Temat: Krzyżak wału napędowego

Rozsypało mi się łożysko od krzyżaka walu napędowego, czy można dostać samo łożysko lub od czego dopasować czy trzeba krzyżak i gdzie go dostać ?

2

Odp: Krzyżak wału napędowego

patrzyłeś na thu? widziałem tam kompletne krzyżaki może łożysko też będzie.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

3

Odp: Krzyżak wału napędowego

http://www.thu.pl/product_info.php?products_id=35534

jeżeli to rozwiązało by sprawę był bym mile zaskoczony

4

Odp: Krzyżak wału napędowego

na thu nie ma takiego krzyżaka , chodzi mi o ten łączący przedni most z walem napędowym, wymiary to 112x38, w Pankowie mieli by coś takiego ?

5 Ostatnio edytowany przez Dario (2010-09-13 17:05:01)

Odp: Krzyżak wału napędowego

Poszukaj jeszcze tutaj http://www.zmc.com.pl/Ifa.htm co prawda IFA ma inny wymiar albo ty dziwnie zmierzyłeś, a do Pankowa to możesz też zadzwonić.
W ostateczności choć mi się nie chce, mogę ci wyciągnąć z mojego starego wału smile

6

Odp: Krzyżak wału napędowego

tutaj masz ten krzyżaczek -> http://www.thu.pl/product_info.php?products_id=24633 wink

7

Odp: Krzyżak wału napędowego

znalazłem już ale + za dobre chęci smile

8

Odp: Krzyżak wału napędowego

z czego mogę dopasować wal pędny do fort 323 albo gdzie mogę go kupić

9

Odp: Krzyżak wału napędowego

jogi napisał/a:

z czego mogę dopasować wal pędny do fort 323 albo gdzie mogę go kupić

Nie wiem skąd jesteś  ale  w  Brodnicy  wał  można  kupić  u  Walaska

10 Ostatnio edytowany przez MAREKPE (2011-01-13 23:12:06)

Odp: Krzyżak wału napędowego

Jakby się kolega jogi kulturalnie przywitał, a następnie przedstawił i napisał skąd jest, to na pewno by się dowiedział gdzie, co i za ile można kupić. ponadto na forum jest wiele informacji o wielu miejscach w tym kraju gdzie można zanabyć klamoty do Forsza. Lenistwo i brak kultury od pierwszego postu to zła wróżba na przyszłość.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

11

Odp: Krzyżak wału napędowego

Witam masz racje MAREKPE trzeba w ogóle ignorować takich kolegów. Nie wiem czy to jest wstyd napisać z kąt jestem jaki mam sprzęt? Masz rację Marku tutaj przemawia lenistwo,brak kultury oraz brak szacunku dla pozostałych forumowiczów.

12

Odp: Krzyżak wału napędowego

Witam wszystkich forumowiczów. Na początku chciałbym przeprosić za mój pierwszy post, w którym się nie przedstawiłem, ale wynikało to z mojej niewiedzy a nie z braku kultury i arogancji wobec kogokolwiek. Korner2 nie wstydzę się napisać skąd jestem, poprostu pierwszy raz piszę na forum i dlatego nie mam doświadczenia. Jeszcze raz Was przepraszam.
Wracając do tematu od niedawna jestem posiadaczem Forsza, dlatego proszę o pomoc w znalezieniu używanego wału pędnego do 323A.

13

Odp: Krzyżak wału napędowego

widzę że masz blisko   MArekpe koło siebie:P ale  chyba najbliżej masz  panków  lub pszenno    na forum znajdziesz  do nich kontakt

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

14

Odp: Krzyżak wału napędowego

Za trzy tygodnie będzie cały 303 na części. Sam będę z niego pozyskiwał części więc możemy się skumać i ugryźć więcej i taniej. Hmm z Chocieszowem najbardziej kojarzy mi się Rancho Vaquera z przesympatycznymi Darią i Reinholdem... No i jeszcze Xymena ze Studziennej, ale to już inna bajka.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

15

Odp: Krzyżak wału napędowego

Noto Dobrze Ci SiĘ Kojarzy WŁaŚnie Nie Daleko  Nich Mieszkam.jestem Zainteresowany SpÓlnymi  Zakupami.    Pozdrawiam !

16

Odp: Krzyżak wału napędowego

I nie mów, że kupiłeś Forsza w Stoszowicach

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

17

Odp: Krzyżak wału napędowego

Zgadłeś ! właśnie zaczynam powoli go remontować, czy coś
więcej wiesz o jego stanie?

18

Odp: Krzyżak wału napędowego

Pewnie, że wiem, miałem go kupić ale Kazik nie chciał go oddać za 6000 bo tyle jest wart. Zero opon, brak wału, elektryka po zawale, tylne wieszaki porwane i spawane milion razy, siedzenie podparte sztachetą, zero oleju w skrzyni, brak alternatora i rozrusznika, brak krótkiego wałka WOM i HGW co jeszcze,bo nawet odpalić się go nie dało. Ile dałeś tej rudej k...ie?

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

19

Odp: Krzyżak wału napędowego

Dałem mu forszaja zt300 i dopłaciłem 3.000zł .Mój zt300 był mocno zniszczony rozrusznik i alternator zabrałem od swojego,czy wiesz w jakim stanie jest tam skrzynia.

20

Odp: Krzyżak wału napędowego

Oleju tam nie było ani grama, a to nie wróży nic dobrego, na rozrusznik z kombajnu co wziąłem też nie szło go odpalić, ani na samostart ani normalnie. Życzę Ci powodzenia bo ten traktor to duże wyzwanie przede wszystkim finansowe. Opony używane w jako takim stanie dostaniesz w Kłodzku na Jurandowie (przód ok 300 zł/szt tył ok 600zł/szt) Najpierw go odpal, a potem zaproś dobrego elektryka, żeby instalacja el zaczęła funkcjonować

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia