3,001

Odp: GG FORUMOWE

preferencyjny nie ale jakiś nisko procentowy tak , ale nie maszyhna nie starsza jak 10 lat musi być

mdw

3,002

Odp: GG FORUMOWE

Jak umyć silnik, na ciągniku od środka. Robię ten rozmrożony silnik i miałem wodę w oleju. Okazało się że zaslepki w środkowych głowicach poszły. Teraz spuściłem olej a na ściankach zostało takie "masło".

3,003

Odp: GG FORUMOWE

ja kiedyś miałem odrobinę oleju w płynie to nalałem wody i odrobina k2 Akry (do mycia silników) bo na nim jest napisane że może być stosowany w zamkniętych układach mycia przepalałem po minucie co godzinę i tak kilka razy do skutku (z 2-3 razy zmieniłem wodę)

3,004

Odp: GG FORUMOWE

polecam produkty tenzi
Ten środek myje wszystko nawet powierzchowna rdza spływa... farba zostaje pod warunkiem używania zgodnie z instrukcją...
http://tenzi.sklep.pl/tenzi-monotruck-1-l-p-867.html

3,005

Odp: GG FORUMOWE

ciezko zarabrudzone maszyny zaoliwione albo przy remontach myje soda kaustyczna zre wszystko nawet farba schodzi jak jest lipna wiadomo nowych maszyn albo po remontach nie warto bo bierze wszystko

Fortschritt zt 423 a razy 2

3,006

Odp: GG FORUMOWE

Z zewnątrz to mam myjkę ciśnieniową. Na rotacyjnej dyszy muszę uważać żeby farby nie zdjąć. Mi chodzi o silnik w środku. Nie ruszam wału, blok mam pospawany więc silnik w ciągniku nie wyjmowany. Spuściłem olej i boje się że jak naleje nowego to i tak będzie siwy. W ostateczności u nas jest superol z beczki po 6zł. Kupię z 6-7 litrów i wleje, zagrzeje silnik i wyleje i wtedy zaleje na gotowo nowym olejem.

3,007

Odp: GG FORUMOWE

też myjką z detergentem tylko po myciu sprężarka i wydmuchaj wodę.
Piotr powiedział by Ci dokładnie czym myć, ale ona jakoś się ostatnio nie udziela...

3,008

Odp: GG FORUMOWE

Benzyna  albo ropa . Wody  bym nie używał . Chyba że szybko składasz .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

3,009 Ostatnio edytowany przez androl (2014-12-17 16:01:51)

Odp: GG FORUMOWE

Kolega mechanik używa tego http://archiwumallegro.com.pl/fular+do+ … 80937.html
Parę lat temu w ostrówku poszedł mi jeden brok w głowicy. Oczywiście miska była zdjęta żeby zlokalizować wyciek. Przed składaniem po kolei, fular, myjka, sprężarka, mycie ropownicą i składanie.

3,010

Odp: GG FORUMOWE

http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosc … lock=tiles

3,011 Ostatnio edytowany przez farmer1 (2014-12-21 13:07:35)

Odp: GG FORUMOWE

Koledzy czytaliście ostatni tygodnik poradnik rolniczy w którym opisali MF5475 który nie może podnieść pługa 4skiby obracany:lol::lol: ,dla Mfa poraszka

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

3,012 Ostatnio edytowany przez yokoslaw (2014-12-21 15:30:47)

Odp: GG FORUMOWE

to chyba jakiś trefny sie komuś trafil, bo mniejsze z  tej serii podnoszą bez problemu. ja mam 5465 i bez problemu obrotówke 4 podnosi, z 5 też by dał rade.

mdw

3,013

Odp: GG FORUMOWE

Wiosna idzie wczoraj u mnie była burza

3,014 Ostatnio edytowany przez Grzegorz89 (2014-12-21 16:03:01)

Odp: GG FORUMOWE

Panowie da radę znaleźć taki transport żeby kombajn zbożowy z dwoma hederami dało się przewieźć na raz? Hedery z wózkami, szerokość 5m. Kombajn ok9m długi.

3,015

Odp: GG FORUMOWE

Pewnie że da .Tylko cena nie taka .Co dzień widzę przyczepę która stoi za siatką.Transport specjalistyczny ZTE Radom

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

3,016

Odp: GG FORUMOWE

wiem ze handlarze jak z zachodu ciagna to jakos kombinuja i wózki tna w poł i pod kombajn upychaja, specjalisci to 2 kombajny potrafia upchnąć na jednego TIRa

Rolnik z powołania:-)

3,017

Odp: GG FORUMOWE

Pewnie że się da moja 514 z dwoma hederami na wózkach przyjechała na takiej lawecie i jeszcze pług b 200 chcieliśmy włożyć ale rozbieżność w cenie była.

3,018 Ostatnio edytowany przez Grzegorz89 (2014-12-21 21:14:58)

Odp: GG FORUMOWE

A Scoda ile z ciekawości kosztował Cie ten transport? I jeszcze jak są na jednym samochodzie kombajn i dwa hedery to jak to jest wszystko układane. Bo hedery obok siebie się chyba nie zmieszczą? A wzdłuż to też musiałaby być bardzo długa niskopodwoziówka? :hmmm:

3,019

Odp: GG FORUMOWE

Poszukaj transportu ja bym szukał a miedzy czasie myslał jak zaczepic wózek z hederem do sharana bo zaczep nie pasuje

3,020

Odp: GG FORUMOWE

spróbuj na oferteo. Jak masz czas to znajdziesz.