Temat: Zakup 323

Znalazłem 323 w okazyjnej cenie na ile to będzie okazja to się okaże podobno sprawny , zarejestrowany i ubezpieczony cena z pługiem 13000 bez 11500.Zdjęcia trochę nie ukazują jego "piękna" Szukam chętnego z moich okolic  , który nim przyjedzie 150km płacę 80zł za godzinę jazdy. Ma tylko ręczny.

http://img337.imageshack.us/img337/2461/forb.jpg

Uploaded with ImageShack.us

http://img521.imageshack.us/img521/6370/for2.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

2 Ostatnio edytowany przez Dario (2010-09-30 18:06:50)

Odp: Zakup 323

"Ma tylko ręczny."  big_smile to jest najlepsze nie ma co big_smile
Nie taniej by ci było wziąć jakąś niskopodwoziówke ?
Podobno sprawny to trochę źle, weź go wypróbuj, na polu hamulce nie są potrzebne, a w tych patentach skrzynia, sterowanie sprzęgłem i część elektryki muszą być sprawne, bo kupować do kapitalnego remontu to już swojego masz lepszego.
Kolorek ma ładny, ale więcej fotek zrób smile

3

Odp: Zakup 323

nie wiem czy będzie go gdzie zaczepić żeby spróbować napędy i blokady ta szopa chyba nie wytrzyma roll

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

4

Odp: Zakup 323

a swojego 303 sprzedajesz?

5

Odp: Zakup 323

Mam taki zamiar no chyba że nowy nabytek potrzebował by dużo organów do przeszczepu

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

6

Odp: Zakup 323

Szopę to raczej zostaw big_smile  ale za nią jakieś drzewa rosną, zresztą jak ma pług to napęd sprawdzisz w polu tylko zrób to przed zakupem smile

7

Odp: Zakup 323

Hmmm no tak. Traktor wygląda jak po zawale i trochę przypudrowany. jak nikogo nie znajdziesz to w jakiejś wolnej chwili mogę Ci go przywlec na kołach. tez jestem zdania, że trzeba by zapiąć ten pług i sprawdzić go w boju.  Dla mnie to, że jest pomalowany świadczy tylko na jego niekorzyść. Bardziej podobał mi się ten w Krotoszynie za 14 co miał siłownik do skrętu i ładnie zawracał.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

8

Odp: Zakup 323

jak nikogo nie znajdziesz to w jakiejś wolnej chwili mogę Ci go przywlec na kołach

Ja nikogo nie szukam padło hasło i czekam na odzew.

Ciągnik nie jest od handlarza tylko od rolnika ma go od 6 lat sam sprowadził z zagranicy ponaprawiał i pomalował , czyli zrobił jak ja ze swoim 303. Też mam wrażenie że podpicowany ale jutro się okaże.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

9

Odp: Zakup 323

mówisz piotrze 150 kilosów to skąd to by było big_smile   i jak sprzegło jest sprawne i ten ręczny da rade  to żaden problem tym jechac big_smile   tylko żeby sprzęgło w miare działało bo jak jest coś namieszane to przesrane big_smile i jaki to ma pług jak jakiś wiekszy troche to teraz napedy sprawdzic to żaden problem przeciesz ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

10

Odp: Zakup 323

Piotrfire napisał/a:

Ja nikogo nie szukam padło hasło i czekam na odzew.
.

Chodzi mi o to, że jak nikogo nie znajdziesz w bliższej okolicy to nie ma sprawy. :beer:

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

11

Odp: Zakup 323

brzeziny koło grabowa nad prosną za ostrzeszowem

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

12

Odp: Zakup 323

Szkoda że ja daleko mieszkam bo za mniejsza kase przytargałbym go

Rolnik z powołania:-)

13

Odp: Zakup 323

No i stało się , kupiłem 10800 zł . Traktor najlepszy z wszystkich które oglądałem napędy sprawne blokady sprawne jeździłem po terenach zalanych wodą wyłaził z błotka gość kazał mi jeszcze przejechać rzekę ale spanikowalem smile sprzęgło chodzi bez zarzutów rusza delikatnie tylko przy wciskaniu na chwilę zapala się jakaś kontrolka , kerownica kręci się jednym paluszkiem silnik zakurzony (nie myty) brak śladów wycieków tylko spod kranika paliwa widać delikatne pocenie się , zapala dobrze trochę niskie ciśnienie na wolnych obrotach (pogranicze zielonego i czerwonego) po dodaniu gazu rośnie. rozdzielacz 3 sekcyjny ale tylko w sekcji hydrauliki zewnętrznej jest ta krótka dźwignia (mam nadzieje że można ją wkręcić w sekcję od podnośnika) przy rozdzielaczu delikatnie sączy się olej. Biegi między nogami (niestety) , podnośnik ok , brak podłogi nad rozdzielaczem , tablica rozdzielcza kompletna. Brak hamulców prawe koło mokre chyba ciekną cylinderki podobno jak się zaleje płynu chwilę działają ale to on tak mówi. Kabina szczelna wszystkie szyby. Zółwia nie sprawdzałem bo nie wiedzieli że traktor coś takiego ma a ja nie wiedziałem czym włączyć. Wymienione tarcze sprzęgłowe i łożysko oporowe , komplet zaczepów (dolny i górny) Szczerze mówiąc jestem zaskoczony skrzynia cicha biegi wchodzą super. Nie było do czego się doczepić za taką cenę. Może gość naprawdę uczciwy 50 ha ziemi 20 krów mlecznych i nowy traktor w stodole na dotarciu. Byłem pierwszym klientem nikt go nie oglądał a ni nie dzwonił. Ale się rozpisałem :dance: narazie jestem zadowolony , jak dostanie oryginalny lakierek to się pochwalę mam zdjęcia robione telefonem jak będziecie nalegać to wstawię , a jeszcze opony , starczą na parę ładnych lat.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

14

Odp: Zakup 323

Piotrze za taką cenę to zrobiłeś dobru interes a biegi między nogami to chyba zaleta podobno w 323 w tym przekaźniku potrafią się niezłe cuda dziać a tą blachę nad rozdzielaczem może dało by się dorobić sam chce do swojego zt300 takie coś dorobić smile acha który rok tego ciągnika bo zapomniałeś chyba napisać big_smile no i wstaw te zdjęcia robione telefonem
życzę bezawaryjnej pracy.

15

Odp: Zakup 323

To gratulacje :smiley: miłej i bezawaryjnej pracy smile   I to ten zielony zakupiłeś czy coś  innego ??:))

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

16

Odp: Zakup 323

Ten zielony , trafiłem okazyjny trasport bo po drodze za 500zł tak więc foty niedługo z aparatu

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

17

Odp: Zakup 323

Gratulacje smile niech się dodrze sprawuje :beer:

18

Odp: Zakup 323

Na razie nie gratulujcie tylko trzymajcie kciuki , nigdy nie miałem w życiu szczęcia a to naprawdę było by wielkie , ludziom dobrze z oczu patrzyło obym się nie zawiódł.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

19

Odp: Zakup 323

Szeryfie obyś się nie zawiódł i miłej pracy.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

20

Odp: Zakup 323

jak coś to służę pomocą  smile  ale oby było jej jak najmniej potrzebnej

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile