Temat: Zt-323 Odpadający Przedni Most

Zakładaj nowe wątki i jak chcesz coś dopisać to edytuj post, a nie pisz następnego smile

Witam smile
A więc tak. Tata wczoraj chciał podjechać forszem do tankowania i żeby dalej jechać orać ale poczuł że coś śmierdzi, wysiada z ciągnika i patrzy że znowu po raz drugi wyrwało sworzeń co trzyma most przedni i to znowu od strony ciągnika i koło które napędza sprężarkę/pompę trze o most... I tako Oo i to już się zdarzyło drugi raz wtedy było po talerzowaniu a teraz po oraniu.. Sworznie były nówki i nasmarowane porządnie.. A teraz to jeszcze trochę się ukruszyło tam gdzie siedzi sworzeń..Chłopaki czemu to tak się robi? może coś źle robimy z tatą ?? hmm

c.d

Znowu witam.. nikt nic nie powie coś na ten temat ? :hmmm:  Dobra tam. Dziś tata złożył zrobił i tylko trzeba zjechać wink
http://www.fotoload.pl/index.php?id=b24 … 4c4b756669

Tata zrobił takie pierścienie i założył je na wierzch aby jak by co to nie łamało tego miejsca gdzie są wsadzone sworznie...Co o tym myślicie??
http://www.fotoload.pl/index.php?id=079 … d4479ad695

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

2

Odp: Zt-323 Odpadający Przedni Most

nie wiem jakim cudem ci sworzeń wyrwało przecież jego trzymają śruby ,może gwinty już słabe ?

3

Odp: Zt-323 Odpadający Przedni Most

Możliwe, że ma coś nieoryginalnego ?
Bo to dziwne, żeby most wyrywało przy normalnej eksploatacji. Jeśli ciągnikiem nie skacze i tylni napęd działa to mostu nic wyrwać nie powinno, do tego te dorobione pierścienie nie powinny tam w ogóle wejść. Ciekawy przypadek :hmmm:

4

Odp: Zt-323 Odpadający Przedni Most

Wszystko było oryginalne jeszcze przed wakacjami smile Potem założyliśmy nowy swożeń i ten znowu siadł. Jest z takiego materiału wykonany i wgl to nic dziwnego że tylko tyle pochodził.. Teraz mamy stary to jest ten kołnierz i ten bolec i w tym kołnierzu wytoczyliśmy większą dziurę i ten bolec mamy wsadzony w ten kołnierz i opspawany jest teraz z dwóch stron.. więc myślimy że to będzie trzymało smile
Eksplotacja ciągnika jest przeprowadzana normalnie. Ja jestem młody i się chce poszaleć ale forszajem tego nie robię a szczególnie tata nie szaleje xD ;D

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

5

Odp: Zt-323 Odpadający Przedni Most

Jeśli było oryginalne i się rozpada to coś jest nie tak. W 303 był jeden długi sworzeń przez całość w 323 udoskonalili i zrobili dwa krótkie możliwe, że masz most lub ramę podtrzymującą most z 303, albo w czasie produkcji coś zmienili i kupujesz złe sworznie. Przedni most i jego mocowanie to nie są jakieś słabe punkty 323.

6

Odp: Zt-323 Odpadający Przedni Most

Hmm wiesz wszystko jest możliwe... Jak się zrobi to znowu to ja nie wiem co pomoże..

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

7

Odp: Zt-323 Odpadający Przedni Most

Pomoże wtedy mazi z kropidłem big_smile

8

Odp: Zt-323 Odpadający Przedni Most

He Taa moj nauczyciel od angla ( Maazi ) będzie latał z kropidłem tongue nie wyobrażam sobie tego big_smile zobaczymy jak będzie chodzić to będzie dobrze a jak nie no to najwyżej dojdzie jeszcze jeden Forszaj wink

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

9

Odp: Zt-323 Odpadający Przedni Most

Chodziło mi o księdza, który bywa tu na forum i ma nick "mazi". Chyba nie jesteś na bieżąco z życiem forum, a to grzech i to nawet ciężki chyba wink

10

Odp: Zt-323 Odpadający Przedni Most

a tak to sorki i bez obrazy uztkownika ,,mazi'' smile No nie wiedziałem o tym tongue

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)