2,221

Odp: GG FORUMOWE

Krzysiek - wysyłasz dziecko do szkoły?? Pamiętam, że byłeś za ratowaniem sześciolatków ...

2,222

Odp: GG FORUMOWE

Byłem jestem. Ratowanie sześciolatków  jakoś nie wypaliło.
Córka idzie do szkoły do pierwszej klasy od września. Coś tam można niby pisać  by odroczyć ale cała jej grupa przedszkolna idzie, w kupie raźniej niech idzie.

2,223

Odp: GG FORUMOWE

Ktoś ma na sprzedanie dęntke nową do Forsza na przód ? Może PiotrK ma nówki ? wink

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

2,224

Odp: GG FORUMOWE

W każdym w miarę profesjonalnym serwisie opon dostaniesz bo na tym rozmiarze bazuje większość koparko-ładowarek.
A jak nie to zadzwoń do Motobudrexu, Tharta czy innej hurtowni i przysla Ci do domu. Telefony wygoogluj sobie.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

2,225

Odp: GG FORUMOWE

Mam prośbę do kolegów z Dolnegośląska potrzebuje namiary do szkółek, interesuje mnie tj kilka jabłoni, śliwek czereśni, wiśni, porzeczek itp, zakładam mały sad ok 10arów,

2,226

Odp: GG FORUMOWE

Karol323 napisał/a:

Ktoś ma na sprzedanie dęntke nową do Forsza na przód ? Może PiotrK ma nówki ? wink

Ktoś pisał że można wsadzić 20-tke od przyzepy 9.00-20 i też będzie. Ciekawe jak kominek

2,227

Odp: GG FORUMOWE

Bywały czasy, że naciągałem 13 z dużego fiata do przyczepy 15,3 i robiło. Jak się niema co się lubi to potrzeba jest matką wynalazków.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

2,228

Odp: GG FORUMOWE

Krzysiek napisał/a:

Byłem jestem. Ratowanie sześciolatków  jakoś nie wypaliło.
Córka idzie do szkoły do pierwszej klasy od września. Coś tam można niby pisać  by odroczyć ale cała jej grupa przedszkolna idzie, w kupie raźniej niech idzie.

U mnie to samo. Cała grupa z przedszkola i córka też chce iść. Aż się rwie... Niech idzie ....

2,229

Odp: GG FORUMOWE

PANOWIE wy tu gadu gadu a w mazowieckim blokady drogowe zablokowana jest 19 w Łosicach  oraz 2 w okolicy Zbuczyn

2,230

Odp: GG FORUMOWE

Tylko co to da ?

2,231

Odp: GG FORUMOWE

Panowie korzysta ktoś z tej strony , na ile sprawdzają się ich prognozy ?  http://www.proplantexpert.com/expert/dt … mer=4811_1   na mapce jest nawet moja gmina.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

2,232

Odp: GG FORUMOWE

rudemenes napisał/a:
Krzysiek napisał/a:

Byłem jestem. Ratowanie sześciolatków  jakoś nie wypaliło.
Córka idzie do szkoły do pierwszej klasy od września. Coś tam można niby pisać  by odroczyć ale cała jej grupa przedszkolna idzie, w kupie raźniej niech idzie.

U mnie to samo. Cała grupa z przedszkola i córka też chce iść. Aż się rwie... Niech idzie ....

Do pierwszej klasy idą obowiązkowo dzieci z rocznika 2008 urodzone styczeń-czerwiec. U mojego synka w grupie były robione testy z jakiejś poradni czy dzieci się nadają do pierwszej klasy. Z grupy ponad 20 dzieci tylko 3 dostało zielone światło (w tym moje). Wiem że rodzice kombinują i jeżdżą z dziećmi do poradni i starają się udowodnić że dziecko się nie nadaje - troszkę przesada. Moim zdaniem dzieci sobie spokojnie poradzą ale jeśli miał bym wybór (a niestety nie mam) to zostawił bym dziecko w zerówce i do pierwszej klasy za rok.

gg 5118068

2,233 Ostatnio edytowany przez Maro (2014-03-13 17:47:48)

Odp: GG FORUMOWE

dało tyle że Kalęba ustąpił media krajowe milczą a rolnicy protestują zobaczymy co czas przyniesje

2,234

Odp: GG FORUMOWE

Dane na dziś. Hurtownie w Warszawie kupują ziemniaka cypryjskiego po 1 zł/kg i w odwłoku mają polskiego. Nasz rodzimy z błota w ostatniej chwili wyciągnięty schodzi z ceny poniżej 10 zł/worek. Marchew myta kalibrowana i układana - 0,5 zł/kg. Jabłka przemysłowe w Hortexie Skierniewice 0,34 zł/kg. Kapustne, biała, czerwona, pekińska w okolicach 0,5 zł/kg.
To co, jako licząca się społeczność internetowa może wesprzemy którąś grupę ? Świniarze już nieśmiało wychodzą na przejścia dla pieszych. Sadownicy już wygodne buty szykują. Ja, jako jedyny w gminie mam taką powierzchnię ziemniaka. Wyjdę na pasy sam. Po którymś tam przejściu nawalony bratni Ukrainiec przejedzie mnie na płasko.
To co, którą grupę popieramy ? Przecież nie możemy patrzeć i nic nie robić !
Agituję za okopową, swoją własną.

2,235

Odp: GG FORUMOWE

Sławek radziłbym poprzeć ogólnie brać rolniczą anie darmozjadów na wiejskiej

2,236

Odp: GG FORUMOWE

Grzegorz89 napisał/a:

Panowie miałby ktoś jakiś skan, czy schemat przekładni w rozsiewaczu nawozu rauch lub kuhn comette to to samo. Kupiłem właśnie a po wiośnie chciałbym wymienić łożyska bo jeden talerz ma luz trochę a to sprzęty dobre. Jest już jeden i teraz drugi. Udało się kupić za 1600zł z wałkiem warto było?  http://tablica.pl/oferta/rozsiewacz-naw … d9eb0aead9

dobry zakup, ja mam podobnego z tą samą przekładnią , rauch comet 600 z nadbudową ładuję nawet tonę, tabelę kiedyś kupiłem i mam kserówki, jak znajdę skany to wrzucę, aha mam też przekrój przez skrzynie przekładniową z opisem łożysk i wszystkich uszczelniaczy

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

2,237

Odp: GG FORUMOWE

Właśnie kupiłem drugi taki sam, przez to że to dobre maszyny. Proste i nie ma co się psuć. Mi rzuca na 15m śmiało saletrosan teraz siałem i jest git bo co tyle ścieżki robię.

2,238

Odp: GG FORUMOWE

Maro napisał/a:

Sławek radziłbym poprzeć ogólnie brać rolniczą anie darmozjadów na wiejskiej

Popieram. Donald zmienia ministra jak by to miało pomóc.  U mnie w okolicy spokój bo tu większość żyje z produkcji zbóż i dopłat i obudzą się i będą skłonni do wspólnego działania dopiero jak przyjdą żniwa.
Blokady dróg są może i skuteczne ale wkurwiają "mieszczuchów"
- o co im chodzi przecież dostają dopłaty?!
My tam zrozumienia nie mamy. Nawet osoby wywodzące się z wiosek  tak myślą
Ale niestety lepszej formy protestu chyba dla nas nie ma....
Można by zablokować internet....

2,239

Odp: GG FORUMOWE

Jest jeden koleś co ma na to wszystko dobry plan Nazywa się Brunon Kwiecień i jak by się do mnie zgłosił to w ramach wolontariatu paletę saletry bym mu podrzucił własnym transportem nie pytając o koszta. Ale chwilowo jest ubezwłasnowolniony przez aparat ucisku...

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

2,240

Odp: GG FORUMOWE

CBŚ już cię namierza:)