181

Odp: Zakup 323

wiesz myślałem nad v8 ify albo nad 6 ify od sieczkarni lub pokosówki ale to jak na razie plany na później ale pomyśleć zawsze fajnie bo jednak przeróbkę chciałbym zachować w rodzinie fortschritt i ifa ale zobaczymy jak to wyjdzie jeżeli coś takiego stworze na pewno się znajdzie tu na forum .

Nie ma to jak FORTSCHRITT

182

Odp: Zakup 323

Ifa jest lepsza bo mniej przeróbek no i tak jak moje palą mniej jak 4ki

183 Ostatnio edytowany przez PawełS.64 (2015-03-29 10:08:26)

Odp: Zakup 323

Marek323 napisał/a:

Paweł w kombajnie to ja mam 190kucy.

Marek to może trochę jaśniej?Jak by pasował 180 km którego kupiłeś do 514 ? Teraz dopiero widzę że ty masz 524  6 ifa ,ale pytanie aktualne.

184

Odp: Zakup 323

laszek a nie znasz moze typu tego silnika volvo tylko jak od cięzarówki to trzeba by było regulator zaraz przy pompie wymienić

185

Odp: Zakup 323

wiem że znajomy zakładał od ciezarówki do 525 bo kupił z walnietym silnikiem, ale pompe chyba zakładał ze starego silnika, wyszło to go kolo 15 tys.

mdw

186

Odp: Zakup 323

no silnik to tanio można znależć ale pozostałe częśći to już trzeba miec

187

Odp: Zakup 323

514 to fajny i prosty kombajnik ale trochę mało wydajny ja bym nie kombinował z 6ką co innego jak używasz rębaka to turbo, mam dwie 4ki na turbie.

188

Odp: Zakup 323

14-tka nadrabia ekonomią! Fakt mógłby mieć 25km więcej ale spalanie mówi za siebie.

189

Odp: Zakup 323

Właśnie w rębaku i do tego żyto hybrydowe albo pszenica o wydajności 8 t/ha i 4ka wymięka.W tym roku planuję założyć blachy osłonowe na chłodnicę może to troszkę pomoże.

190

Odp: Zakup 323

W tamtym tygodniu przyjechał do nas znajomy po łubin własnie forszolotem 323. Powiem szczerze że nigdy mnie te ciągniki nie interesowały, raczej bym go nie kupił, ale całkiem mi sie spodobał, jak kiedyś powiększy mi sie terytorium to mam nadzieję że będę mógł takiego poszukać dla siebie smile

191

Odp: Zakup 323

Mam zamiar kupić ciągnik po podpisaniu umowy do beczkowozu 10tyś litrów. Myślałem nad 323, 303 lub 1224. Coś taniego w eksploatacji. Coś co w uciągu i z zaczepem nie będzie miało problemu. Co byście polecili? TANIOŚCI szukam.

192

Odp: Zakup 323

PawełS.64 napisał/a:

Właśnie w rębaku i do tego żyto hybrydowe albo pszenica o wydajności 8 t/ha i 4ka wymięka.W tym roku planuję założyć blachy osłonowe na chłodnicę może to troszkę pomoże.

to musisz się pokłonić nad tym silnikiem skoro przy takim zbożu wymięka z sieczkarnią, ja w zeszłym roku kosiłem szwagrowi bogatkę własnie 8 t z ha i na 2 biegu, co prawda bez przyśpieszacza ale kosiłem na 2 biegu i w dodatku z tą beznadziejną sieczkarnią co mam.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

193

Odp: Zakup 323

Wszystko zależy od tego ile masz kasy przeznaczyć Stachu wink Taniej Ci wyjdzie 323.. A wygodniej to będzie Ci 1224 robić tylko znając życie większość tanich ursusow to składaki i z wolna skrzynią... Czemu ursusem wygodniej bo wałek szybko możesz włączyć i żółw/ zająć jak sprawny to fajna sprawa oczywiście jak kupił byś to od razu trzeba rozbierać i robić bo rzadko w którym to działa wink u mnie woził szambo 914 i modulo 5 tys to ładnie mu to szło i non stop żółwia używał i jak wsiada to tylko drzwigienke do dołu i on już podczepia wąż a tu wałek zaczyna się kręcić.  Jak ursus to tylko jakiś z Export lub zetor tez. U mnie są w okolicy dwie szóstki ze Skandynawii nawet ładne tylko cena.. ursus 35 a zetor 31 smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

194

Odp: Zakup 323

No mi chodzi o coś mocno taniego bo to ma być traktor tylko do wożenia gnojówy i nic więcej. Wkleiłem link zt 303 na dziale allegro ale bez odzewu. Ciągniki do codziennych prac mam i chciałbym jeszcze jeden do beki 10tysi. Moim zdaniem każda maszyna posłuży jak jest do czegoś a nie do wszystkiego. Jak podpisałbym umowę to na telefon muszę jechać i ciągnąć i chciałbym właśnie taki ciągnik, żeby nie odczepiać beczkowozu, żeby był w ciągłej gotowości. Karol może zobaczysz tą zt 303 na dziale allegro co o tym myślisz?

195

Odp: Zakup 323

To jak chcesz tylko do beczkowozu to kup se IFE W50 z beczką i hulaj dusza

E 516 na części
Telefon 695 076 269

196

Odp: Zakup 323

Stoi już długi czas na tablicy i wgl Wiec nie wiem czy to jest takie cudo bo jeśli by było to już dawno miałby nowego właściciela.. Możesz podjechać i zobaczyć czemu nie. Wiem ze raz był 303 w War-Maz za 8 tys i był naprawdę ładny i zarejestrowany ale patrze ze juz go nie ma. Chyba ze nie masz jakiś strasznych mokrych łąk czy pół to bierz bez napędu coś Forsza czy 1212 smile Najwyżej co to koła od kombajnu i esa

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

197

Odp: Zakup 323

Leszek tak myślałem ale byle górka na polu i wtopa! Karol musi być z napędem bo dużo tego wożenia jest a górek też nie mało!

198

Odp: Zakup 323

Ifa 4x4 i kółka takie jak tu : https://www.youtube.com/watch?v=eoeOcWi2RWA smile

199

Odp: Zakup 323

Tylko znaleźć coś takiego i to z beczką graniczy z cudem!

200

Odp: Zakup 323

W Polsce też takie jeździły. Np mój teściu właśnie takim sprzętem nawóz rozwoził