Temat: LEXION 600

Witam po długiej nieobecności,ale cały okrez żniw nawet na chwile nie usiadłem do neta a to właśnie przez tego lexiona 600.Kosiłem nim dwa miesiące super maszyna heder 10,5 metra silnik mercedesa 500 koni. Dostałem go na stan w firmie co pracuje kosiliśmy w tym roku ponad 2 tys. ha na żuławach no i u nas na miejscu.Jeśli ktoś ma chęć czegoś więcej dowiedzieć się na temat lexiona lub innych clasów to zapraszam do pogawędki.Tak wogóle to przejeliśmy serwis oraz sprzedaż clasa od korbanków.Pozdrawiam wszystkich:beer:

2

Odp: LEXION 600

to super teraz tylko  jeszcze podaj namiary na twoją firme lub ten servis big_smile i już

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

3

Odp: LEXION 600

http://www.ulenberg.pl/

4

Odp: LEXION 600

gregormax trochę nie tak z tym classem jak napisałeś nie przejeliście go od Korbanków tylko po prostu cllass postanowił aby być bardziej dostępny to nie może być jeden diler ale sieć po całym kraju

5

Odp: LEXION 600

Scoda i tu się mylisz Korbanki wycofali się z claasa .

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

6

Odp: LEXION 600

ten ulenberg to ścierwo kumpeltam pracował i odszedl bo lipa jest z serwisem i dbaniem o klienta. takze uwazajcie.

7

Odp: LEXION 600

korbanki teraz tylko i wyłącznie w Fendta wchodzą

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

8

Odp: LEXION 600

pawelg kto ci takich bajek naopowiadał że KORBANKI wycofali się z claasa big_smile kto by się pozbył sprzedaży tych maszyn i zysku

9

Odp: LEXION 600

sami korbanki powiedzieli  i to co u nich widziałem big_smile  wycofują się z classa   wchodzą we wszystkie maszyny fendta

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

10

Odp: LEXION 600

wojtas ma rację korbanki z claasem się pożegnały generalnie z winy korbanków. teraz korbanek sprzedaje kombajny fendt czyli małe droninborgi i duże laverda w kolorze fendt i nawet był u znajomego na pokazach sam ma mege i był raczej zdruzgotany tym fendt/laverda. czego to odpowiedni napis na lakierze nie zrobi. korbanki zkałdali sprzedaż 60 a sprzedali ok 120 kombajnów i te fendty sa tańsze niż claas.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

11

Odp: LEXION 600

ale bądź co bądź te laverdy to nie takie złe kombajny   ogadałem jednego  wszystko jest  jak najprościej zrobione  normalnie wał wytrząsaczy jest tak jakby z pręta fi 25 wygiety i ma chodzic big_smile   reszta żeczy mnie tez rozwala big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

12

Odp: LEXION 600

Lawerdę przejoł przecież new holland. A co tam robi fendt ???

13

Odp: LEXION 600

pokrecone te odpowiedzi aż się czytać nie chce

14 Ostatnio edytowany przez Fenol (2010-09-22 22:47:32)

Odp: LEXION 600

http://www.konedata.net/Fendt5270C.htm a nie  mówiłem tongue
http://www.konedata.net/laverdaM303.htm

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

15

Odp: LEXION 600

gregormax napisał/a:

Witam po długiej nieobecności,ale cały okrez żniw nawet na chwile nie usiadłem do neta a to właśnie przez tego lexiona 600.Kosiłem nim dwa miesiące super maszyna heder 10,5 metra silnik mercedesa 500 koni. Dostałem go na stan w firmie co pracuje kosiliśmy w tym roku ponad 2 tys. ha na żuławach no i u nas na miejscu.Jeśli ktoś ma chęć czegoś więcej dowiedzieć się na temat lexiona lub innych clasów to zapraszam do pogawędki.Tak wogóle to przejeliśmy serwis oraz sprzedaż clasa od korbanków.Pozdrawiam wszystkich:beer:

Może jakiś filmik lub foty

Rolnik z powołania:-)

16

Odp: LEXION 600

To jeszcze do kompletu Massey Ferguson http://www.konedata.net/MF7260Beta.htm też to samo co Fendt i Laverda. Normalnie jaką byś firmę nie wybrał to i tak ten sam kombajn kupujesz. Patrząc po roku budowy to Laverda pierwsza robiła te kombajny bo od 2003 roku. Więc raczej to nie jest konstrukcja ani Fendta ani MF, no chyba że jakaś kooperacja wszystkich trzech.

17

Odp: LEXION 600

Chłopaki naprostuję trochę tą sprawę z claasem i korbankien otóż jakiś rok lub 2 był artykuł w Farmerze o Korbankachi, co się okazało claas kilka lat robił podchody, aby wykupić korbanków lub ich przejąć a gdy się to nie udało powołał do życia własna spółkę pod nazwą Claas Polska i zaczął organizować własna siec dilerska. Korbanki  miały do końca chyba 2009 r sprzedawać kombajny i później jeszcze je serwisować na gwarancji. Po tym terminie tylko sprzedawać części. Korbanki miały się skupi na MF i Fendzie

18

Odp: LEXION 600

Pietia widzę że wiesz jak ja że z claasem i Korbankami było tak jak napisałeś a nie że sami doiną krowę odtrącili

19

Odp: LEXION 600

Czytając wasze komentarze widze że mało wiecie jak to jest naprawde.Korbanki nie chcieli mieć tylko clasa i wzieli się za dilerke innych firm a firma clas wymaga sprzedaży i serwisowania tylko swoich maszyn.Ulenberg puścił się na głęboką wodę ale może mu to wyjdzie, serwisujemy dopiero pierwszy sezon wiadomo że nie każdy będzie zadowolony ale jakoś to się kręci sprzęt jest naprawde do serwisu profesjonalny gorzej jest właśnie z fachowcami nie ma komu robić.Ja kosząc tym lexionem 600 mam go prawie całego opanowanego serwis boi się brać za co kolwiek przy nim bo poprostu nie są przeszkoleni a każdy jak narazie uczy się sam na swoich błędach.A tak na marginesie to nikomu nie polecam nowych kombajnów firmy clas bo są przereklamowane i są za drogie taki lexion 600 kosztuje 1,5 ml zł

20

Odp: LEXION 600

wole za te 1.5mln  zakupic ze 4 lexiony  uzywki po 3 latach z niemiec  i   więcej by kosił niz tem 1 big_smile bo taka prawda  jeden zdycha biore drugiego a jak drugi to nastepnego  a w między czasie robie tego zepsutego ale  jak się smaruje to się jedzie więc  moim zdaniem jak kombajn  pożadnie przeglądnięty i wszystkie wachania operatora rozwiane to   niema pola do skoszenia

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile