241

Odp: GG FORUMOWE

Hm... u mnie ostatnio chciał za żebrówkę taką 24-30mm w odcinkach około metra po 3 zł/kg...

242

Odp: GG FORUMOWE

U mnie użytkowy 1,8 Forszaj jest coraz droższy

Rolnik z powołania:-)

243

Odp: GG FORUMOWE

u mnie urzytkowy  po 2 zł  a  zwykła stal   gdy kupują po 1zł

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

244

Odp: GG FORUMOWE

u nas zależy od ilości (na jednym złomowisku).  te wałki to niby tona będzie równa i 1,5tyś do zapłaty. Dwa wały pierścieniowe 9 pierścieni 70cm i jeden kołeczkowy (ile kół nie policzylem ale chyba 9). Leżała też brona wirowa 2,5m (żeby miała 3m to by była już moja...). Dziś facet ją wziął.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

245

Odp: GG FORUMOWE

i oto to co upolowałem na złomowisku.
http://imageshack.us/photo/my-images/692/ph34.jpg
http://imageshack.us/photo/my-images/849/ph31.jpg
Cena jak pisałem 1500. Na allegro szukałem to koło 5tyś za te trzy.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

246

Odp: GG FORUMOWE

No ładny ale pierścienie całe ?

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

247 Ostatnio edytowany przez bamreras (2012-01-21 20:01:47)

Odp: GG FORUMOWE

naliczyłem 10 pęknięć. Elektrody np do kwasówek załatwią sprawę...
Tylko będzie trochę zabawy z poszerzeniem ich. szerokość robocza 1,3m a potrzebuje minimum 1,6.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

248

Odp: GG FORUMOWE

Myślę że zwykłe elektrody  wystarczą , przynajmniej w moim przypadku wystarczyły bo też wał pękł .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

249

Odp: GG FORUMOWE

gratuluje znaleziska

Rolnik z powołania:-)

250

Odp: GG FORUMOWE

No znalezisko pozytywne wink

Co się dzieje z tym ACTA..  Kto jest pełnoletni niech podpisze wink Dla mnie jeszcze brakuje 2mies xD

http://www.petycjeonline.pl/petycja/nie … odowej/608

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

251

Odp: GG FORUMOWE

Prosta sprawa jeśli ktoś uzna że tak trzeba to pójdziemy siedzieć za wrzucenie zdjęcia na forum ..

252

Odp: GG FORUMOWE

I tak  można kogoś udupić tylko przez to będzie można łatwiej  pewnie a pisanie petycji gówno da   .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

253

Odp: GG FORUMOWE

Ile waży skrzynia od 323 ? bo mam takiego na złomie,  po 2 zł za kg. Dużo rzeczy już poszło lub było zaklepane ale myślę nad skrzynią bo na oko nie było luzów, wszystkie tryby bardzo ładne tylko jeden, ten od góry od strony mostu trochę nadgryziony. Brać ?

254

Odp: GG FORUMOWE

Jak uważasz że wszystko na swojm miejscu i po w dobrej cenie to można ryzykować .Zawsze każdy towar ma swojego kupca .Kiedyś się doczeka swojej chwili.

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

255

Odp: GG FORUMOWE

Panowie trochę z innej paczki a mianowicie mam pewną informację że zakłady mięsne Morliny czyli jedyny zakład w grupie Animex ubijający bydło  od następnego tygodnia zaprzestaje uboju bydła i będzie wyłącznie zajmował się przetwórstwem !!! a więc jeśli ktoś ma na sprzedaż bydło to gonić je szybko bo po niedzieli będzie pasztet na rynku bydła w północnej części Polski .

256

Odp: GG FORUMOWE

Czyli nikt nie wie ile to waży czy nie chce się podzielić wiedzą ? smile

257

Odp: GG FORUMOWE

raczej nikt sie jeszcze w to nie bawił żeby skrzynie ważyć....

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

258

Odp: GG FORUMOWE

Pewnie z 500kg będzie, jak nie więcej. Zresztą na kwitku będziesz miał dokładną wagę smile

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

259

Odp: GG FORUMOWE

No chciałem wiedzieć ile mogła by kosztować smile
480 kg dla wiadomości ogółu

260

Odp: GG FORUMOWE

Chłopaki podrzućcie mi jakiś programik o obróbki filmów, może na wiosnę coś nakręcę i zobaczycie mnie w akcji.

Rolnik z powołania:-)