Odp: Siewnik Isaria

Czy ten Isaria ma coś za redlicami - oprócz zagarniacza z tyłu oczywiście (przed zagarniaczem jeszcze), bo dobrze nie widać na zdjęciach.

22

Odp: Siewnik Isaria

Interesuje mnie wszystko z ustawien do rzepaku
ilosc(ustawienie na skrzyni przekładniowej),ustawieniami wałków do drobnego wysiewu,ustawienia klapek.pozdrawaim
Mogę tez do Pana zadzwonić i możemy porozmawiać na temat tego siewnika-jeśli pan znajdzie czas.pozdro

23

Odp: Siewnik Isaria

tak zapytam ile zboża wchodzi do mazura ?

http://img.userbars.pl/122/24382.jpg

24

Odp: Siewnik Isaria

Witam.
Mam tabelę wysiewu do Isari oraz instrukcję obsługi.
Udało mi się kupić za 50zł.
Mogę odsprzedać.
Pozdrawiam.

25

Odp: Siewnik Isaria

Koledzy okazyjnie kupiłem Isarię 6000/s 3m miałem brać od Tomali amazona ale jego wielkość i konieczność siewu mało zwrotnym fortschrittem trochę mnie przerażała. Mam pytanie obok automatu do ścieżek mam dodatkowo taką czerwoną okrągłą puchę połączoną z automatem wężem gumowym z puchy wychodzi przewód zakończony wtyczką na 5 bolców jak kiedyś w sprzęcie grającym. Od czego to może być? ścieżki automat wygląda na mechaniczny.

http://img28.imageshack.us/img28/5396/siewnikm.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

26

Odp: Siewnik Isaria

ile dałeś jeśli można zapytać ?

27

Odp: Siewnik Isaria

Wodzu a kto to wie, rozkręć zobacz i napisz bo mnie ciekawość zje .

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

28

Odp: Siewnik Isaria

3000 z transportem

Wodzu a kto to wie, rozkręć zobacz i napisz bo mnie ciekawość zje

za zimno i pada śnieg

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

29

Odp: Siewnik Isaria

to faktycznie okazyjna cena

Rolnik z powołania:-)