61

Odp: Pokój zwierzeń

a Dr House nie mógł tego zrobić osobiście? big_smile

62

Odp: Pokój zwierzeń

Bartosz955 napisał/a:

a Dr House nie mógł tego zrobić osobiście? big_smile

Może nie miał odpowiednich narzędzi pod ręką  tongue

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

63

Odp: Pokój zwierzeń

aktualnie skończyło się znieczulenie tongue

64

Odp: Pokój zwierzeń

narzędzie mam zawsze przy sobie

65

Odp: Pokój zwierzeń

w szpitalu siedzieliśmy dobre 2 godziny wiadomo polska służba zdrowia wink bo najpierw na lekarza czekaliśmy z pół godziny w końcu przyszedł taki zaraz po studiach grzebał z godzinę w końcu skończył ale jeszcze kazał poczekać bo miała przyjść pielęgniarka zrobić zastrzyk przeciwko tężcowi no to czekamy znowu może z pół godziny w końcu przyszła baba po 50 a na oko to ze 120 kilo miała big_smile i jak jej zrobiła ten zastrzyk to już całkowicie siedzieć nie mogła wink

66

Odp: Pokój zwierzeń

aleś sie zemścił na tej dziewczynie tongue:) znaczy deska się zemściła big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

67

Odp: Pokój zwierzeń

damian9871 napisał/a:

kupcie sobie piec na ekogroszek często się nie chodzi ale z kupki ubywa

koleżanka powiedziała mi że przez piec z podajnikiem płaci stówę więcej za prąd, czy to możliwe?

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

68

Odp: Pokój zwierzeń

mówiłem jej uważaj żeby ci drzazga w d**e nie weszła i nie skończyłem nawet powiedzieć a tu krzyk

69

Odp: Pokój zwierzeń

nie możliwe mam dwie pompy jedna od co druga na wymiennik ciepła(bojler) mają po około 30W i dmuchawa w piecu (nie wiem ile) silnik od żmijki z 500 W. to wszystko jak za 40zł zeźre prądu to huk musiałbym policzyć kwh.

70

Odp: Pokój zwierzeń

Witam ten tydzień był dla mnie nie za dobry bo: po pierwsze  musiałem kupić słomę bo mi się skończyła sad na drugim gospodarstwie miałem jeszcze 15 bali ale nadają się tylko do Podściółki bo leżały tam prawie 2 lata po drugie akumulatory w c360 siadły całkowicie i znowu wydatek na nowe po trzecie w środę chciałem wywieźć gnojówkę bo już mi płytę zalewa no i nie wylałem bo mi w beczce koło pękło a zrobić na razie nie mam czasu po czwarte wczoraj moja dziewczyna złamała rękę sad a po piąte dziś forszajem rozjechałem kota dobrze że był bury więc nie szkodliwy wink
jednym słowem cały tydzień do d*py

71

Odp: Pokój zwierzeń

Ręka do wesela się zagoi tongue Też miałem złamaną to jest paskudna sprawa sad

72

Odp: Pokój zwierzeń

Gdyby nie ta ****** zima to pewnie by nie złamała bo pośliznęła się na oblodzonych schodach i poleciała w tył dobrze że se głowy nie rozbiła tylko złamała lewą rękę i mocno stłukła kość ogonową sad

73

Odp: Pokój zwierzeń

no to z kością ogonową będzie miała przej... parę lat  nie koniecznie od razu... wyjdzie za jakiś czas

74

Odp: Pokój zwierzeń

oby nie wink na razie bierze jakieś zastrzyki na to więc może się zagoi

75

Odp: Pokój zwierzeń

kość ogonowa, bolesne.. hmm skąd to znam..

76

Odp: Pokój zwierzeń

parę minut wcześniej do niej dzwoniłem i mówiła że po zastrzyku jest lepiej smile tylko zastrzyki też bolą tak źle i tak nie dobrze.... ale powiedziałem jej żeby szybko zdrowiała to nauczę ją jeździć forszajem bo umie tylko rowerem wink

77

Odp: Pokój zwierzeń

mi wczoraj nowe zimówki ujradli z przed domu były w bagażniku i też ie moę sie tym tygodniem dobrze pochwalić....co tu dużo gadać

78

Odp: Pokój zwierzeń

U mnie choroba tygodniowy pobyt w szpitalu na chirurgi bo wycinali mi tarczycę i wkońcu w domu. Tylko ,że na pole z azotem trzebaby wjechac a tu pompka  30 dni chorobowego

79

Odp: Pokój zwierzeń

Grzegorz89 napisał/a:

mi wczoraj nowe zimówki ujradli z przed domu były w bagażniku i też ie moę sie tym tygodniem dobrze pochwalić....co tu dużo gadać

Nie to  nieźle :uuuu: Ja tam używki kupuje bo mojej  becie oponki na sezon wystarczą tylko  za  ciężką nogę mam  :stu:  :crez:

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

80

Odp: Pokój zwierzeń

WUJEK napisał/a:

U mnie choroba tygodniowy pobyt w szpitalu na chirurgi bo wycinali mi tarczycę i wkońcu w domu. Tylko ,że na pole z azotem trzebaby wjechac a tu pompka  30 dni chorobowego

U to kiepawo sad !!!!!!!  Matka miała operację na kamienie to parę miesięcy nic nie mogła robić :nooo:

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "