Temat: E-524 Problem Z Przyspieszaczem

chłopaki co morze byc z 524 z przyspieszaczem jak jezdziłem na polu jak zwykle na dzojstik i cheja a tu nic zadnego wycieku do tylu idzie jak na szybko co morze byc grane

2

Odp: E-524 Problem Z Przyspieszaczem

joker napisz po polsku  bo  nie wiem jak inni ale ja nie rozumiem

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

3

Odp: E-524 Problem Z Przyspieszaczem

poprostu przyspieszacz mi nie działa i niewiem czy elektrozawory czy co jesli tak to który i jak to sprawdzic bo ja jestem zielony w tym temacie

4

Odp: E-524 Problem Z Przyspieszaczem

Jakoś joker chaotycznie napisałeś mam rozumieć że do tylu przyspiesza ,czy dżojstik działa na zwolnienie jazdy do przodu??????????

Jeżeli w ogóle dżoj nie działa to prawdopodobnie elektrozawór padł.Tylko pytanie czy główny {jeżeli działa pozostała hydraulika to padł tylko od jazdy }a nie masz wycieków z elektrozaworów?mi tez się tak zrobiło ale nie działał dżoj na przyspieszenie do przodu ,na zwolnienie jazdy działał.Trzeba by było sprawdzic styki włączające pod dżojem pod tą gumową osłoną tam są takie śrubki ustalające położenie styków i tam mi sie poprostu srubki poluzowały i krzywka  na dzoju nie trafiała na stycznik ot cały problem. Drugim razem zaczął mi trochę przeciekać elektrozawór wystarczylo go rozebrać i uszczelki wymienić >ale przy rozbieraniu ostroznie bo ma małe części > Trzeba soczyście dokręcić ale nie urwać śróbek bo są małe o ile dobrze pamiętam to chyba kluczyk 7

5

Odp: E-524 Problem Z Przyspieszaczem

no nie mam zadnego wycieku no i tak jak pisałem jade a tu przycisłem pedał zeby zwolnić naciskam jojstik do przodu nic do tyłu nic reszta działa to znaczy podnoszenie opuszczanie i przyspieszanie motowideł i wysuwanie tylko przyspieszacz znił w związku iz spuściłem wode i tak sie zastanawiam czy jest sposób na sprawdzenie bez jazdy i odpalania
a tak na marginesie nie masz morze sita dolnego do zborza

6

Odp: E-524 Problem Z Przyspieszaczem

A sprawdzałeś bezpieczniki?

7

Odp: E-524 Problem Z Przyspieszaczem

nie one są okej
ale przy okazji mam do ciebie inne pytanie wiesz wysprzęglik wymieniłem kapturek na inny bo stary pękł wiec po wymianie pompuje a on twardy pedał i bum mięki sie zrobił uciekło bokiem co tu zrobić wiec zostawiłem myślałem postoji w płynie morze bedze lepiej a teraz nic pompuje pedał a on miękki i nie wiem co sie stało nie moge napąpować a i nie cieknie nic
co to morze byc
a młocarnia chodzi teras super niemiecki pas równa sie zero problemów

8

Odp: E-524 Problem Z Przyspieszaczem

joker poradziłeś sobie z przyspieszaczem? bo u mnie coś się czasem przycina

9

Odp: E-524 Problem Z Przyspieszaczem

ja wszystko rozebrałem i przejrzałem u mnie się kable we wtyczce rozłączyły u innych pamiętam że blaszki zaśniedziały a i może jak sie zacina to nie dzojstik a olej ucieka spod przyspieszacza na uszczelniaczu

10

Odp: E-524 Problem Z Przyspieszaczem

uszczelniacze zrobiłem teraz i zobacze jak chodzi

11

Odp: E-524 Problem Z Przyspieszaczem

Witam posiadaczy 524 i 527 ,kupiłem teraz 524 i mam problem tego typu że jak jadę do przodu i przyspieszę na maksa na joju to nie chce się zwolnić zacina się , trzeba go wtedy odpowiedczyć na wariatorze i działa .co to może być .Pozdro

12

Odp: E-524 Problem Z Przyspieszaczem

kolego proponuję się przedstawić w odpowiednim dziale:) a co do tematu to nie leci olej z tego górnego koła od przyspieszacza? Moim zdaniem uszczelniacze do wymiany na tłoczkach. Ja nie mogłem przyspieszyć i też się zacinał. Wymiana uszczelniaczy rozwiązała sprawę

13

Odp: E-524 Problem Z Przyspieszaczem

Ja przyspieszam do końca ale nie chce zwolnić bo się zacina , a jak popuszczę odpowietrznik to potem zwalnia a uszczelniacze i cała reszta jest nowa, a przy okazji objaw jest taki sam z hederem podniesie do samej góry i się zatnie,popuszczę rurkę na chwilę zleci 50 siądtka oleju i działa nic nigdzie nie cieknie

14

Odp: E-524 Problem Z Przyspieszaczem

Kolego a wjakim dziale mam to przedstawić twoim zdaniem Dzięki za odpowiedz

15

Odp: E-524 Problem Z Przyspieszaczem

http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=4

hmmm... Joker ma dłużej swojego, więc coś może poradzi jak będzie na forum

16

Odp: E-524 Problem Z Przyspieszaczem

Witam mam taki problem ze swojim 524 jak dam przyspieszacz na max do przodu to pojawiaja sie drgania i to dosc mocnec jak troche popuszcze to zanikaja orietuje sie kotos co moze byc przyczyna ?? gdzie najlepiej szukac

17

Odp: E-524 Problem Z Przyspieszaczem

krzysiu4321
zobacz czy koła sa wyważone i nie biją
wiesz przy maksymalnym ściśniemiu talerzy mogą być mocne wibracje jak sie plastiki wyrobiły na palcach wypychających

18

Odp: E-524 Problem Z Przyspieszaczem

no panowie umnie wypycha olej w kole przyspieszacza nie wiem czemu założyłem nowe uszczelki i jak przyspieszam to wywala co to moze być

19

Odp: E-524 Problem Z Przyspieszaczem

wymien te tloczki z tulejkami. Pewnie masz już luz na wale.

20

Odp: E-524 Problem Z Przyspieszaczem

Witam pozwólcie że opisze problem z przyśpieszaczem w moim 524. Mianowicie jak chce przyspieszyc na maksa to musze robic to na dwa razy (w skrocie joystick do przodu i wtedy koło zacisnie sie tylko do polowy, nastepnie musze przesunać joystick na srodek i ponownie do przodu aby kolo zacisnelo sie do konca) czy to normalne? Ze zwalnianiem przyspieszacza jest ok. Ogolnie dalo by sie z tym jezdzic ale problem w tym ze nie zawsze on dziala... gdy wyjezdzam z garazu to mam pod gorke i czasami nie moge wyjechac, zero reakcji przyspieszacza, a gdy wjade z powrotem do garazu przyspieszacz dziala. co moze byc tego przyczyna?