do niczego nie są podpięte koło silnika lol jedną pare juz rozgryzłem - od świecy płomieniowej lol

gg 2215972

12

Odp: Bezpieczniki

Mojego forszajka jakoś epidemia bezpiecznikowa ominęła, jak narazie nie miałem z nimi problemu, ale jeśli moge coś doradzić, to najgorsze są te bezpieczniki plastykowe, troche sie blaszki topikowe rozgrzeją, to sie ten plastyk zaczyna roztapiać i jest po robocie, więc ja przekładam te blaszki od plastykowych bezpieczników na te porcelanowe, białe i mam spokój.
A co do koloru tapicerki, to dobry pomysł, bo te gołe blaszane błotniki troche ochydnie wyglądają.

tel: 605107385  czynny non stop
ZT 323 A 89`
E 512 77`
B 200/5 83`
Brakuje mi Trabanta   http://img77.imageshack.us/img77/6011/fzt303nb5.gifhttp://img519.imageshack.us/img519/7425/cccp.jpghttp://img148.imageshack.us/img148/4215/trolex.jpg

13

Odp: Bezpieczniki

epidemia cie ominela ale z tego co wiem to cala elektryke sam robiles wiec moze dlatego moze bezpieczniki masz nie oryginalne

[you] nie zaśmiecaj forum zanim napiszesz pomyśl[you]

14

Odp: Bezpieczniki

Trzeba wziasc papier scierny do polerki i wyczyscic nim gniazda bezpiecznikow. Potem dogiac blaszki i zalozyc tylko i wylacznie bezpieczniki CERAMICZNE. Te wszystkie plastikowe sa nic nie warte.

Komis / Serwis GSM & Komputery
TELBOX
ul.Rynek 11, 89-240 Kcynia

15

Odp: Bezpieczniki

mam problem który polega na tym że nie swieci światło przednie prawe i tylne lewe  bezpieczniki dobre  zarówki i masa jest  czy za to jest odpowiedzialny jakis stycznik ??

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

16

Odp: Bezpieczniki

wiessz ze niewiem,umnie terz było co podobnego ale to była wina braku masy ,ale ty jestem bezsilny ,przykro mi.

17

Odp: Bezpieczniki

Kolor tapicerki świetna sprawa, może jeszcze perskie dywany??

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

18

Odp: Bezpieczniki

no własnie mnie to zastanowiło dzis w lesie spinam przyczepy podpinam wszystko i bec  w ciagniku zgasły światła na skos    to nie przez przyczepy  bo w nich światła świeca dobrze  tylko poprostu jak świeciły tak juz nie świeca i co lepsza robocze swiatła przednie (halogeny)  też nie świecą  co to może byc  czy jedno jest zależne od drugiego ??

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

19

Odp: Bezpieczniki

Sprawdź kostki pod kabiną a nad aku.

20

Odp: Bezpieczniki

tam sa takie 2  bodajże ??

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile