Temat: Fotel

Jak napompować fotel dochodzi jakiś przewód z podłogi ale naciskam te kulki i nie chce się napompować nawet nie syczy.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

2

Odp: Fotel

zobacz czy tym przewodem dochodzi powietrze

3

Odp: Fotel

mi te zaworki puszczały bokiem wywaliłem założyłem amorki od WSK  i spokój

4

Odp: Fotel

Jeden jest od napełniania poduszki drugi od spuszczania powietrza.  Jak powietrze dochodzi giętkim przewodem to musisz sprawdzić kostkę z zaworami.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

5

Odp: Fotel

Działa. Problem był w kostce wychodzącej z butli powietrza od kostki wychodzi zasilanie na hamulce i elektrozawory a wewnątrz niej jest zawór który po siągnięciu odpowiedniego ciśnienia puszcza powietrze na elektrozawory i na fotel ,był zapieczony i ledwie przepuszczał dlatego poducha pomimo sprawnych zaworów nie chciała się napompować . WD i olej załatwiły problem

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

6

Odp: Fotel

Najważniejsze, że katapulta już Ci działa big_smile

7

Odp: Fotel

Ja założyłem do tego fotela amortyzator od poloneza, Panowie buja jak jacht na lekkiej bryzie polecam

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

8

Odp: Fotel

fotel jest na poduszce powietrznej czy tylko na siłowniku pneumatycznym obudowany gumą? Bo dość znacznie mi powietrze ucieka hmm